бебето ми прокашля

  • 5 554
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте мили мами,  честита Коледа на всички да сме живи и здрави и ние и децата ни , моля всички мами ,които са имали случай подобен на моя да ми пишат.Детето ми е на пет месеца, от няколко дена я забелязвам , че нещо прокашля, мисля че не е настинка , не може да се каже че е кашлица ами някякво прокашляне.Вчера я забелязах че сякаш търси внимание по този начин, а дали причина могат да бъдат зъбите , чакаме да никнат?Благодаря за отговорите!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Направи  чай от лайка да пие вместо вода. Намажи гърдичките с хустагил ако мислиш, че е настинало бебето.

# 2
  • Мнения: 165
Според мен е най добре всичко което правиш с бебето да е консултирано с лекар.Аз върху мен бабешки лечения прилагам много ама на детето бих посмяла само ако имам медицинско разрешение.Заведи я да и прослушат картичките.

# 3
  • Мнения: 1 919
Когато синът ми беше и той на тази възраст често прокашляше-гърдите бяха чисти, заради зъбоникненето отделяше повече слюнка и се давеше, дано и при вас това е причината и не е нещо сериозно.

# 4
  • Мнения: 209
Когато синът ми беше и той на тази възраст често прокашляше-гърдите бяха чисти, заради зъбоникненето отделяше повече слюнка и се давеше, дано и при вас това е причината и не е нещо сериозно.
И аз се съмнявам че може да е поради зъбите , ако беше от настинка щеше да и проличи, а тя се чувства добре, жива ,енергична , хапва си нормално, няма температура, не мога да разбера каква е причината, а може ли да е вид игра знам ли вече , сигурно ще я заведа на лекар.

# 5
  • Мнения: 1 629
Може само да ти привлича вниманието както ти казваш! ако ти изглежда така де. Може също да започват зъбки. Моето бебе "кашляше" 1 месец преди да му избият ама не серизоно ми все едно се прави, че кашля. Може да му е сух въздуха също. Peace

# 6
  • Мнения: 132
здравейте, честита коледа
на 4-5 месеца дащеря ми прокашляше по сащия начин.
забележи кога го прави-моята прокашляше когато я оставех сама в стаята и в момента в които се появявах при нея спираше.ако си сигурна че не е настинала може да търси внимание.на тази възраст вече усещат когато са сами и мисля,че по този начин търсят внимание,защото "знаят",че когато прокашлят мама веднага отива при тях

# 7
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Моето бебе е на 4 месеца почти, към края на втория много кашляше, заведохме я на лекар, прегледаха я и казаха, че е от обилното слюнкоотделяне, не е болно.
Препоръчаха ми да го държа на една страна, но не и по гръб.
Обезателно се консултирай с лекар, ще ти кажат причината  Hug

# 8
  • Мнения: X
Питай си педиатъра, вместо да слушаш този и ози по форумите.

# 9
  • Временно
  • Мнения: 788
Заведи детенцето при педиатъра.Ако са чисти гърдичките и не е зачервено гърлото,едва тогава могат да се търсят други безобидни причини. Peace

# 10
  • Мнения: 4 433
Така е първо лекар,не ми се вярва че ще идеш до аптеката,ако някой ти каже еди какво са да купиш Peace

Може да е от зъбки,може от въздуха в стаята...аз когато усетя детето да кашля,правя чай от лайка.

# 11
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И моята от няколко седмици така търси внимание или си изразява удоволствието от красива книжка или нещо друго интересно.

# 12
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Най-добре се посъветвай с педиатър вместо да прилагаш самолечение.

# 13
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Подкрепям tsveta . А и ти самата ще се успокоиш, когато докторът си каже мнението newsm10

# 14
  • Мнения: 4 784
Моето дете като бебе не е прокашляло по описваните начини, но дори и да го беше правил, повтарям се, но - бих се консултирала с педиатъра.

Общи условия

Активация на акаунт