Сняг се сипе на парцалки, ЯНУАРКИ стават майки

  • 16 841
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 100
ЧЕСТИТО НА ЛИЛИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА АННА!
Честит рожден ден на Мила  и Мюрвет!Много щастие, късмет и здраве!Честито и на всички именници днес! Да са живи и здрави!И специално на малката Стефания!
Сиси , трогната съм от загрижеността ти Hug
Днес нямам контракции, но за сметка на това не съм спала цяла нощ.Беше ми тежко и не можех да заспя.Освен това се опитва и гърло да ме боли и носът ми се запуши.
Бърборанче  Hug Praynig
Лорини или който друг и има тела , чакаме да ни осведомите как се развиват нещата при нея.

# 31
  • Мнения: 30
Барборанче,  Hug Praynig Praynig Praynig. Сигурна съм, че всичко ще е наред и скоро ще се гушкате с малката принцеска.

Кокосче, и ние сме с конюнктивит, ама вече почти ни мина. Само на едното оченце беше го хванал. Аз капвах капки Тобрекс, промивах с лайка и с... кърма. Незнам от кое, но бързо ни премина. Не се притеснявай - нормално било при повечето новородени, така каза нишият педи.

Мила, щом Вики иска да е постоянно до теб (наваксва с липсата ти, миличкият), защо не си вземеш слинг? Мои познати мами споделят, че много им е помогнал. Ползват си го у дома почти през цялото време и бебчовците са много спокойни.

Това е добра идея!
Май ще трябва и аз да си взема един слинг, че с тия колики не мога нищо да свърша, само се гушкаме и разнасяме.  

# 32
  • Мнения: 2 879
Честита радост на Лили и Рокси! Да са ви живи и здрави дечицата!  Hug
Честит рожден ден на Мила и Мюрвет! Да сте живи, здрави и много обичани!   bouquet
Честит имен ден на Стефания! Да расте здраво и щастливо дете!  Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 276
И аз се включвам с  Praynig Praynig и подкрепа за Гери ! Не ми е удобно да и пиша в такъв момент, но ще чакаме вести от Лорини или Сиси, когато  се получат такива Hug

Килцата...вече не ги броя. Миналата седмица бях 70 ( почнах от 54-55 кг). равносметката: + 15  #Crazy ама, здраве да е...После ще ги сваляме.

# 34
  • Мнения: 7
Поздрави на малката Стефания
елена  все едно говориш за мен  Mr. Green :
+22кг (преди бременността се ограничавах , а сега-не)
отоци в краката, + едни красиви капиляри....
бебо хълца редовно, чак жал ми става и ме натиска под ребрата, усещам,че му е тясно, но и на мен не ми е леко.. #Crazy
нощем пия водя поне 2 пъти и ставам до wc

# 35
  • Мнения: 60
Леле какви новини имаме само  #Crazy

Копривке, честито да ти е жива и здрава малката принцеса много да те радва и да расте така смела и пробивна като майка си!!!

Рокси и на теб честити ти две съкровища да растат живи и здрави и много много да те обичкат!!!

Честито на всички рожденици и именници да сте живи ,здрави много щастливи,обичани и глезени жени и скоро да гушкате по едни бебчета!

За всички вас:


Барборанче кураж късмет бързо и безболезнено раждане ти желая!

Аз момичета преди малко се връщам от гости ходихме да видим едно малко бебе на 3 месеца толкова сладичко беше така го гушках а то ми се смееше.Много ме разнежи и сега си мисля колко ще ми е хубаво като гушкам моето, но дано  почака на топло в мен до януари.
Иначе утре ще ходя да ме види моя доктор , дежурен е и ме вика да ме види как съм.Стискайте ми палци всичко да бъде наред.

# 36
  • Мнения: 270
Гери с теб сме Praynig Praynig Hug
Килата +17,но все едно са 170 #Crazy толкова тежка и тромава се чувствам.Иска ми се и ние вече да се гушим с мъника,ама ще си излиза когато си иска май,Божа работа.Явно нито секс,нито чисстене,нито катерене на стълби помагат,за да се раздвижи малко работата Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 1 102
Запис и от мен.
Благодарности на всички.  Hug
Темата е много сладка.   bouquet
Стискам палци на Бърборанчето, скоро да имаме хубави вести и от нея.  Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе Мюрвет, сетих се да те питам...Получили подаръка, който блести? Ако не си - да да му звънна на "Дядо Койи" hahaha
Сигурна съм, че с Гери всичко е наред-без излишни притеснения Peace

# 39
  • Мнения: 1 102
Donika, тццъъъкккк... Joy
Ама аз без туй искам да си купя от Турция блестящото нещо, но след месец ключовете на колата стават изцяло мои.... Flutter

# 40
  • Мнения: 19
Гери, с теб сме!!!  newsm10
Вярвам,че всичко ще е ОК при теб,щом си в болница и те наблюдават.

Да се свършва и твоята вече,че ти много се притесняваше.

Момичета,много интересно,единия ми крак се е подул и май ме сърби,а другия не е.От какво ли може да е,някой знае ли  newsm78 и друго да ви питам....Какво имаше мирис на белина-тапата или водите,защото усещам мирис на белина.

# 41
  • Мнения: 429
Здравейте,
След един много дълъг ден и много опити за нормално раждане се наложи секцио и в 18:18 на бял свят се появи нашата дъщеричка: Петя. 2.920кг, 48см

Поздрави и успех на всички. Simple Smile

От Щастливият татко.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 613
БАРБОРАНЧЕ- ЧЕСТИТО, МИЛИЧКА   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
СТРАХОТНА НОВИНА; НЕКА БЕБЕ ПЕТЯ МНОГО ДА ВИ РАДВА И ДА СЛУШКА, А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 20:10 от ral4e:)

# 43
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТО ,БЪРБОРАНЧЕ

bdbaloni на малката петя

А ти толкова се притесняваше ,че ти  е малко бебето,браво на теб и бързо възстановяване  newsm51

# 44
  • Мнения: 1 102
Ехеее, много се зарадвах...
Да е жива и здрава и мама бързо да се възстановява.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт