искам бебе

  • 3 311
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 746
здравей  dil77  добре дошла в клуба и ти!!!!дано тази година всички да успеем... EFP EFP EFP

# 31
  • Мнения: 9 427
mimaa79 от кой град си?

# 32
  • Мнения: 297
Дано да ти се случи скоро, пожелавам ти го от сърце. Незнам какво да те посъветвам, освен това, че според мен е добре, че си спряла всякакви лекарства, те не винаги помагат.

# 33
  • Мнения: 746
здравей '' КРИСТАЛ''  аз съм от пловдив но сега живея в англия!!!

# 34
  • Мнения: 746
благодаря ти    tatiana_ap   много.и аз се надявам да се случи скоро,твърде много чакане падна.
много хубава дъщеричка имаш.

# 35
  • Мнения: 365
Здравейте!Браво dil77 ,дано всички които бебеправим скоро да те последваме!!!!

# 36
  • Мнения: 206
Sstambii, за съжаление нещо не си разбрала!Аз все още не съм успяла,но се надявам скоро всички да се похвалим!

# 37
  • Мнения: 365
Извинявай мила май нещо не съм разбрала!Гора главата ще се случи и на нас! Hug Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 206
Не се притеснявай, приемам го като знак.Току виж следващия месец съм се похвалила наистина...

# 39
  • Мнения: 9 427
mimaa много жалко,че си толкова далече в момента.Щях  да ти препоръчам един лекар,който наистина би ти бил от полза!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 801
Искам просто да споделя и да ми кажете лошо ли е това което чувствам и аз лош човек ли съм
Защо всеки път когато разбера че наши приятели ще имат бебе или видя бременна жена на улицата хем се радвам за тях хем застава буца в гърлото ми и ми се плачи
не съм човек който някога е завиждал на някой за нещо винаги съм се радвала на успехите на приятели но сега се чувствам ужасно и тази гадна буца в гърлото не изчезва.

# 41
  • Мнения: 746
здравей   кристал    е да далече съм но аз ще си дойда към март-април та тогава ако ми дадеш някакви данни бих посетила този доктор.Ти  при него ли си била?какво повече би ми казала за него?  благодаря

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
На чат-канал ли ви прилича тази тема?
На мен да.
И по тази причина и слагам ключ.

Общи условия

Активация на акаунт