Пъзели 3

  • 35 818
  • 614
  •   1
Отговори
# 15
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
стрина Ягодина, пъзелът ти е много готин. Ще споделиш ли на коя фирма е - не съм го срещала.

# 16
  • Мнения: 1 277
стрина Ягодина, пъзелът ти е много готин. Ще споделиш ли на коя фирма е - не съм го срещала.

Мързелче, на Trefl e.

# 17
  • Мнения: 4 428

Veselina,, пъзелът, който търсиш съм го виждала тук: http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1
Обаче цената му е една.... Ако искаш, звънни в Комсед и ги попитай дали го имат в наличност за да не се разхождаш излишно.

Наистина цената му е убийствена  Shocked  Money Какво му е толкова скъпото  newsm78

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък не го намерих в този сайт... Каква му е толкова цената?

# 19
  • Мнения: 1 277
Аз пък не го намерих в този сайт... Каква му е толкова цената?

65,10 лв.
 

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
За 500 части? Оо Ужас.

# 21
  • Мнения: 4 428
Да кажа, че днес се разходих до Буктрейдинг и разгледах каталога на Шмитд. Наистина има готини неща  Grinning
И се сдобих с бленувания жълт пъзел. Само дето цената му е 15.50лв. От Комсед пак са си оплескали страницата.

# 22
  • Мнения: 1 277
Да кажа, че днес се разходих до Буктрейдинг и разгледах каталога на Шмитд. Наистина има готини неща  Grinning
И се сдобих с бленувания жълт пъзел. Само дето цената му е 15.50лв. От Комсед пак са си оплескали страницата.

Честито!
Днес и на мен са ми купили някакъв пъзел от Буктрейдинг. Нямам търпение да мине Нова година и да си го получа.
Някой случайно да има телефон или мейл ма Буктрейдинг?

# 23
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Може ли някой да ми каже къде точно в София може да се намери пъзел на Едука,дървен,но от малко части-например 9 или 12?

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Какво имаш предвид, покажи ако имаш линк към някакъв такъв, щото аз за дървен пъзел се сещам само тези с животните, дето се слагат по дупките, но те са с по малко части за много малки деца.

# 25
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
И все пак никой не каза кога се очаква да започнат намаленията във руе-то. Дойде нова година.
И като казах Нова година, пожелавам Ви весело посрещане и много успешна 2009-та!
 Hug Hug Hug

# 26
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Имам впредвид като този долния отляво-пише че е от 9 части http://marniebg.com/pagebg2.php?sr=1&r=8...
Ние имаме такива от 25,50 и 100 части и баткото се справя,но и дребния се бута да реди,но определено му е трудно...аз не съм виждала такива,но на кутиите ни пише,че има ,а сега видях и в този сайт,така че моля,ако някой ги е виждал в София тези дървените от 9 части да ми обясни точно къде...

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 23:18 от svetlaem

# 27
  • София
  • Мнения: 1 873
Имам впредвид като този долния отляво-пише че е от 9 части http://marniebg.com/pagebg2.php?sr=1&r=8...
Ние имаме такива от 25,50 и 100 части и баткото се справя,но и дребния се бута да реди,но определено му е трудно...аз не съм виждала такива,но на кутиите ни пише,че има ,а сега видях и в този сайт,така че моля,ако някой ги е виждал в София тези дървените от 9 части да ми обясни точно къде...

най-вероятно ги има на щанда на Марни в Малкия ЦУМ на Пиротска, там има почти всичко което внасят на едука


Честита нова година, много здраве, късмет и време за любимото хоби, а също и пари за пъзели!

# 28
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Мерси много за информацията-след празнците ще засиля една приятелка да ми провери и съответно закупи ако има...

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Честита нова година, много и хубави пъзели пожелавам за всички Simple Smile

От дървените на едука има също в Хиполенд, Метро, и в книжарниците.

Общи условия

Активация на акаунт