Карате ли децата да учат по време на ваканцията?

  • 3 208
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
не го карам но има цял куп домашни и малко по малко трябва да ги напише

# 16
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
нашата госпожа е казала да решават задачи от сборника по математика по избор и да четат книги.съответно ще попълваме и читателския дневник,защото после ще го проверява.след празника днес ще го карам и домашни да пише.няма начин!

# 17
  • Мнения: 485
Ами карам го,по принцип гледам да го обърна на игра-пишем в друга тетрадка и рисуваме заедно със смятането.....няма начин просто,ето вчера ми доказа юнака,че за седмица е забравил вече и някои букви.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Не, не я карам. Почиваме активно в момента в Пампорово, взела си е само една книжка по желание за четене.
Има обаче домашни, които ще се наложи да понапише в неделя като се приберем.

# 19
  • Мнения: 1 523
не го карам но има цял куп домашни и малко по малко трябва да ги напише
И при нас е така.

# 20
  • varna
  • Мнения: 676
Към края на ваканцията започваме да попреговаряме.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 355
И аз не го карам, но са госпожите по математика и бел са им дали предостатъчно домашни, които ще трябва да се предадат след ваканцията. Но, за да бъда честна, ако ги нямаше тези домашни, сигурно щях да го карам да решава по някоя задача.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Оставям го да прави това, което му е приятно. Чете книги, които той си избере, пише си думи на английски с начална една и съща буква. Това му е нещо като домашна, но той се забавлява, че например с буквата "с" успя да напише над 40 думи, които знае.
От вчера започна по малко с домашните, които според мен не са много.
Но ако беше в седми клас може би щях да го карам да се упражнява повече по предметите, с които евентуално ще кандидатства. Дотогава обаче има още 3 години.

# 23
  • Мнения: 2 438
Ваканцията е време за активна почивка.
Децата ми си написаха домашните между Коледа и Нова година - 29 и 30.12.
От понеделник пак са на "тръстиката".

# 24
  • Мнения: 24
Умерено!!!

# 25
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Не я карам за домашни,но  да чете книга-задължително Simple Smile

# 26
  • Мнения: 260
Тази ваканция го накарах да реши всички нерешени задачи от сборника по математика.По принцип гледам да си почива .
Но специално в 1-ви клас съм го оставяла ваканцията да играе,за да свиква.Някак още ми се струваше малък

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
МОите вчера си дойдоха от ваканция при баба. Както и се очакваше не са прочели нито ред (освен етикетите на подаръците и картичките), само са играли навън, ходили по гости и разни други занимавки. Като зная, че следващата ваканция е чак за Великден как да ги карам да учат! А текущите домашни ги написаха още преди да заминат.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
За съжаление ваканцията вече свърши, но си бях наумила да разпуска и да се весели изцяло както намери за добре. Прочете ми 2-3 приказки от новоподарените му книжки, пописа малко и точно толко малко решава задачи. Изкара си добре и е видимо зареден и с нови сили за първия учебен ден. Легна си с мисълта какво да пожелае на Г-н Учителя утре, освен ЧНГ и т.н....

# 29
  • Мнения: 3 886
Разбира се че да Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт