Беше ли снощи някой в клуб Соло?

  • 1 237
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Прешъс беше  страхотна, направи много готин купон. Простих и плейбека дори, и това, че я чаках близо 3 часа, дишайки един въздух с мутри, мутреси (ама от най долните), пушачи, охранители и друга измет..
Да, ама и нямаше гласа. Чудех се дали пее активно или е зарязала пеенето. Или пък е пипнала някакъв грип ненадейно..


# 1
  • Мнения: 25 558
Ти всъщност какво питаш? Дали някой друг е слушал Прешъс Уилсън или дали се разпознава в "мутри, мутреси (ама от най долните), пушачи, охранители и друга измет"?  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
Не не бях,малко нафталинена ми идва тази звезда.
А и като те чета не съм пропуснала кой знае колко

# 3
  • Мнения: 2 401
Ииииии..  все търсите някакъв скрит замисъл/зла умисъл? зад всяка моя дума,  дагоева.  Mr. Green
Искам да коментираме самата нея - Прешъс. Защото има  прекрасен глас, който не можах да чуя снощи.

# 4
  • Мнения: 2 401
Не не бях,малко нафталинена ми идва тази звезда.

Това хич не пречеше на доста 20-годишни младежи и девойки да се размазват от кеф пред нея. Направи ми впечатление, че знаеха текстовете на песните.  Аз не ги знам, но я гледах с ейййй такива  Shocked (не шокирани де) очи и отворена уста, докато  тъпите мутри по масите най-близки до нея си играеха с телефоните.. Sick

# 5
  • Мнения: 4 068
Е нали уж нямала глас? Кефихте се на плейбека ли? Не че има нещо лошо в това де, но някак изгубих нишката.

# 6
  • Мнения: 2 401
Че защо да не се кефи народа на плейбека? Колко души мислиш, че са разбрали?
Сега ми хрумва, че  вероятно умишлено са забавили излизането и, за да могат феновете да се нафиркат порядъчно  Mr. Green

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да не забравяме, че става въпрос за частно парти. Или се лъжа?
Каква публика очакваш да покани човек, имащ възможността да наеме цяло заведение като "Соло" и да викне "звезда", макар и от края на 70- те?

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 16:20 от Umma

# 8
  • Мнения: 1 212
Тази тема е поредното доказателство колко много ме обогатява форумА  Hug
Ето аз например и хал хабер си нямах до преди малко, че Прешъс Уилсън е била снощи не само в България,  не само в София ......
А именно в Соло !!!    ooooh!
Благодаря ти Минзухар !  Laughing

По темата : Ами харесвам я ... и "Иръпшаните" също .... на тях за първи път се учих да танцувам навремето . Embarassed

Поздрав : http://www.youtube.com/watch?v=vHTG8yqX3ns&feature=related

Дали остава най-знаменитата и песен ?  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 448
Ей, пусна тема да ни е яд нас от прованса ся.  Crossing Arms
Такива хубави детски спомени имам с тези песни - баща ми беше луд по тях и ги знаех наизуст като малка.
И сега ми се танцува, като пуснах  "one way ticket ".  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт