Отговори
# 300
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен.

Честито на новите родители да са им живи и здрави бебовците и много да ги радват.
Добре дошли и на завърналите се мами итях много да ги радват бебовците им.

# 301
  • Мнения: 36
Честити бебчетааа!!!! Вече няма ден без попълнения, което е прекрасно  Hug Май е време за нова тема...

# 302
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Здравейте и от мен момичета


Да са ви честити на всички родители малките бебоци нека много да ви радват и само хубави неща да ви се случват.

честита нова година забравих да ви кажа и нека всички които продължаваме да си чакаме бебоците да си пожелаем да мине всичко много леко и да си гушкаме едни прекрасни бебоци до края на месеца

# 303
  • Мнения: 645
Добро утро момичета HugЧестито на Моник,да им е честит малкия Преслав,да носи само щастие и радост в къщи,а на мама по бързо възстановяване Hug Бърборанче ,добре дошла мила,в къщи си е най-добре HugИ аз се мъча с това кърмене само че аз съм по зле Mr. Greenедвам по 20мл,но няма да се отказвам Mr. Green

# 304
  • Мнения: 63
Честити рожби на Моник и emy17 !
 На мен все ми се струва , че всеки момент ще родя, особено вечер като си легна.  Laughing
Бебчето не спира да се върти и явно има още място. Мамите, които вече родихте, ползвате ли помпи за кърма и каква марка. Аз си мисля, че не е лошо да си взема сега, че после къде ще обикалям.
  И при нас вече вали сняг. Баткото все обяснява на хората, че бебето ще се роди, когато дойде големият сняг.  Laughing

# 305

Общи условия

Активация на акаунт