Къде ще посрещнете новата 2009г?

  • 2 975
  • 65
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Е,сигурно вече всички знаете къде ще прекарате утрешната вечер.А доволни ли сте от избора си,или ви се искаше нещо друго,нещо различно?
Ние ще посрещнем 2009г в приятели (кумците ни) с още няколко човека.Донякъде се радвам,от друга страна ми се искаше да идем на една екскурзийка в чужбина с милото и да прекараме една романтична празнична вечер,но няма да ни огрее тази година.Надявам се другата вече да стане. Wink
А вие?Къде сте утре и това ли искате,очаквате от утрешната вечер?

# 1
  • Мнения: 2 199
Утре ще сме си сами в къщи, иначе предпочитам с приятели пак в къщи ама не се получи тас година.

# 2
  • Мнения: 275
Исках да се върнем в България при родителите ни и да празнуваме заедно. Но никога не се получава, тъй като мъжът ми е ангажиран с работа до последно... А  как само ще ми липсват майка, татко, брат ми...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 343
Като никога тази година сме на кръчма!

# 4
  • Мнения: 9 814
Вкъщи само със семейството.

# 5
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
В къщи с приятели!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Исках да се върнем в България при родителите ни и да празнуваме заедно. Но никога не се получава, тъй като мъжът ми е ангажиран с работа до последно... А  как само ще ми липсват майка, татко, брат ми...
Милата!Така е много кофти...Зет ми и сестра ми са все по чужбина,къде ли не бяха,та знам какво имаш предвид.  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 292
Както никога, вкъщи с децата. Мъжът ми не е в страната, при това положение къде да ходя? Пък и бебето е малко и не ми се оставя. То не, че има и на кой, свекървата утре ще погребва баща си.  Cry
Ето защо винаги съм била на мнение, че когато всички сме заедно и сме живи и здрави, всеки ден е празник.

# 8
  • Мнения: 17 546
Вероятно сами, у дома. На 1.01 съм на работа и трябва да стана в 6 часа... Tired

# 9
  • Мнения: 147
В къщи с дъщеричката ми, двечките ще си празнуваме! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 878
Балу, направо ти съчувствам ooooh! Не че Нова Година е супер голям празник! Нещо нямам никакво настроение да празнувам.
По темата: ще се съберем няколко приятеля в апартамента на приятеля ми, обаче нали съм си шматка, се нагърбих да правя сама манджите и май това ще ми е празнуването Mr. Green

# 11
  • Мнения: 212
Вероятно сами, у дома. На 1.01 съм на работа и трябва да стана в 6 часа... Tired

Каква е тази работа на 1.01 в 6 часа сутринтта... ужас.

А иначе ще съм си в къщи...

# 12
  • Мнения: 17 546
Каква е тази работа на 1.01 в 6 часа сутринтта... ужас.
Моята работа, Боре. Laughing

# 13
  • Мнения: 1 878
Ооо, Борка , добре дошъл! Банът ли ти изтече или има амнистия по Нова Година Mr. Green

# 14
  • Мнения: 212
Каква е тази работа на 1.01 в 6 часа сутринтта... ужас.
Моята работа, Боре. Laughing

Не мога да си представя каквато и да е работа, която да си заслужава човек заради нея за стане на 1.01 в 6 часа сутриннта ... Това не е нормално според мен...

Общи условия

Активация на акаунт