Болезнени ритници..

  • 5 826
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 664
Здравейте Simple Smile
Искам да споделя и да попитам дали на някоя се е случвало. От 2 дни бебката ми е заела една такава позиция, че ме рита ниско долу и направо си ме боли сериозно. Имам усещането, че при някой от ритничетата ще се покаже някое краче от отдолу. Sad Мисля, че това е нормално и не  е притеснително, че да звъня на лекар или в почивните дни да ходя по дежурни кабинети и за това пиша тук. Дали се  е случвало на някоя от вас и дали да трябва пък да потърся съвета на лекар. Макър, че той няма как да и промени положението. Дано не е тъпо това за което питам.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 919
kikoimery    Hug тясно му става на бебето-нормално е и да са по болезнени, нали с всеки изминал ден бебето става все по - силно. На мен ми се е случвало-ама така ме е заболявало, че както си вървя по улицата съм се сгъвала от болка, моето бебе беше седалищно аз като теб имах чувството че всеки момент ще изкочи някое краче, но не става така успокой се.  bouquet предполагам се понамества. Лека бременност ти желая и здраво и пухкаво бебе на финала!

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, нормално е. Зависи от това как се е завъртяло и застанало бебето в момента. Моят син от средата на седмия месец докрая беше крачно предлежание. Т.е представи си го прав с крачета над родовия канал. Даже не беше и седалище, а прав! И всеки ритник беше точно върху пикочния ми мехур. Чувството е отвратително, даже се напишкваш.

# 3
  • Мнения: 2 090
Имам подобни усещания от време на  време  Whistling,което е нещо ново за мен,защото с първата ми бременност не се е случвало такова нещо.Сега усещам бебето много ниско(все още),и движенията също.Първият път най-много болки имах в ребрата Crazy,а сега са доста по-надолу... Blush(всъщност не бих го определила точно като болка,по-скоро дискомфорт като започне да забива я краче,я ръчичка... Rolling Eyes)..

# 4
  • Мнения: 488
Съвсем нормално е!Не се притеснявай!Когато започне много да те боли- си полегни(ако имаш възможност,де)Аз така по-леко потасях шутовете на дъщеря си Wink ама шутове!!!!
Още ми липсва това беснеене вътре в корема ми....
Леко бременеене и още по-леко раждане!

# 5
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Тесничко му е вече, та затова. Мен така ме риташе в последните 2 месеца, че направо ми причерняваше. Даже си я намествах, защото някой път не издържах натиска Crazy

# 6
  • Мнения: 3 376
Нормално е наистина.

Имаше моменти в които ме е побърквал,нощем не можех да заспя Crazy И си беше болезнено понякога,да.

# 7
  • Мнения: 1 512
Ами нормално си е.Просто вече му е тесничко.Моето такива ритници ми раздаваше,че на моменти направо си беше доста болезнено.

# 8
  • Мнения: 4 335
Да и при мен беше така.Синьт ми беше седалищен и имах сьщото усещане

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
отеснява му пространството на детото, а и в края на бременността плода слиза по-ниско долу и е нормално да се усещат по-болезнени ритничета, имала съм такива Wink

# 10
  • малко градче
  • Мнения: 188
От седмият месец синът ми се обърна с главата надолу и особено накрая имах чувството,че ще излезе отдолу.Болката е отвратителна.Сякаш опъваше крака и блъскаше с глава отдолу.Имах една режеща болка,особено,когато тръгвах някъде пеш и като повървя малко започвах да се пресвивам по улиците.Имам две деца,но голямата не ме е ритала отдолу,но пък тя раздаваше едни лакти и колена отстрани в кръста.Всичко е много индивидуално и нормално.

# 11
  • Мнения: 2 448
Нормално е. При мен беше особено силно и то последните 40 дни някъде, защото бях с малка матка и за бебето беше извънредно тясно и неудобно. Съответно чувствах и най малкото му трепкане. Много неприятно, но всичко свършва в един момент.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 85
Случвало ми се е доста често в края на бременноста,това е нормално.Не се притеснявай.
Леко раждане и много здраво бебче на финала Hug

# 13
  • Мнения: 6 274
Нормално е....
И мен ме болеше...
  Peace

# 14
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Мен не ме е ритал толкова силно, обаче обичаше да опъва снага точно върху пикочния ми мехур, такава болка просто не може да си представи човек  Wink Започвах да го масажирам лекичко в другата посока да се измести в друга позиция - пробвай дали ще работи и при теб  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт