Отговори
# 30
  • Мнения: 3 010
Честита Новата 2009
Да сте здрави и усмихнати, пове4е положителни емоции и само приятна усещания свързани със съкровищата в корем4етата ни
Hug  Hug  Hug

Честит Празник Буболе4е  Hug

И аз се присъединявам към вас- много трудно беше снощи  Tired Бяхме една компания на домашно- всиките ергени и моми и аз като най-опитна и с дълъг стаж в домакинството се заех да правя руска салата за 20 човека, добре 4е имах двама помага4и... ама общо взето такова лудо рязане падна, 4е.....  Tired Мацките се преобли4аха и гримираха  постоянно докат аз рязах кат замаяна  Crossing Arms после кат седнах на дивана и не мръднах - то нямаше нито хорце за мен, нито нищо.... ама шубе ме е и това си е Blush прибрахме се към 02ч.  #Crazy

# 31
  • Мнения: 3 372
Честита Нова Година! Нека новата година ни донесе много здраве, щастие, успех и живи и здрави бебенца през август  bouquet
Буболече, Честит имен ден  bouquet Да си жива, здрава и много щастлива Hug  bouquet
И аз снощи имах проблем с дочакването на новата година, в 1.00 вече бях заспала Mr. Green И ние си бяхме в къщи и се протягах доста време по леглата Mr. Green Вечерята беше хубава, но не изтрая милата до новата година в стомаха ми, та се наложи и втори път да ям Crazy

# 32
  • Мнения: 9 973
ЧНГ!!!Нека новата 2009г. ни донесе само радости!

# 33
  • Мнения: 179
  ЧЕСТИТА НОВА 2009 Г!
 Да започнем новата година с много надежда и с вяра и несъмнено мечтите ни ще се сбъднат!

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 15:42 от ЛАЛИ

# 34
  • Мнения: 636
Честита нова година! Да донесе на всички много здраве, късмет и да сбъдне мечтите ни!

# 35
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
Нека в новата година само радости да има!

# 36
  • Мнения: 196
Честита Нова Година! Нека бъдем здрави и на всички пожелавам да стигнем до финалната права с бебоците!
Аз да попитам в коя седмица отидохте за пръв път за установяване на бременността. Гледам, че сте спорили за това дали е безвреден вагиналния ехограф. Не мога да твърдя със сигурност, но при предишната ми бременност когато разбрах, че е спряла сърдечната дейност на бебчето в 11 г.с. беше останало със същите размери като на последния ми преглед в 8г.с. когато си имаше сърдечен пулс. Дали е станало при прегледа не знам.

# 37
  • Мнения: 9 973
Захира ,няма връзка между двете.Божа работа е.
Ако една бременност е неуспешна-то бебето е било заченато не както трябва или има много аномалии.Така съм чувала.Все пак лесно майка се не става.Каквото ни се случи,ние вина нямаме! Sunglasses

# 38
  • Мнения: 3 010
Лали гледам 4е термина ти е за 14.08, а и на двете ленти4ките са еднакви пък моя термин е с цели 2 седмици напред... защо  така? Аз съм за 27.08 и на първият ми преглед на 29.12 бях в 5г.с и 4 дена... да не би нещо да греша или не разбирам аз  ooooh! ?

# 39
  • Мнения: 170
... когато разбрах, че е спряла сърдечната дейност на бебчето в 11 г.с. беше останало със същите размери като на последния ми преглед в 8г.с. когато си имаше сърдечен пулс.
Съжалявам за това, което си преживяла, но и аз мисля, че едва ли е от вагиналния ехограф. Дано сега всичко е наред  Praynig.
Като чета такива неща и направо настръхвам..  Sad Аз сигурно съм единствената от вас, която все още не е ходила на преглед с ехограф и вече не издържам направо! Евентуално след 2 седмици ще ме огрее, но кога точно не ми казват все още.
От 1 седмица забелязвам, че коремчето ми не расте. Седи си така, лекичко подуто. Освен това съм отслабнала, напоследък ми е по-лесно да си закопчавам дънките, гаденето ми намаля и все по-рядко се чувства, и не знам вече какво да мисля и на какво да се надявам  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 179
Денди,много правилно си се зачудила!  Laughing Терминът за сега е определен за 14.08 по датата на последната менструация.Бебето оба4е е с размери отговарящи на 6та седмица,защото цикълът ми винаги е бил по-дълъг,аз приблизително знам дата,около която вероятно е заченато.На последния преглед на 30.12. бебето трябваше да бъде в  7-8 седмица и да има сърдечна дейност,но размерите му отговаряха на 6та и отговарят и на моите сметки.Терминът ми ще бъде определен за по-късно,вероятно края на август.Дано се развива добре,а тия датииии..........

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 18:43 от ЛАЛИ

# 41
  • Мнения: 196
Шери аз на твое място бих отишла на лекар! Аз самата също не съм ходила още, но съм в 6г.с.  На 7 януари имам записан час за преглед. Иначе при мен гаденето се  появи още преди датата на цикъла и като, че ли се засилва с всеки изминал ден. Предимно сутрин е но като хапна ми минава.

# 42
  • Мнения: 170
Захира и аз бих искала да отида, но съм в чужда страна, където първият преглед с ехограф се прави около 12-та седмица, не може по-рано. Частен преглед не мога да си позволя, сумите са космически, а и тук няма такава практика, да се ходи на еднократни частни прегледи. Нищо не мога да направя, а чувствам, че ще полудея от това неведение, в което ме държат Cry

# 43
  • Мнения: 3 010
Лали на моята снимка на УЗИ пишеше и термина и в коя седмица съм.. така си натъкмих датите за ленти4ката, ина4е ако смятам по последната М нищо няма да се полу4и.... моята ову бе засечена  на 6.12 но пък според снимката беб4ето е за4енато на 4ти.12.... много странно, щото нали аз съм инвитро, сигурно за сега е тръгнало да расте по бързо и после ще забави, може би  това е отговора!

# 44
  • Мнения: 179
Оххххх.......обърках се и аз! Laughing Само да растат и да се развиват добре,а лентичките......търпят изменение!

Общи условия

Активация на акаунт