кога започнаха да казват децата ви че ще пишкат

  • 3 068
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
синът ми започна да казва на 1г 8м,а дъщеря ми все още не казва

# 16
  • BG
  • Мнения: 1 900
Голямата свикна да казва на 1.9години.

# 17
  • Мнения: 5 026
Чак сега  Party

# 18
  • Мнения: 1 484
На  нас  повече  ни  е  проблема  че  не  ми  дава  да го  изпикавам ,почва се  едно дърпане  и  реване.Той  ако  ми  даваше  или  да стой  на  гърнето  ще  е  по  лесно.Не знам   как  ще  се  учим.

# 19
  • Мнения: 941
каката си ходеше редовно на гърне и към 1-4м махнах памперса и започна д асе напишква и почна да си казва, малката не ще и да чуе за махане на памперс, ното ми казва нити иска да гърне да ходи, предполагам че като я оставя без памперс и тя ще почне но чакам да се постопли, при вас мисля че можеш в къщи да го махнеш и ще почне и той да си казва

# 20
# 21
  • Мнения: 789
Със сигурност на година и 3 месеца показваше, че й се пишка (тогава още не говореше). Може и малко преди това да е започнала, не помня със сигурност. Но махнах памперса на 11 месеца.

Като не иска гърне, опитай направо в тоалетната. Може да му е по-интересно.

# 22
  • Мнения: 1 523
Около 1 год.и 10 мес.,разбира се имаше и пропуски.

# 23
  • Мнения: 148
На 2г. беше и стана от раз,просто си му беше дошло времето.

# 24
  • Мнения: 2 090
На 1 годинка и 10 месеца.

# 25
  • Мнения: 27 524
Моят още не казва нищо и не можем и не можем да махнем Памперса  Tired

# 26
  • Мнения: 46 437
2г. 8м.
Не точно "казваше", просто си се обслужваше сама в тоалетната.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
При дъщеря ми около 2 г., но отдавна й бях махнала памперса. Имай предвид, че всяко дете е различно и още не става от раз.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Нищо не казва, какво остава за пишкането да му узрее главата. Чакам и се надявам. Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 941
На същата като вашата възраст ме, но още не казва или казва когато е свършил работата, но само ако е без памперс и му мокри. Та, все още е с памперс...

Общи условия

Активация на акаунт