Споделете мнения за др.Кръстев Окръжна болница?

  • 16 295
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте мами ,аз съм нова в сайта и тъй като не намерих нищо ми се иска да видя вашите мнения за др Кръстев.Благодаря ви предварително.
Весело посрещане на новата година!!! newsm24 newsm24 newsm24

# 1
  • Мнения: 43
Пропуснах да кажа ,че съм бременна в 6 месец и ме интересува за консултации и раждане евентуално,а и дали работи със здравната каса?

# 2
  • Мнения: 574
Не знам като специалист как е, но се отнася отвратително с пациентките. Поне аз с такова впечатление останах, докато бях в Окръжна болница.

# 3
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Ходех на консултации при него-НЕ съм доволна-отнася се някак с пренебрежение.Искаше да раждам при него с/у 500лв. Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 12 550
Таниии д-р Кръстев определено не е най-добрият избор от всички специалисти в Окръжна болница.
На първо място бих те посъветвала да отидеш и да се запознаеш с д-р Жекова. Тя е шеф на родилното. Тя изроди моя син и за мен това е Лекарят. Иначе можеш да се довериш на д-р Дачева, д-р Хаджиева или д-р Братоева.
Няма защо да плащаш на ръка на никой лекар. Изборът на екип в Окръжна болница струва 500 лева независимо от родоразрешението - т.е дали ще родиш нормално или секцио. Плаща се на касата на болницата, а не на ръка и ти се издава фактура.

# 5
  • Мнения: 43
Благодаря ви за отговорите надявам се и още да има.
nana77,а има ли ЖК в самата болница,че аз доколкото разбрах май не.А  на мен ми е близко,не бих искала да пътувам много.Аз съм в Дружба и в района няма къде да отида.Една приятелка ми каза за въпросния доктор,че нейна приятелка е раждала при него и била доволна,но аз не знам още иска ми се още мнения да чуя, за това ви питам.Вече съм тотално объркана #Crazy
А и нямам много време за мислене,защото трябва да мина на консултация вече,а аз още се лутам!

# 6
  • София
  • Мнения: 12 550
Благодаря ви за отговорите надявам се и още да има.
nana77,а има ли ЖК в самата болница,че аз доколкото разбрах май не.А  на мен ми е близко,не бих искала да пътувам много.Аз съм в Дружба и в района няма къде да отида.Една приятелка ми каза за въпросния доктор,че нейна приятелка е раждала при него и била доволна,но аз не знам още иска ми се още мнения да чуя, за това ви питам.Вече съм тотално объркана #Crazy
А и нямам много време за мислене,защото трябва да мина на консултация вече,а аз още се лутам!

Не, няма ЖК в самата болница. Аз също живея в Дружба и понеже раждах при д-р Жекова, ходех на ЖК при лекарката, препоръчана ми от нея - д-р Елица Иванова. Тя има кабинет в 17-та поликлиника, която се намира на театър София. С трамвая е много удобно, макар че аз съм го използвала само 1 път - с кола съм нон стоп и карах до последно преди да родя.
Така че ти препоръчвам този вариант. Ако решиш пиши ми да ти изпратя телефоните на Жекова и на Елица Иванова.

# 7
  • Мнения: 43
Ами да ако може да ми пратиш на др.Иванова тел.за да я питам дали ще може да ме приеме.Благодаря ти!

# 8
  • София
  • Мнения: 12 550
Телефонът на д-р Елица Иванова е 0888 428568. Приемното време - понеделник, сряда и петък - следобяд. Вторник и четвъртък -  сутрин. Кабинетът й е в 17-та поликлиника на четвъртия етаж, стая 403
Успех и пиши!

# 9
  • Мнения: 395
А знае ли някой как е първото име на др. Кръстев?

# 10
  • Мнения: 43
Георги Кръстев.Мерси нана77,ще пиша другата седмица като ида.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
ЖК в Окръжна има - д-р Георгиева май беше - първи етаж. Обаче мен не поиска да запише. обясни ми, че не работи с някаква комисия и в този смисъл не може да дава болнични. Направленията й били малко и като съм отидела може да няма и какво съм щяла да правя.
Може би просто не й се занимава с бременни или пък с мен конкретно, защото аз съм малко рискова бременност.
Скоро четох, че Иванова се е върнала в "Медстом"  newsm78

# 12
  • Мнения: 9 814
.........
Скоро четох, че Иванова се е върнала в "Медстом"  newsm78

Не, д-р Елица Иванова все още работи в 17-то ДКЦ.
За съжаление не е в Медстом. Там следих при нея първата си бременност и бях страшно доволна и от самата клиника и от д-р Иванова.
А иначе наблизо до Дружба са и частните кабинети на д-р Хаджиева /завеждащ Гинекологията на Окръжна болница/ и д-р Ели Дачева.

# 13
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не го познавам този лекар,но съм страхотно доволна от д-р Ели Дачева от Окръжна,две деца родих при нея.Успех!

# 14
  • Мнения: 395
ЖК в Окръжна има - д-р Георгиева май беше - първи етаж.
Да, др. Елка Георгиева. Ходих за потвърждение на бременност при нея през месец май и ми обясни същото. Бременни приемаше тогава само един следобяд в седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт