Солкожин

  • 18 096
  • 51
  •   1
Отговори
Някой знае ли след отваряне дали трябва да се съхранява в хладилник до следващото мазане или може и на стайна температура 18-20 градуса?

# 1
  • Мнения: 3 459
Начин на съхранение:

Да се съхранява при температура под 25 ° С.
Да се съхранява на места недостъпни за деца.
  Wink

# 2
Да, това и аз го прочетох в упътването, но дали важи само до разпечатването на лекарството или и след това? newsm78л Предполагам, че щеше да е упоменато, понеже за някои лекарства има значение.

# 3
  • Мнения: 780
До следващото намазване, по съвет на лекаря държах на вратата на хладилника.

# 4
Благодаря, момичета!

# 5
  • Мнения: 3 459
Моето беше оставено на стайна температура, само че на тъмно място (става въпрос след първото отваряне).
Нищо му нямаше.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 755
Здравейте момичета. Една колежка търси да си купи Солкожин, но навсякъде й казват, че нямало внос. Ако някой може да каже къде си го е намерил?

# 7
I az tarsq spe6no lekarstvoto Solcogyn!!!Molq pomognete s info kade moga da go namerq!!! Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 280
Проверете в някоя по-голяма аптека, където зареждат с повечко количество. Аз търсих едно лекарство скоро и обиколих сумати аптеки и все ми казваха "няма внос". Накрая намерих съвсем близо до нас в една голяма аптека даже имаха още поне 5 бройки от лекарството.

# 9
  • Мнения: 115
Аз обиколих цяла варна и големи малки аптеки и ми казаха, че няма внос. Не знам къде да го търся вече. newsm78

# 10
  • Мнения: 8
И аз го издирвам из цял Пловдив.До сега нямям резултат.Казаха ми и ,че нямя заместител.Някой знае ли дали въобще ще има внос?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 37
аз съм в същото положение,от ноември го търся.Ако някой разбере нещо да пише,че съм се отчаяла вече с тоз солкожин

# 12
  • Мнения: 8
Момичета,днес говорих с моя доктор и той ми каза,че до края на март се очаква внос но Солкожин.Иначе в момента е наличен в Русия и Германия.И е със същото наименование.Надявям се наистина да го доставят.Успех на всички.     bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 37
Има ли някакви новини??Някой да знае дали скоро ще го внасят?Поразпитах из аптеките..нищо не знаят  Sad Уж бяха казали,че до края на март ще има солкожин,но...

# 14
  • В кошера...
  • Мнения: 527
А защо го няма?Вноса, де?

Общи условия

Активация на акаунт