През Новата година пак на детска градина! - 17 част

  • 15 445
  • 290
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 259
Ето линкове към предишните теми "За първа година в детската градина!": 1 част, 2 част, 3 част, 4 част, 5 част, 6 част, 7 част, 8 част, 9 част, 10 част, 11 част, 12 част, 13 част, 14 част, 15 част и 16 част.
А ето и линк към списъка кой в коя градина е приет: Списък.

# 1
  • Мнения: 2 956
Нова Година с Нова тема:)
С пожелания за повече усмихнати личица и по-малко болни дечица;)

# 2
  • Мнения: 2 307
Втора в новата тема!

Спяща  bouquet

# 3
  • Мнения: 948
Честита Нова година, момичета!

Да е мирна, спорна и щастлива!
Здраве и късмет да има! Hug

# 4
  • Мнения: 1 949
Здрастииии!
Честита Нова година на всички! Дю, много се радвам за теб!  Hug
Аз да кажа: на Коледа хлапето на нашите приятели много държеше да има късмети в питката. Сложихме заради нея, даже тя ги написа, нямах идея какво е писала - падна ми се БЕБЕ. Снощи - също ми се падна това от баницата  Mr. Green Сега да се радвам ли, или направо да се залавяме за работа, се чудя  Joy Да уточня, не сме планирали бебе тази година  Hug Ама ако дойде, добре дошло  Heart Eyes

Иначе Криси си пие АБ, не протестира. Няма алергични реакции (пу-пу). Дано и ефект да има поне  Praynig

Лек ден!

Ааааа забравих: Ако има празнуващи днешния имен ден - да им е честит празника  Hug

# 5
  • Мнения: 3 219
Цоп и от мен, добро утро и За много години !!!
Здраве,щастие и късмет през цялата година !!

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
Честита Нова Година !!!
Много здраве на всички, любов, щастие и късмет  Heart Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Честита Нова Година и от нас!
Mного здраве, топлина, разбирателство и хармония! Радвайте се на всеки миг заедно!
simba21, направо се залавяйте за работа, няма какво да му мислиш  Heart Eyes
Честито на именниците, имаме в темата (ама като не помня ник на майката  Embarassed) Heart Eyes Hug

# 8
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
Честита Нова Година и от мен!
Дано тя ни донесе по-малко болести и повече щастливи дечица!!!

При нас няма нищо ново,продължава да кашля и не виждам признаци на подобрение.Правим инхалации,пием капки Проспан,но......
Мисля след празниците да му пуснем пълни изследвания и евентуално снимка,защото започвам да се съмнявам за скрита пневмония Cry


Честито на всички именници!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 666
Честита 2009-та година!
От здраве и късмет да не се отървете всички, най-вече дечковците!

# 10
  • Мнения: 5 393
Писах в старата тема, без да видя линка към новата  Crazy, та ще повторя и тук:

Честита Нова Година! Здраве, щастие и късмет желая на всички!

Честит Имен Ден на всички именници днес!Да ви е живо и здраво името!

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честита Нова 2009 Година!
На всички дечица желая да са здрави, щастливи и винаги засмени!

# 12
  • Мнения: 5 370
Добър вечер и за много години и от мене!!!  bouquet

# 13
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
За много години и от мен.от здраве да не се отървете през тази година.....
От давна ви чета и много се ядосвам че дечицата ви боледуват.Реших да ви споделя моят ефикасен метод.Моят син ходи на ясла от 11 месечен и да чукна на дърво много рядко се разболява-и болестта му се изразява в малко сополки и кашлица.Та  има една народна рецепта на известния лечител-Петър Димков,която вече трета зима я приготвям ---е малкия е здрав.Тая рецепта е с мед и още няколко съставки.Медът се приема през месеците от септември до към март.Така се повишават защитните сили на детския организъм.....и да ви кажа честно действа....сега когато се чуя с майка ще я питам за точната рецепта и ви я давам....дано да имате интерес  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 949
gul4i , предварително ти благодаря от името на всички тук! Аз лично бих се възползвала от твоята рецепта  Hug
Ако искаш представи ни се  Hug

Общи условия

Активация на акаунт