Какъв крем за лице за бебе бихте ми препоръчали..

  • 33 274
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 157


И аз.Страхотен крем Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 842
Кремчето за студ и вятър на WELEDA. И тримата ги мажа с него.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 890
Кремчето за студ и вятър на WELEDA. И тримата ги мажа с него.
  Аз наскоро купих на Веледа кремчето против подсичане и съм възхитена. Това със същата гъста консистенция ли е ? Колко струва, ако помниш ?

# 18
  • Мнения: 60
Аз използвам детски крем за лице на NIVEA и съм много доволна.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
По принцип не харесвам нищо на Нивеа.Но съм доволна от крема им за студ.Само от него!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 842
Кремчето за студ и вятър на WELEDA. И тримата ги мажа с него.
  Аз наскоро купих на Веледа кремчето против подсичане и съм възхитена. Това със същата гъста консистенция ли е ? Колко струва, ако помниш ?

Не съм ползвала крема за подсичане и не мога да сравня, но се нанася много лесно и мирише хубаво на невен. Струва около 17 лв.

Мирена, твоето бебче не е ли малко за кремче за студ и вятър. Ха сега да видим дали ще се сетиш коя съм  Laughing

# 21
  • Мнения: 693
Мустела за студено време - много съм доволна!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
Кремчето за студ и вятър на WELEDA. И тримата ги мажа с него.
  Аз наскоро купих на Веледа кремчето против подсичане и съм възхитена. Това със същата гъста консистенция ли е ? Колко струва, ако помниш ?

Не съм ползвала крема за подсичане и не мога да сравня, но се нанася много лесно и мирише хубаво на невен. Струва около 17 лв.

Мирена, твоето бебче не е ли малко за кремче за студ и вятър. Ха сега да видим дали ще се сетиш коя съм  Laughing


   Blush Сега като се разрових, се сетих.  Crazy Шезлонгчето ни върши страхотна работа.  Hug А Теди е вече на 3 месеца, еххх как лети времето, а ?  Thinking  Simple Smile Но макар че е студено, все още го извеждам, макар и за кратко, и бузките му изпръхват от студения въздух. Имам и аз тоя на Бочко, но нещо не съм доволна.
 Ще питам за тестери на Веледа, предполагам е добър.  Peace

# 23
  • Мнения: 3 453
  Бюбхен Peace

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мустела Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 39 758
За Дияна използвам крема за студено време на Нивеа.
Педката изписа Нахтхерцен за дупето на Алекс, но нямаше ефект. Не съм очарована от този крем.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890
За Дияна използвам крема за студено време на Нивеа.
Педката изписа Нахтхерцен за дупето на Алекс, но нямаше ефект. Не съм очарована от този крем.
Сори за офф-а - не е за дупета темата,  Laughing но пробвай тоя на Веледа.  Peace В аптеките на Кауфланд дават тестери.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Бюбхен wind/wetter засега съм доволна Peace

# 28
  • Мнения: 1 006
 Peaceкрема за студено време на Нивеа Peace

# 29
  • Мнения: 434
Ползвам подхранващият крем с витамини на Clorane и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт