Владимиров,Стаменов или Щерев

  • 14 415
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 095
и трите клиники са добри, няма "най-добра" клиника. съветвам те да отидеш там, където ти запишат най-скоро час, защото навсякъде се чака много...
Не съм съвсем съгласна ! Например в клиниката на Щерев не се чака година или 2 ,както съм чувала за Владимиров и Стаменов ,защото там работят доста лекари.
Истински професионалисти, препоръчвам ти ги ! Благодарение на тях имам моята малка рожбичка!
Клинката на Щерев ! Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 6 361
и трите клиники са добри, няма "най-добра" клиника. съветвам те да отидеш там, където ти запишат най-скоро час, защото навсякъде се чака много...
Не съм съвсем съгласна ! Например в клиниката на Щерев не се чака година или 2 ,както съм чувала за Владимиров и Стаменов ,защото там работят доста лекари.
Истински професионалисти, препоръчвам ти ги ! Благодарение на тях имам моята малка рожбичка!
Клинката на Щерев ! Peace

честно казано, изобщо не можах да разбера с какво от моя цитат не си съгласна, като пишеш за съвсем други неща след цитата?  Rolling Eyes

а иначе, всеки би препоръчал клиниката, където са му помогнали за неговата рожбичка, нали така?

# 62
  • Мнения: 4 589
Tea - fea,

това че там не се чака не я прави по-добра. А даже напротив, ако в другите клиники няма часове е защото има много желаещи. Но е факт, че при Щерев работят повече лекари.
Така или иначе всичко е машина за пари и бизнес и са 1-2 лекарите, които помагат от сърце и мога да кажа, че д-р Стаменов е от тях.

# 63
  • Мнения: 1 095
Tea - fea,

това че там не се чака не я прави по-добра. А даже напротив, ако в другите клиники няма часове е защото има много желаещи. Но е факт, че при Щерев работят повече лекари.
Така или иначе всичко е машина за пари и бизнес и са 1-2 лекарите, които помагат от сърце и мога да кажа, че д-р Стаменов е от тях.
Ами ти сама го казваш. Simple Smile
Не отричам работата нито на един от тези любими наши лекари, но не е честно спрямо нас да чакаме години. Това е.
Няма да се впускам в безмислени спорове !  Peace

# 64
  • Мнения: 295
Присъединявам се към всички писали преди мен, че и трите клиники са добри. Но моето гардже е заченато при д-р Владимиров и естествено мога горещо да препоръчам само него. Това от което съм много доволна освен зачеването е прегледите по време на бременноста. Ходех всеки месец, като ме взимаше без час (е вярно, че чаках понякога по по вече от 2часа) и въпреки, че е толкова натоварен ме преглеждаше много подробно. Казвам това, защото имах възможност да направя сравнение с друг много популярен и натоварен доктор - Диков от Токуда, при когото родих по препоръка на Владимиров и където се опитах да отида три пъти на консултация в последните месеци. Освен чакането прегледа ми протичаще с един много бърз ехограф и крайно претупано, което хич не е приятно в толкова напреднала бременност. Успех на всички  Peace

# 65
  • Мнения: 616
Включвам се и аз по темата, въпреки че успеха ми все още не е 100% потвърден. Днес за първи път в живота си видях двете чертички. И това благодарение на Д-р Стаменов. Да, чака се и ще се чака, защото сме твърде много, а добрите лекари са много малко. Самите момичета тук признават, че много често докторите ги преглеждат без час, което от своя страна забавя графика. Е, за това се чака. Но пък си струва всичко, защото тези хора ни помагат да осъществим най-голямата си мечта.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ти Д-р Стаменов, на теб и целия екип за всеотдайността и надеждата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 4 589
cerera,

аз не съм фен на Диков, макар че наистина е много популярен. Докато лежах там той беше единствения който приемаше на майтап моето положение.

Права си, че няма за какво да спорим. Чака се навсякъде, за съжаление не може 3 доктори в София да лекуват 200 000 семейства. Нали се сещате какво става. А те наистина са изключително всеотдайни и правят всичко за нас.

Била съм и при д-р Владимиров, но мечтата ми се сбъдна при д-р Стаменов.

# 67
  • Мнения: 61
Момичета!...Въпросът е не кой, а кога...преди малко си запазих час за Владимиров след 1 месец. За Щерев не съм проверявала, но клиника "Малинов" - "Надежда" сутринта ги издебнах най-накрая след многодневно висене на телефона и там си запазих час за Персенска...на  8 януари 2010........нямам думи....А за Стаменов имаше часове чак лятото догодина. За мен е адски много време и всяко отлагане вече ме побърква. Ако изберете все-пак някой специалист от "Надежда", трябва упорито да звъните не само на обявения в сайта им 965 57 40, но и на 965 57 41, 965 57 42 .Научих тези номера от друг форум....Аз също от многото мнения във форумите мислех да ходя при Стаменов, но година и половина не ми се чака. В сайта на клиниката където е Владимиров прочетох хубави неща за него- млад, интересува се от нововъведенията в медицината, самият тои прави публикации и участва в симпозиуми и семинари. Реших да заложа на него. След месец ще ви споделя пресни впечатления след първия ми преглед. Успех на всички при избора!

# 68
  • Мнения: 61
А по въпроса за отстъпването на часа - мисля че като е първичен преглед се навиват. На мен ми искаха тел за връзка  и в двете клиники и ми казаха че 10 дни преди прегледа ще ми се обадят за потвърждение.

# 69
  • Мнения: 295
galias пожелавам ти успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт