Nail art-38

  • 38 176
  • 234
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 641
Снимка и от мен.
Маникюра ми от вчера.

# 76
  • Мнения: 641
Ей това направо е страхотно.
Искам го и аз ама на всичките нокти.

# 77
  • Мнения: 431
Момичета, някоя от вас купувала ли е ел. пила от E-bay? Аз мисля от там да си взема, но незнам каква точно. Много ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет.  bouquet
mecheto пилата трябва да се подбира много внимателно, зависи за какво ще я ползваш. Трябва да се гледат оборотите и мощността, също много е важна така наречената "писалка", двустранно ли е завъртането, вибрациите на дръжката и тн и тн.  Аз  имах много скъпа професионална пила с прахосмукачка, но така и не можах да свикна с нея, защото имам проблем с  китките и се наложи да я продам. Затова трябва да се прави внимателно този избор, това все пак е дългосрочна инвестиция.
Ако искаш пиши ми на лични ще ти обясня подробно за пилите Hug
Felidy, много ти благодаря за светкавичния отговор, отзивчива си както винаги!
Ами спрях се на тази пила, като ще я ползвам само за сваляне на гела, формата на свободния край оформям на ръка и отгоре също.http://cgi.ebay.com/220V-ELECTRIC-NAIL-DRILL-MACHINE-Acrylic-Gel … #ebayphotohosting

# 78
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ами спрях се на тази пила, като ще я ползвам само за сваляне на гела, формата на свободния край оформям на ръка и отгоре също.http://cgi.ebay.com/220V-ELECTRIC-NAIL-DRILL-MACHINE-Acrylic-Gel … #ebayphotohosting
Такава е и моята пила. Избора ти е чудесен. Пилата е много добра. Моята я взех за същите пари но я предлагаха с пълен набор борчета за пилене. Така че по-добре потърси такава.
Примерно тази

# 79
  • Мнения: 272
Имам един въпрос:когато рисувам повече време с една боичка и тя стои отворена,четчицата и се втърдява леко и нахваща доста боичка,дори и да я потопя пак в шишенцето не се оправя.Някоя от вас имала ли е такъв проблем и как да се справя с него?

# 80
  • Мнения: 52
Ами спрях се на тази пила, като ще я ползвам само за сваляне на гела, формата на свободния край оформям на ръка и отгоре също.http://cgi.ebay.com/220V-ELECTRIC-NAIL-DRILL-MACHINE-Acrylic-Gel … #ebayphotohosting
Честно казано тази пила изобщо не ми вдъхва доверие...Първо прави впечатление цената и, качествените пили за професионална употреба са доста по скъпи, цените им започват от 140 евро нагоре. Разгледах и параметрите, първо никъде не пише какво производство е пилата. Предполагам, че е китайска. Какво правиш ако се повреди, как използваш гаранцията и сервизно обслужване?  Второ никъде няма подробно описание на дръжката, има ли гумен уплътнител, каква е тежестта и, какво е фи-то на фрезите и как се захващат...Не ми хареса копчето за смяна на посоките, както и формата на дръжката. Дръжката трябва да приляга идеално в ръката, защото при пилене на високи обороти, ако ти се изплъзне от ръката може да нараниш клиента. Борчетата които са представени в кутията, многото на брой, изобщо не ти ги препоръчвам. Не им е хубава сплавта, и не само че не вършат работа, а и може да "подпалиш" ноктите на клиентките си. 99% съм сигурна, че с тази пила и тези борчета не може да се оформи "архитектурата" на нокъта.
Ако смяташ да я използваш само за сваляне на гел, то ти трябват точно две борчета, голямо и по малко за зоната около кутикулата. Не виждам смисъл да се купува цяла кутия с фрези със съмнителен произход, защото ти излизат 20 долара?!?
Ако все пак си купиш тази пила, там пише че към нея не се предлага адаптер, ще ти трябва такъв за да можеш да я използваш. В Америка са на друг волтаж.
Да обобщя, мнението ми е, че е по добре ако нямаш финансова възможност за качествена пила, да изчакаш и по нататък да си купиш нещо наистина добро. Ще видиш че постепенно освен да сваляш гела, ще започнеш да я ползваш за корекция на френч, и за оформяне на целия нокът Simple Smile Електрическата пила може да бъде невероятен помощник  bowuu

martisun надявам се да не се засегнеш, изказвам моето мнение.

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 01:07 от Felidy

# 81
# 82
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Скоро ми подариха комплект за печати на Konad обаче това с печатите не било толкова лесно, колкото си мислех.Нещо не правя както трябва защото когато взимам с печата картинката от шаблона почти винаги не ми се отбелязва цялата.Може ли да ме насочите къде греша. Thinking И още един въпрос ако може след като приключите с шаблона с лакочистител ли го почиствате?

# 83
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Скоро ми подариха комплект за печати на Konad обаче това с печатите не било толкова лесно, колкото си мислех.Нещо не правя както трябва защото когато взимам с печата картинката от шаблона почти винаги не ми се отбелязва цялата.Може ли да ме насочите къде греша. Thinking И още един въпрос ако може след като приключите с шаблона с лакочистител ли го почиствате?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174375.0
Това е темата за печатите задай си там ще откриеш отговорите на въпросите си.

# 84
  • Мнения: 423
4НГ и от мен на всички, пожелавам ви да е плодотворна и изпълнена с много фантазия Heart Eyes
Малко от мен, че нещо не ми остава много време за любимото ми занимание Embarassed
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309855&pid=9903282
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309855&pid=9903334
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309855&pid=9903336
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309855&pid=9903338
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309855&pid=9903335

# 85
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Привет момичета,
Поздравления за красотите, които творите   bouquet Бих искала да ви попитам нещо, като вещи в занаята.Навярно тук някъде доста се е изписало по този проблем, но ще съм ви благодарна да ми отговорите.Проблема е чупливи нокти!От много години поддържам маникюр, но в последно време немога да се видя с така желаната дължина.Ноктите ми започват да се зачупват някъде от средата на нокътната плочка.И след израстване на самият маникюр, вече се налага да го отрежа.Препоръчайте ми средство, освен популярните таблетки за укрепване на коса и нокти.Заздравителите за нокти под формата на лакове достатъчно ефективни ли са за да ми решат проблема?Има ли друго средство, с което да третирам ноктите локално и да предотврати това досадно чупене   Weary
Благодаря предварително  newsm03

# 86
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Felidy, аз ще ти отговоря за моята пила. Без разбира се да убеждавам никого да купува същата.
Като купувах моята пила огледах доста пили и тук във фирмите и в сайтовете. Същата ама абсолютно същата като тази тук струва 486 лв. Същото производство е даже. За гаранцията няма какво да говорим защото за тези пари просто ще я хвърля като се развали и ще си купя друга. Тя отдавна се е изплатила. Моята я ползвам от май месец и засега не е дала никакъв проблем. Ползвам я постоянно защото правя и педикюр с нея освен ноктопластика. Така че доста си поработва всеки ден.За ноктопластиката е незаменима защото обира идеално гела и акрила около кутикулите и изравнява перфектно ноктите отдолу.
Дръжката ми е много удобна. Гуменото уплътнение се вижда и на картинката (това синьото е гумено). В моята ръка ляга доста добре и досега не съм я изпускала върху клиент. Борчетата се захващат със щракване (не знам как да го обясня) и не могат да паднат. Самите борчета досега не са ми правили проблем като например да подпалят нечий нокът (това май зависи не от пилата а от пилещия с нея) и те уверявам че оформят перфектно ноктите (което май пак зависи от човека а не от пилата). За сплавта им не съм чела, но имам и борчета купени от друго място и разлика не виждам. Копчето за смяна на посоките си е копче като копче. Но по-удобно не съм попадала и затова съм доволна от това.
Моята пила е внесена от Канада и работи  на 220 волта така че ми трябваше само преходник към нашите контакти който тук струва 6 лв (най-скъпия модел). Истина е че там са на друг волтаж, но като я поръчвах имах опция дали да е на 110 или на 220 и аз поръчах на 220. 

От мнението ти не се засягам защото то не обижда пряко мен. Смятам обаче че е твърде крайно особено за нещо което си видяла само на снимка.
Поздрави.

# 87
  • Мнения: 0
Ей това направо е страхотно.
Искам го и аз ама на всичките нокти.

ангелина_ан нямаш проблеми..когато кажеш го правим... Heart Eyes
nanndi Hug

Имам един въпрос:когато рисувам повече време с една боичка и тя стои отворена,четчицата и се втърдява леко и нахваща доста боичка,дори и да я потопя пак в шишенцето не се оправя.Някоя от вас имала ли е такъв проблем и как да се справя с него?

Didolinka а защо я държиш отворена и не работиш с нея...аз в началото като започнах да работа с тея боички имах същите проблеми и просто трябва повече да поседат в шишето и се оправят до 15 мин...ама по добре си взимай от шишето и си слагай на листче, от него да гребеш и да прибираш четката за да не се разваля...това е моя съвет поне... newsm78

# 88
  • Мнения: 641
Снеже гледам,че си от София,а аз съм от Пловдив,наистина го искам това.Как ще стане?

# 89

Общи условия

Активация на акаунт