Моля за малко помощ, става въпрос за куче..

  • 3 198
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 515
Днес на път към магазин Фнатстико в жк. Надежда 3 , намерихме изоставено куче завързано с найлон, порода питбул, кучето беше  много дружелюбно и решихме да го вземем с нас, стана ни много тъжно, проблемът е че вкъщи вече имаме едно мъжко куче от същата порода и няма как да ги съберем заедно. Намерихме начин тази вечер да го оставим при един познат докато му намерим дом, проблема е че ще може да го гледа до утре сутринта понеже заминава.  Sad Моля ви за малко помощ, кучето е страхотно, търсим някой поне някой да го гледа за 2-3 дена до като намерим истински стопани за него, много е социализирано, има и хигиенни навици,мисля че е гледано в апартамент. Знам че повечето хора имат негативно мислене за тази порода,но ви уверявам че кучето е страхотно, със сигурност не е използвано за бой и т.н. домашно е, има 1-2 малки белега и не са от кучешки зъби..Не ми е проблем да го закарам на всякъде в София и храна мога да осигуря... Ето и малко снимки..







Благодаря ви предварително и Честита нова година на всички Simple Smile

П.С. Ако сметнете че тази тема не е за този подфорум, моля да е преместите в подходящия..

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 21:28 от VIKI_I

# 1
  • Мнения: 5 710
Много е симпатичен:-) Жалко, че не съм в БГ, бих го взела тутакси.
Прилича на старфорширски териер ( не знам така ли се пише..). Дано да си намери дом скоро!

# 2
  • Мнения: 515
На живо е страшно сладак, много кротко животно. Да прилича на стаф, понеже не са му рязани ушичките, дано да се намери някой да го вземе иначе ще го закарам на хотел тези 1 -2 дена докато си намери дом, понеже няма каде да го гледам Sad

# 3
  • Мнения: 6 991
Съвет: пиши в bezdom.info и в dog.bg Това са доста посещаеми форуми на хора, които се грижат за животни. Може някой вече да си го търси там, ако е загубено, или просто да се намери някой, който може да го вземе за малко.
Успех!!!! Дано се намерят стопаните, симпатичничко куче е!  Hug
П.С. Браво, че сте го прибрали  Hug

# 4
  • Мнения: 515
Писахме в дог.бг но за без дом, не се бях сетила, балгодаря Еовин, според мен не е изгубено, а умишлено захвърлено, пак и какъв стопанин трябва да си за да му сложиш вместо каишка, обикновен найлон..нямам думи

# 5
  • Мнения: 6 991
На мен все не ми дава сърце да вярвам, че хората могат да си захвърлят животинките  Sad

# 6
  • Мнения: 10 982
Много е симпатично и тъжно на снимките Cry Мъжът ми също много го хареса, но сме далеч от СФ и няма как да го вземем. Дано кучето си намери нови стопани възможно най-бързо! Praynig

# 7
  • Мнения: X
Страхотно куче, наистина гледа тъжно, дано някой го прибере. Ето ти линк към форума на БМВ, там съм виждала да пускат теми за кучета, които си търсят стопани и почти винаги някой се е отзовавал. Успех!  Hug
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewforum.php?f=4

# 8
  • Мнения: 515
ще се постаря да му намеря дом, благодаря ви за идеите, ако познавате някой който да иска животинката ..пишете

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
дано скоро си намери нов стопанин.
как е възможно някой да си зареже животното, в този студ...
браво за постъпката, хора като теб ме карат да вярвам, че все пак има и човеци (все още).

# 10
  • Мнения: 2
Горкото животно  Cry.Дано извади късмет и попадне при добри хора,който да се грижат за него...Дано  Praynig.

# 11
  • Мнения: 1 224
Вики  Hug Видях темата и в другия форум.
Кучето е наистина много хубаво. Има тема за кучета в под форум Хоби, ако искаш питай там, може да се намери някоя добра душа , която да го приюти. Само внимавайте на кой го давате, че може да се злоупотреби..

# 12
  • Мнения: 2 563
При д-р Бобадова в София, зона Б5, може да се намери място за 1-2 нощи. Пусни гугъл с името й, има адреса на клиниката й. Ако ти откаже, ще има някакви предложения поне.

# 13
  • Мнения: 25 441
Защо бързате да уреждате кучето с нов дом, не мислите ли, че някой може да го търси в този момент и да страда за него? Може да е изгубено или откраднато...
А и не всички стопани на кучета ползват интернет.

ПП Какво означава "вързано с найлон"?

# 14
  • Мнения: 515
Как`Сийка днес ще лепя обяви за всеки случай, ако някой се обади докато му се търси дом, но ме съмнява някой да го търси, предвид вида на кучето.Беше много изтрадало и си личеше че беше мълтретирано и изосвено, доста мръсно.. Ако са го били и така са се отнасяли с него, някака си не ми се иска да им го връщам, ако по някакаъв начин се обадят да си го търсят, но ще видим...

Топи и аз те видях благодаря ти  Hug

Дано да се се намери някой да го гледа докато му намерим стопани...

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 11:24 от VIKI_I

Общи условия

Активация на акаунт