Моля отново за помощ

  • 403
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Момичета помагайте, точно преди година отбих втората си дъщеричка, общо през близо двете години и половина кърмене на лявата ми гърда три пъти се запушва канал, а единия път дори стигнах до антибиотици.
От както отбих бебка, от гърдите ми изтичаха по няколко капки, дори през май бях на мамолог и той каза, че всичко е ОК. Сутринта усещах придърпване и лека болка, по-късно след като си тръгнаха гостите установих, че имам буца и започнах да изцеждам, масло подобна течност, днес отново проблема продължава, започнах да взимам Бриония хомеопатично, да правя компреси и колкото може да изцеждам, от 2 часа наложих гърдата и с зеле.
Дайте съвет аз не кърмя, не мога да разчитам бебето да помага, кога ще спре окончателно секрецията, в момента правим опити за трето дете което също ограничава възможностите, иначе инжекциите с окситоцин доста ми помагаха.

# 1
  • София
  • Мнения: 679
Момичета, днес при мен няма промяна, опитах се безуспешно да намеря лекар, болка има както и възпален възел, добрата новина е че не се влошава, в момента съм с компреса от зеле, пия и хомеопатията.
Ако някой се сеща къде да намеря лекар преди понеделник ще съм благодарна  bouquet

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
В болниците със сигурност има лекари - най-близкото АГ-отделение трябва да има спешен кабинет, където да могат да те видят.
Възможно е да не става въпрос за мляко, а за себум - тогава секретът е много гъст, не прилича на мляко, а буквално все едно цедиш спагети, според едно живописно описание. За щастие, ако е това, не е проблемно или опасно и ще се разкара с мерките, които си взела (трябва да се изцеди целия секрет) - но само лекар може да каже какво точно е, пък и понякога изписват антибиотик, ако преценят, че е нужно.

Общи условия

Активация на акаунт