MALL OF PLOVDIV

  • 54 685
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
Някой има ли представа каква ще е площа на Пикадили в Мол Пловдив?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Мисля ,че е около 2 200м2.

# 17
Аз бях чел нещо за около 3 000 м2, но явно това е било като парвоначално планиране. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 206
Не знам дали се отваря от сайта
Дата на откриване - 19 март, 16 часа
От Тон Бонбон също ще ви чакаме в Мол Пловдив

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
От няколко дена ми се набива една реклама на връщане от работа,че на 19.03 ще бъде открито City cinema в мола,но някъде по центъра видях реклама,в която се уточняваше,че молът ще бъде открит и ще заработи от 20.03.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Не знам дали се отваря от сайта
Дата на откриване - 19 март, 16 часа
От Тон Бонбон също ще ви чакаме в Мол Пловдив
Да не би да има и Тон Бонбон в МОЛ-а?
Питам,защото искам да заведа малкия там,да поиграе,а МОЛ-а е близо до нас и ако има ще ми е голямо удобство.

# 21
  • Мнения: 793
http://www.resb.bg/projects.php?content_id=5&project_id=7  Ето подробности за МОЛ-а ...даже има и 3Д клипче с разположението на обектите  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 20
Ето и мойто инфо  Grinning :
Откриване на 19-ти март от 4 часа, а Cinema City го откриват на 20ти Wink
Намира се до Братската Могила и ще е най-големият в България и един от най-големите в Европа :}

# 23
  • Мнения: 301
далече е от най-големите в Европа, според мен е неголям и спретнат като Мол София

# 24
# 25
  • Мнения: 267
Ако има някой по запознат за магазините в мола да каже ще има ли бебешки багазин,в който да се продават и колички и др по - големи неща,освен дрехи и играчки.Да знам дали да изчакам с купуването на количка,ако там ще има по - голям избор.Но май като се замисля такива неща не продават по Моловете  newsm78

# 26
  • Мнения: 39
сори за спама  Embarassed
rusana ако имаш път към Пловдив отиди до Вис Виталис срещу BauMax. Там съм сигурна че има голям избор на колички  Peace
Желая ти леко раждане  Hug

# 27
  • Мнения: 267
сори за спама  Embarassed
rusana ако имаш път към Пловдив отиди до Вис Виталис срещу BauMax. Там съм сигурна че има голям избор на колички  Peace
Желая ти леко раждане  Hug
Благодаря ти Дезидерата Куха  smile3525 гледах ги ,но си викам МОЛ тва онова може да има нещо по друго  newsm53

# 28
  • Мнения: 301
в Мола ще има магазин Mother Care i колички Bebe Confort също...

# 29
  • Мнения: 267
в Мола ще има магазин Mother Care i колички Bebe Confort също...
Е това е  добре,благодаря за инфото   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт