Марш от тук на зимата коварна, "Добре дошъл"на пухкавия сняг във Варна!

  • 14 389
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 133
Я да се запиша и аз....
Това с празниците верно си е голямо преяждане....... от маса на маса......от гости на гости........и като кажа "Не ми се яде", веднага ме контрират с "Ааааа, ще ни обидиш".......и аз да не обидя някого.... ooooh!
И ние вече сме на опашка пред яслата. Мъжа ми е наряд в момента до 24 часа. Mr. Green Луда работа! Минах по обяд от там, никой нямаше и си викам - слава богу, няма да чакаме две нощи....но в 15,30ч. ми звъни една дружка, че вече има списък и айдееееееее....ПОЧНА СЕ! #Cussing out За ясла "Зайо Байо" става въпрос.

# 31
  • Мнения: 50
Мерси за  инфото, много дълга темичка и доста полезна

# 32
  • Мнения: 73
влязох и четох и аз каква е ситуацията с яслите, не мога да повярвам, може ли такова нещо, на луди направиха хората тея, е бати. трябва да се извика телевизия някаква да чуят за какъв фарс става на въпрос да правят хората на маймуни, мале, мале, аз наистина съм забравила липсата на всякаква логика в таз държава. стискам палци на всички мами и татковци, които ще прекарат повече от една нощ на студено.   bouquet

# 33
  • Мнения: 34
И аз да се запиша в новата тема за тази година Wink

За много години момичета Hug
Много здраве, щастие, късмет, любов и пари  Peace
Ние с бебка сме си добре, тя си рита много, аз си трая Whistling
Вече ми натежава и нощем не мога да спя Tired Ама здраве да е  Flutter
Всичко си струва  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 109
 Shocked newsm78чакащите за ясли вече ги има в новините...а сега да се появи кмета!!!
направо не знам какво ще е м,април,когато записваме децата в ОДЗ,,,,поне ще е топло!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 858
Мале какъв сняг натрупа навън....
beba_km като ти гледам линийката май сме за един месец с теб  newsm78 И мен си ме риткат ама ми е толкова хубаво като знам че това там е бебчето ни което толкова много искаме  Hug

# 36
  • Мнения: 506
Момочета УСПЕХ със записването на дечицата в яслите и градините! Да ви приемат всички! Praynig  bouquet

# 37
  • Мнения: 133
Ооооо, благодаря nikiki! newsm20 От твоите уста, в божите уши! newsm17

# 38
  • Мнения: 506
Ооооо, благодаря nikiki! newsm20 От твоите уста, в божите уши! newsm17
Миналата година бях повече от 24-и часа пред детската година и резултат има (ПОЖЕЛАВАМ ВИ ГО), добре, че си носех домашно винце да се сгрявам, че голям студ беше! Mr. Green

# 39
  • Мнения: 109
 PraynigДАнинка ,дано да се появиш и да ни кажеш,4е си "забила ",когото трябва с репортажа си!!!
как може всяка година да има истерия по това записване.... #2gunfire

# 40
  • Варна
  • Мнения: 893
успокоявам се единствено с факта че Април ще е сравнително по-топло, кокато ще чакаме за градините  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 2 960
PraynigДАнинка ,дано да се появиш и да ни кажеш,4е си "забила ",когото трябва с репортажа си!!!
как може всяка година да има истерия по това записване.... #2gunfire
ами то всяка година се правят репортажи по тази "невиждана ужасия",характерна за страната ни.
 И по всяка  възможна телевизия вият хората от тъпотията на управниците..... ooooh!да виждате ефект-никакъв.Така ,че кучетата си лаят-кервана си върви Mr. Green
Журналисти и общественост плюят и недоволстват-промяна абсолютно никаква.
Аз лично се чувствам безсилна да проумея защо и как е възможно това.Най-интересното е като отиде човек на бриф.на кмета за журналисти и като чуе аргументите-че нещата сега са далеч по уредени от преди ,че няма кой знае какъв проблем ,че никой не кара хората да чакат денонощия преди записването пред вратите на яслите Mr. Green
Ама то същото е положението и със записването на първолаците в някой школа -КАТО Кирил и Методии,Климент и още някои централни.
Така ,че  пожелавам на чакащите да са имали късмета да запишат децата си в ясли.. Praynig Praynig Praynig.нещо ,което всъщност би трябвало да е най-нормалното нещо в света...но уви Whistling
Чакаш като "глух петел" ,чакаш ей тъй някак си hahaha по европейски...

# 42
  • Мнения: 398
Ама ако питате кмета всички процедури са в ход, всичко е под контрол и Варна едва ли не цъфти и връзва. censored #Cussing out Пък и нали не кмета виси повече от 24 часа за да си запише детето

# 43
  • Варна
  • Мнения: 893
абе това срещу Кауфланд да не е новата детска градина? дето обещаха да я строят? ако е тя - хубаво, само ме притеснява че е доста....на пътя  Rolling Eyes

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Zdraveite mami-Varnenki!
Az sam Reni.Maika na edno sladko bebche Petar,koito e na 44 dni.
Shte se radvam da me priemete i da obmenqme opit i shtastlivi momenti s nashite dechica zaedno.

Общи условия

Активация на акаунт