Портила ли ви е приятелка?

  • 4 466
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 940
Не.  Веднъж просто бяхме поставени от външни обстоятелства с приятелка  в конкурентни условия на работното място. Известна горчилка тогава имаше и у двете, но след време осъзнахме, че всяка е постъпила правилно, нямаше как да е по друг начин.

# 31
# 32
  • Мнения: 773
Да, от тогава не ми е приятелка.

# 33
  • Мнения: 17 546
Не знам някой да няма случай да не го е портила приятелка. Преди много, много години харесвах едно момче и излизах все още неангажиращо с него. Може би щеше да се случи нещо, но най-добрата ми приятелка просто реши и се омъжи за него. Все още сме най-добри приятелки, защото тя всъщност ми направи услуга, но тогава не го знаех. Laughing

# 34
  • Мнения: 5 622
Да. И най-лошото е, че след като обсъдихме случилото се, тя изобщо не сметна, че е направила нещо кой знае какво...
Като цяло опитът ми показва, че споделянето трябва да става само с най-близките хора и приятелките не влизат в това число  Wink..За съжаление...


# 35
  • София
  • Мнения: 117
Да и вече не ми е приятелка  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 413
да, случвало се е Rolling Eyes, беше ми мъчно не толкова за гафа, колкото за нея ,че се оказа толкова фалшива Sad, но важното е , че на този етап  не  ми пука особено Sunglasses

# 37
  • Мнения: 83
От време на време много ме заболява главата...как да гопознаеш тези фалшификати "мама ** стара" /сори/, за повече цветност. Живота си е .... все си мисля, че имам що годе правилн апреценка за хората и после хоп..изходна позиция, нисък старт  Joy Joy Joy. И все се чудя - дали жените го правят по често или мъжете н еси признават, или си прощават, преди да се разсърдят  newsm78

# 38
  • Мнения: 413
Мъжете си  теглят по една майна и до там, жените много се задълбочават, мислят и премислят ситуацията по 100 пъти, еми ако аз така.....пък ако тя така.......и става една манджа с грозде.
Пък и жените са по големите клюкарки, кафета, цигарки, тайни, майни....и стана то портинето.

# 39
  • Мнения: 83
Некакси  Wink жените все успяват да намъкнат кои ли не в такава ситуация, може би мъжете са по 'несъбирателни' в такъв моент. Не се слагам при рази категория жени, защото досега НЕ съм портила никого...айде адмирации моля  Joy Wink

# 40
  • Мнения: 60
Да. Два броя "приятелки". Преди години. Едната преспа с гаджето ми, другата - ме изпорти.
В крайна сметка им простих. Но те не знаят!

Едната се опитва да се свърже и до днес с мен, но аз "блокирвам" абоната.
Някак си тая горчивина от преди 5-6 години, все още я има... Въпреки че младежките години са точно за това - да грешим. Но понякога се плаща скъпо... А бяхме толкова близки  Tired 

И аз съм портила, но ествестено - без да искам  Whistling . Ама рядко го правя....

# 41
  • Мнения: 3 268
Не,ПРИЯТЕЛКА не ме е портила.Както и аз не съм портила приятелка.Щастливка съм.

# 42
  • Мнения: 2 161
Охо и още как!Не си спомням мъж да ми е причинил някаква съществена неприятност,но от жени съм си патила сериозно.Понякога,като изключвам себе си,стигам до извода,че жените са големи мръснички.

# 43
  • Мнения: 1 897
Не.
И аз съм щастливка.

# 44
  • София
  • Мнения: 53
Не. Аз съм темерут - говоря малко и споделям още по-малко Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт