Портила ли ви е приятелка?

  • 4 465
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Абе хора, често се замислям, че ние жените, хе искаме да знаем някои неща, хем , когато ги споделим после се стига до неразбории. Имам предвид - бях споделила на немог ад акажа приятелка, но позната, която си мислех, че е много серизона жена, а тя си е и на възраст нещо, оето знаех, за да я успокоя в една ситуация, като й кажа да й стане по добре, а тя нашата 'споделила' на екс-мъжа си и аз в крайна сметка изглеждах като ПОРТА, ужас. Случвало ли ви се е и как постъпвате, освен, че не поглеждате съответната **** никога повече.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Не. Само врагини, маскирани като приятелки.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Приятелка не, но мъж ми веднъж се изпусна за нещо, за което не биваше. Някои хора просто не умеят да си държат езика зад зъбите Naughty

# 3
  • Мнения: 1 310
Веднага се сетих за репликата на принц Лимон от романа на Джани Родари "Приключенията на Лукчо" - "Бог да ме пази от приятелите! С неприятелите сам ще се справя!"

# 4
# 5
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Да, даже се позавъртя около законната ми собственост.

# 6
  • Мнения: 83
То ясно е, че не съм единствена, ама все си мисля, че при нас жените е по изявено, дори се стига до посегатества от материален характер. А пък..мъжете, карат се бият се...нищо не си издават,а понякога , когато искаш д апомогнеш.... момичетата внимавайтена кого помагате и за кого се правите на майка Тереза, както аз. В наши дни е НЕпрепоръчително.

# 7
  • Мнения: 5 370
Хм......приятелка, чакай да поровя във файловете. newsm78
Аз съм имала малко приятелки. МНОГО МАЛКО. Другото са познати.
Извод - не ме е портила.
Но имаше една, която искаше да ми е приятелка поради наличието на мъжа ми.Беше....вече не е. За щастие, имам антенки. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 83
Хм......приятелка, чакай да поровя във файловете. newsm78
Аз съм имала малко приятелки. МНОГО МАЛКО. Другото са познати.
Извод - не ме е портила.
Но имаше една, която искаше да ми е приятелка поради наличието на мъжа ми.Беше....вече не е. За щастие, имам антенки. Mr. Green

Незнам кой ги възпитава такива - ужассссссс, пълна деградация, ама пак си е намерила причина де...

П.С. и моите са много малко, дори бих казала, че имам 2 приятелки, проверени от времето, а тази май н еуточних, семейна 'приятелка', както и да е, аз си знам вече, ето с тов амог ада закича себе си  hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 1 629
сигурно, но не помня. Обаче аз съм голяма порта, без да искам, просто много дрънкам и те сами си излизат разни неща. Добре че имам общо взето невзимащи се насериозно приятелки и не им пука.

# 10
  • Мнения: 2 448
Не ми се е случвало или поне не си спомням, защото ако искам нещо да не се знае от никой, просто не го споделям.

# 11
  • Мнения: 83
Права си , и аз съм така и затова си патя, а пък и за конкретния случай е доста тежък, защото повлича след себе си един двама, трима  Mr. Green. Тази кокетка, смао и само да си върне мъжа, който е на 50% неин в момента, 50% на друга мома, е готова да прегази всичко живо, та дори и да поскара някое и друго семейство. май не може да се гледа отгоре н анещата.

# 12
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Не ми се е случвало или поне не си спомням, защото ако искам нещо да не се знае от никой, просто не го споделям.


Ами не мога да се барикадирам в някоя крепост,
плюс това такъв тип жени са достатъчно хитри,
и така да те изпързалят, че да се увъртиш като пиле
в калчища.

# 13
  • Мнения: 2 448
Не ми се е случвало или поне не си спомням, защото ако искам нещо да не се знае от никой, просто не го споделям.


Ами не мога да се барикадирам в някоя крепост,
плюс това такъв тип жени са достатъчно хитри,
и така да те изпързалят, че да се увъртиш като пиле
в калчища.

По скоро искам да кажа, че малко са нещата, за които ми пука и да ме изпортят. И са такива, че наистина мога и си ги пазя само и единствено за себе си.
Ако издъни нещо, което е вярно за мен, няма да умра, няма от какво да се срамувам след като съм го направила, че и разказала. Друг е въпроса, ако става дума за някакви фантазии сътворени по мой адрес, които могат да повлияят на хора, на които държа. Иначе дори и лъжи и глупости, казани за мен също не ме притесняват, ако не нараняват мои близки.

# 14
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ох, Пас, не ми се обяснява какви ги беше навързала,
ама чак се втрещих  Mr. Green
Обаче аз нали съм чиста водица, и ми е чекнато хисторито,
та даже преди да разбера за историята, другия участник
беше наясно с истинските факти и събития.

Общи условия

Активация на акаунт