Израел 19

  • 14 256
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 720
хайде днес съм на вълна снимки, ще ги пусна за малко....мерси моми4ета ,от хубави жени като вас щом полу4авам добри думи..зна4и е така .    bouquet



Елиии никво легло докато не пропишеш на този твой скайп... Crossing Arms ина4е идвайте бе ...то лятото за какво са ни и легла де, нали ще ходим.. Wink

Криси ,честито!

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 18:56 от harriet TJB

# 16
  • Мнения: 112
hariet, Flowers Rose . Наистина поразителна прилика с Ким Бейсинджер.Даже ти си по-хубавия вариант.И детенцето  хубавел4е   !Благодаря за снимките.  bouquet

Криси,"на добър час" (бе'шаа това)!

Менти4ка, Hug

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
 Хариет аз ставам вярна фенка на дребосъчка.Как се моля някой ден да си имам и аз момиченце с такава косичкааааа,топя се от щастие като гледам това сладурче колко е къдравичко....Еееех дано като стана и аз мама на женско то да си има такава косичка  Praynig не,че се очертава в скоро време да съм мама ама и не пречи да помечтая  Peace
  bouquet

# 18
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хари, благодаря за снимките  bouquet присъединявам се към мнението на Сара

# 19
  • Мнения: 1 410
Хари,наистина си страшна мацка!А децата са големи сладури.

Вие искате сняг, а аз искам да съм някъде без зима.Не искам дебели дрехи и ботуши.Знаете ли колко време отива докато облека дечурлигата за разходка.А Ани мнохо мрази да е с космонавт и е такъв рев,а шапка като сложа - направо истерясва.Чак навън се успокоява и заспива в количката - ама изморена от реване!

ооо,Тиги-Миги,льош,льош Тиги-Миги("Ice Age")  http://www.az-deteto.bg/pic/cinema/iceage2a.jpg
Tali ,шетлива булка си !Кога сколаса и темата да пуснеш!
Цитат
не,че се очертава в скоро време да съм мама ама и не пречи да помечтая  Peace
Да беее! как позна?Може пък до края на тази година  да стане - пожелавам ти го от сърце!  bouquet

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ааааа Ми6и аз си пийвам хапченца,няма как да стане сега а и условията ни не са за дете...Но си ми се иска да и в момента в който си стъпем на краката във форума ще се появят огромни червени букви:Те се опитват да си направят бебче Simple Smile....ама рано си е още...догодина надявам се  Praynig

# 21
  • Мнения: 2 952
   Докопах се до  новата тема ! Хайде да ни върви на по-добро в тая тема , макар че  скоро  бяло знаме отсреща няма да развеят  и ще си воюваме още  в близките седмици.Войната е  също психологическа - Хамас са символ  изграждан с месеци най-малкото  преди самата война ...символ на съпротива , героизъм ... Не пред  Газа само ,а   пред целия  арабски свят и изобщо ....Бялото знаме  е изключено (засега).Истинската "игра" не е  на фронта , а между интересите на държавите и света за съжаление. Още не  сме навлезли  с танковете  , но се  смята , че Хамас това искат и чакат, поне очакват.Ескалирането  на напрежението ще доведе до някаква международна реакция... Междувременно  си воюваме в  същия  дух. Това е тук.

  Хубави снимки, Хари ... ! Не те виждам за сефте  и при все това всеки път  се възхищавам на тая твоя хубост !  Crazy Simple Smile Децата сладки, за мъжа ще си замълча (положително  Flutter) ....Морската гледка  е някак  спокойна и дава въздух на човека ...На нас ни липсва  ... не морето , а    спокойствието   Simple Smile ....

 КРИСИ , може и да се променят прогнозите .... Grinning Но радвай се сега !  Hug

 Все някой ще пропусна , затова на всички - ШАБАТ ШАЛОМ!

 

# 22
  • Мнения: 13
Ехее Хариет  .......  bouquet Та ти си по хубава от красивата жена на аватара   Grinning
Много си готина да знаеш ( е ти си го знаеш де  Wink ) , а за детенце - нямам думи , истински сладкиш ... да ти е жива и здрава   Grinning
Аз малко съм изпуснала около личността ти , ти пишеш и в арабската и в израелската тема - от любознателност и интерес или имаш и някаква лична връзка  Wink



Момичета сладки израелски аз имам въпросче - Каква е цената на наема горе долу , в градовете които живеете ! Примерно за двустаен или гарсониера .. може да не е на централно място , но да не е  и някъде на края на града ...  За човек , който иска да живее в Израел , но няма ни апартамент ни мъж евреин  Crazy  То такива ентусиасти нз как ще получат и  гражданство някога   , въпреки желанието им да живеят в тази страна ( при положение ,че хора женени вече пак ги разпъват и им късат нервите ) ...  
 Joy... Аз не ,че съм се засилила да живея в Израел де ... поне до 2 г , но  ми е любопитно как стоят нещата с наемите  Wink ( в лв . ако може , че докато обърна техните пари в нашите ... )


П.П. Защото все пак си мисля , че иврит най - добре и най - бързо ще се научи там ... колко му е да мина задочно и да дойда за 5,6 месеца .....  Хаха аз като чета за Боряна и емоциите около Улпана  и едно такова почвам да се размечтавам(струва ми се много готино - нави приятели , нов език ... )  ... искам и аз ... ма ми е рано да женя  още ...  Crazy  Wink  

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Хард,аз съм влюбена в Израел може би от там идват и всичките ми вълнения.Аз не затварям страницата на форума,всеки един контакт до културата,историята и живота в Израел ме кара да се усмихвам.Много искам да ти опиша чуството което изпитвам  Hug.В интернет страницата на посолството в София има дадена информация как можеш да запишеш Улпан и да прекараш известно време в Израел учейки,но трябва да си над 18(казвам това защото до последно не се разбраха годините ти  Joy )
Това е страницата:
 http://sofia.mfa.gov.il/mfm/web/main/document.asp?SubjectID=7195 … amp;DocumentID=-1
Курсовете са към университета в Хайфа,което е супер защото ако караш един такъв лятото ще имащ незабравими моменти Simple Smile
Преди да дойда в Израел за мен тук беше една пустиня пълна с комарджии,но мнението ми сега се промени на 1000%

# 24
  • Мнения: 1 526
Тук не мога да не отбележа, че и другите две дечица на Хариет са много красиви  Hug. Голямата й също има много чаровна усмивака. Въобще личи си, че с много любов ги гледат! Да са ви здрави!
На снимката с наздравето нали много прилича на аватара?!

Криска, на добър час да ви е! Кой месец стана вече? Кога е терминът? Чувстваш ли вече госпожицата?

Мента, не наиграл се, а? Дано натрупа повечко докато сте там Peace!

Боряна, много интересна опция си й предложила на Хард! По наше време я нямаше   Laughing

Анди, наеми в и около Тел Авив се движат м/у 400$ до към 1000-2000$. .. май няма горна граница. Но колкото е по- евтино, толкова е по- мизерно. Зависи от района и големината, както от състоянието на блока и апартамента (то май навсякъде е така). Искат обаче гаранти и тримесечно предплащане на повечето места.

Кой каза руска салата  Laughing? Сега направих! Баклавата ни свърши, но спретнах бисквитена торта с шоколадов крем, кокос и орехи. Милото мята в момента палачинки със синчето (това е мъжка работо в нашата къща) и ще повечеряме сега!

# 25
  • Мнения: 720
Много хвалби бе  коки4ета ..развеселихте ме  Simple Smile много сте мили вси4ки..  bouquet.

Хард нямам лична връзка нито с едното,нито другото място.В арабската пиша отдавна ..аз съм фен на Мароко, архитектурата, интериора  най вече...а и моми4етата много гостоприемни бяха и от приказка наприказка минаха стотина теми Mr. Green/ А тук съм от тема номер 1 ..  като християнка / практикуваща/ няма как да не ценя и обичам Израел. Heart Eyes (А и Петето такава сладурана -''майка '' на темата ,4е как да не пишеш..  )

Бори като ви гледах снимките имате пълния потенциал за едно сладко момиченце Peace а щом казваш че има материал и за къдрево  Grinning ...пожелавам ви го на правилното за вас време! / моите къдровци са 3 , това което видя е най малката /  много хубаво си се изразила за любовта си към Израел Simple Smile

Тали да сменяхме у-ще / няма как/ но вече свикнаха .

ох ,Пете пак ме разсмя с твойто положително замълчаване  Joy..( и аз така за твоя  hahaha)
  

# 26
  • Мнения: 2 952
Мълчи да мълчим положително !  hahaha

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Момичета абе кажете ми как е лигльо на иврит или някой синоним нещо подобно???Мъжа ми изтрещя....

# 28
  • Мнения: 13
Боряна  макар и от форум ( на живо , пък и по телефона е съвсем друго ) емоцията се чувства и заразява  Hug Израел и мен ме кара да се усмихвам(макар  ,че съм далеч ) , а ти ме караш да си мечтая  !   Grinning  Мерси за сайта  Wink
На снимката с наздравето нали много прилича на аватара?!
 newsm10 Абсолютно ! Не знам защо , но наистина подсъзнателно винаги съм си я представяла като снимката от аватара (и не само аз както виждам),  а то какво било ... 6 то чувство му се вика   Flutter  Добри сме !  Crazy


Хаха , с тва мълчене положително ... направо изби рибата ...  Joy  Wink  Еее Пете ти си майстор на лафовеТе  Grinning

За МъЖоВеТе всички трябва да помълчим положително - групово !  Crazy 
Българката освен най- красива е и с вкус  Crazy ... в мое лице е и доста скромна  Flutter... Joy hahaha...


Тали     Благодаря за инфото ...  Crazy не е мн евтино , при положение ,че баба ми дава 3  стаен в центъра + обзавеждане за близо  700 $ а там гарсониера 400 $
У - ля -ля , тря се ожена първо .. Joy hahaha

 
Хариет    мерси , че ми отговори  Grinning Ти до колкото знам живееш в Англия  , от колко време си там?
 ... Аз бях на екскурзия и минахме през Лондон за 3 дни ... скапах се от разглеждане , но го запомних с една забавна  случка  -  Бяхме  в един магазин да си купим списания  , ма вече капнали.. Бях взела да разглеждам даже някво клюкарско списание и ми направи впечатление една статия  и се бях зачела,колебаейки се дали да взема цялото списание или да прочета статийката по между другото набързо   , когато дочух зад нас  българска реч   !  Ма такива цветущи реплики се лееха от двете момчета , че се спогледахме само с мойта приятелка и чакахме точният момент да им кажем небрежно " Добър ден "....   Joy ....
Е не направо потънаха в земята .. а като си мислят ,че не разбираме толко смело го раздаваха  ooooh! Joy

# 29
  • Мнения: 28
Хариет..след такова смъмряне отивам на Skype Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт