Мили дами препоръчайте ми хубава минерална пудра за лице

  • 5 589
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Интересувам се от качествена минерална пудра за лице и моля всички дами, които са ползвали и имат наблюдение от такава пудра да се включат по темата. Благодаря на всички и успешна 2009 година Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 0
Много хубава тема, и мен ме вълнува. Напоследък толкова много се говори за минералния грим, че реших да мина на него. Чудя се между Макс Фактор- минерален фон дьо тен, който обаче е прахообразен и не ми изглежда да е много тежък, а другият вариант беше минералната пудра на Лореал или Ревлон, не мога да се сетя точно марката, но пишеше, че минералният грим спомага за намаляване на несъвършенствата по кожата, което тотално ме убеди. Ако някой има опит или инфо да сподели.

# 2
  • Мнения: 73
Аз използвам минералната пудра на Лореал от лятото и засега съм доволна.За неравности  newsm78не знам дали покрива,защото нямам такива....Използвала съм го и  вместо ФДТ....Доволна съм общо взето Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 467
Само това съм ползвала-
Доволна, харесва ми как стои, а и ми е лесно за употреба.

# 4
  • София
  • Мнения: 901
Аз пробвах тази на Макс Фактор, но №1 ми беше тъмна, така че се отказах!  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 63
Да, на Макс Фактор и на мен ми се стори в магазина, че са тъмни нюанси. Аз искам пудрата да не си личи, да се разнася лесно и да не става на петна. Готова съм да дам повече пари, но да си заслужава и да постигна този ефект. Heart Eyes за целта си търся и подходяща четка, но на първо време пудрата като държа да е минерална. Някой сеща ли се от по - скъпите марки ( Ланком, ИСЛ, Герлен, Шанел) предлагат ли минерални пудри, защото аз не мога да се сетя. Гледах в ягодка минерални пудри на Лаура Мерсие, но така насляпо никога няма да си открия моя цвят - предпочитам да отида в ЦУМ или Бюти зон и да тествам. Чакам още предложения  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт