Леене на куршум ?

  • 160 116
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 743
Ляли са ми,2 пъти,много ми помогна и двата пъти!При уплаха е най-добрия лек,също и весенето.

# 46
  • Мнения: 112
mimmm и паца–маца , не ми е ясно защо ходите по много пъти, толкова често ли ви избиват нови страхове или все един и същ?

Lei@ , какво е това, което обещават от името на хората?
Ще се опитам да кажа нещичко за това, но в другата тема.Малко ще ми е трудно, защото  доскоро чистих вируси и компютъра сега е  в неизправност, но ще  направя колкото мога Blush

# 47
кажете нещо и за леене на куршум но да е в пловдив много ви моля

# 48
  • Мнения: 70
Да, права си Simple Smile Но само за последното не мога да се съглася.. далеч съм от мисълта, че мартеницата ме прави по-здрава, но на леенето на куршум вярвам.. и ми е помагало защото вярвам че помага. Целият живот е едно голямо убеждение и вяра в неща,които си изберем.. всичко е в главата  Hug

# 49
кажете нещо и за леене на куршум но да е в пловдив много ви моля
Знам в пловдив жена която лее куршум. В Кичук Париж, но не знам точно адреса. Пресечка е на михалаки георгиев, до високите блокове. мога да ти обясня къде точно ако искаш.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 97
След смъртта на майка ми в продължение на 6 месеца я сънувах всяка нощ.
Когато лягах да спя, тя се появяваше пред очите ми. И така до деня когато отидох да си лея куршум.
От веднъж спря да се появява, но жената ми каза , че съм много закъсняла.
Имам ли някакви страхове, аз или децата ми , ги водя да им леят куршум.

# 51
кажете нещо и за леене на куршум но да е в пловдив много ви моля
Знам в пловдив жена която лее куршум. В Кичук Париж, но не знам точно адреса. Пресечка е на михалаки георгиев, до високите блокове. мога да ти обясня къде точно ако искаш.
не ми е познат точно този квартал аз живея в тракия но име нещо знаеш ли на жената и някаква забележителност наблизо за да се ориентирам

# 52
  • Мнения: 80
Ходила съм при леля Сафет във Варна преди 4 години.Когато синът ми беше новороден на 11 дни претърпяхме жестока катастрофа.Бях сама с бебето и дъщеря ми ,която беше на 5год. тогава.Тя така се изплаши ,че след случая започна да крещи насън ,да се напикава и за нищо на света неможех да я накарам да пресече улица-щом чуеше шум от спирачки изпадаше в истерия.Лягаше на улицата и неискаше да мръдне...Ужасно беше...Аз също много се бях изплашила.Тази жена много ми помогна /на детето ми/ .Отидохме и в двора й имаше много хора,но като ни видя веднага ме извика да вляза първа....Сама позна за какво сме дошли....Никога няма да забравя първите думи ,които ми каза......"..Божееее,на място сте щели да останете...Само един Господ ви е запазил...." Така си и беше Peace

# 53
  • Мнения: 130
vegas а тази жена за която казваш каде се намира в Варна?

# 54
  • Мнения: 293
Вегас,на теб може наистина да е помогнала но ако отидеш сега ще останеш разочарована наистина.
Може някога наистина да го е правела с повече хъс и да е влагала повече умение.
Сега го е обърнала на бизнес и по всичко личи,че ти прави всичко друго но не и леене на куршум.
Аз лично останах разочарована.
Мим, намира се близо до Мол-а в Младост.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 777
vegas а тази жена за която казваш каде се намира в Варна?
Няколко страници по-назад в темата пише къде се намира-зад Пфое мол.

# 56
  • Мнения: 23
На мен сущо са ми ляли куршум и наистина жената ми позна всички страхове и какво ме е уплашило,но страховете въобще не са ми изчезнали. #Cussing out А уж трябва да се махнат  newsm78

# 57
  • Мнения: 80
Жената,дето лее куршум срещу дом "Младост"  леля Сафет,много е популярна в средите си и много хора я търсят.Живее на ул."Вярност"-точно зад Пфое мол строят нова кооперация,до нея от долната страна е долепена една нова жълта къщичка,там живее лелката.Телефон незнам,просто отиваш и чакаш-отпред винаги има хора,по това ще се ориентираш.Само да поясня,че улицата зад мола е "Тихомир",а ул."Вярност" сключва ъгъл с нея,на този ъгъл е строежа,под него-жълтата къщичка.

Ето адреса-момичето го е написало.Аз не го знаех, защото ме заведе баба -тя е от Варна, а аз живея в Сф.
Специално на мен много ми помогна...много съм й благодарна най-вече за детето ми-наистина се оправи..Не споря ..може вече да се е поблазнила от пари ,но аз като бях при нея и оставих на земята 20лв и тя искаше да ме накара да си ги взема и да й оставя по-малко.. Rolling Eyes

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Мен ако питаш, отиди на църква по добре. Не се занимавай с такива бабушкери. Нищо не помагат  Naughty

# 59
  • Мнения: 0
Мои познати са ходили и са изключително доволни: баба Анка( тя и гледа)- софийско село Стъргел- по пътя за Горна Малина-отбивка вляво.071503665 (набира се директно).Късмет!
Лее се куршум не само при страх, а и за изчистване на отрицат.енергия(завист, злоба, проклетисване, уроки).
За системно изчистване на по-малко количество отрицателна енергия: стоене в центъра на църква( точно под купола).
Ходжите НЕ СА за препоръчване(амулетите са вид магия, а винаги едно е за сметка на друго.

Общи условия

Активация на акаунт