Имам проблем със Скайп

  • 8 382
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
А как мога да си изтрия history-то от Skype?



Инструменти - настройки - неприкосновеност - натискаш изчисти записите. Ако искаш да не се води хронология отбелязваш. После като отвориш скайпа в нормално състояние има указател и хронология, отиваш на хронология и един по един също изчистваш каквото има, защото там излиза списъка на това кой те е търсил и т.н. дори и след като изтриеш хисторито от настройките.

# 31
  • Мнения: 472
Благодарство!!!

# 32
  • Мнения: 77
я и аз да попитам- изтрих абонат от скайп ама ми е любопитно дали после не ме е блокирал? как да разбера?

# 33
  • Мнения: 2 448
я и аз да попитам- изтрих абонат от скайп ама ми е любопитно дали после не ме е блокирал? как да разбера?

Ами като си го върнеш отново в списъка, ако все още имаш пълномощно от него, т.е. ако не те е блокирал просто си се връща в обичайното положение. Ако те е блокирал излиза с една сива питанка.

# 34
  • Мнения: 77
ах тя сложна работата- явно той вече е разбрал че съм го изтрила(нали май му се появявам като питанка)пък не искам да разбере че съм го добавила пак-ах че съм ... Joy

# 35
  • Мнения: 2 448
ах тя сложна работата- явно той вече е разбрал че съм го изтрила(нали май му се появявам като питанка)пък не искам да разбере че съм го добавила пак-ах че съм ... Joy

Издебни момент, в който предполагаш, че не е на линия, например 2 часа през нощта и като го прибавиш, ако ти се появи , значи не те е блокирал, а ако е , значи си в игнора.  Laughing

# 36
  • Мнения: 77
Мерси      bouquet  .ще го издебна аз    Joy

# 37
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз имах подобен проблем ,като авторката.докато ме засечеше роднината,че скайпа ми се включва и се почваше,имах чувството,че ме дебне непрекъснато. ooooh!
Като вземеше да пише,отговарях вяло,че в момента съм заета,пишех,че е мъжът ми,обаче роднината продължаваше да упорства,ама само за момент да ме пита нещо и т.н.
В чудо се бях видяла.
От както синът ми разбра,каква хубава придобивка е това чудо компютъра,и какви неща може,като игри филмчета и т.н.рядко се докопвам до него,когато е той в къщи.Та роднината,като вземе да пише,синковеца,почва да му пуска разни картинки,или неразбираеми съобщения(натискайки произволни клавиши от клавиатурата),като съобщения непрекъснато,при което на роднината му писва и се отказва да досажда.
Та с една дума,детето ме спаси. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 804
Да попитам и аз
вчера си качих SKYPE BETA-там има опция търсене на приятели,но не можах да намеря търсене по държави.Някой да има идея newsm78,а и не ми свъни-дава,яе някой ме търси,но не зв0ъни-опитах с всичките мелодии

# 39
  • Мнения: 77
Аз ще се изкажа малко неподготвена  Embarassed ( в скайп не ми е силата), но четох че бета версията още не се препоръчва .

# 40
  • Мнения: 25
Да попитам и аз
вчера си качих SKYPE BETA-там има опция търсене на приятели,но не можах да намеря търсене по държави.Някой да има идея newsm78,а и не ми свъни-дава,яе някой ме търси,но не зв0ъни-опитах с всичките мелодии
Да не би да си заглушила оповестяването?

# 41
  • Мнения: 10 570
А когато изтриеш някой от списъка с абонати, без да го блокираш, той може ли да разбере, че е изтрит?

# 42
  • Мнения: 2 229
А когато изтриеш някой от списъка с абонати, без да го блокираш, той може ли да разбере, че е изтрит?

Да, появяваш му се като питанка. Peace

# 43
  • Мнения: 77
 Simple Smile здравейте момичета
 ще питам в таи позабравена темичка  от къде да си изтегля старата версия на скайп . сега съм 4.0 , но не ми харесва

# 44
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Това устройва ли те?
http://skypeblog.eu/2008/04/skype-38.html

Общи условия

Активация на акаунт