Америкън айдъл- осми сезон.

  • 19 508
  • 454
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 98

Delly не може ли да си записваш шоуто. Ние си записваме предаванията на една програма на компютара и там си ги гледаме след това.
Да, ще пробвам да го записвам. Дано успея.

Иначе на мен Кара ми е симпатична, но малко ми е скучна.

# 91
  • Мнения: 2 185
Айде народе, почна интересното  newsm44 .

# 92
  • Мнения: 2 254
Изпуснах началото...ще гледам записа после и се включвам с късен коментар.  Grinning

# 93
  • Мнения: 2 257
Пълна скука е до тук.

# 94
  • Мнения: 98
вмъквам се с клюка, едно жълтеникаво-папарашко шоу хвана момичето, което пя песен на ейми уайнхауз да се оглежда за къща в холивуд, питаха я как върви и дали е още в шоуто, тя каза че върви добре и е продължава да е там.  Grinning

# 95
  • Мнения: 2 185
вмъквам се с клюка, едно жълтеникаво-папарашко шоу хвана момичето, което пя песен на ейми уайнхауз да се оглежда за къща в холивуд, питаха я как върви и дали е още в шоуто, тя каза че върви добре и е продължава да е там.  Grinning

Да- Франки  Mr. Green и аз го чух това.

# 96
  • Мнения: 154
Ха-ха, мацката с банския пак разбуни духовете!  Laughing
Другите - и на мен ми беше леко скучновато.

# 97
  • Мнения: 2 093
гледах последните 5 минути от АИ, ама като чета отзивите тук  нищо интересно не се е случило тази вечер. Утре сьм на линя. Лека Нощ

# 98
  • Мнения: 2 254
Как нищо интересно, беее, хахахаха...ми в началото, съпрайз ментор-а (Бари Манилоу)  Laughing Като започна сезона си мислех, че няма начин да не се мерне по някое време, и като го видях и преди, пхахаха.....
  Спомняте ли си в един от предните сезони гафа с него. Поискаха гримьор, и й казват "Б.Манилоу има нужда от грим". Тръгва момичето с пудрата, посяга да маца някой си там...а Бари отстрани като наакан 'аз съм Б.М.", нервничък един такъв....ми, не всички са по на 60, момеели с хитовете му някога...обиди се момчето, много се засегна. Joy
  Доста хубави физиономии имаше. Нека се поотсеят още малко и ще ми е по-лесно. Скоро.
Мекерето с банския...  ooooh!
 Хайде до утре.

# 99
  • Мнения: 2 257
Абе тоя Бари...Нещо не мога да реша - повече ми е жал за него ли или повече ми е някакво такова - смотано...Някаква голяма мъка ми става, като му видя личицето. А не е лош човекът. Карай...

Мен само оня черния ми излази по нервите, дето се заяде с дрехите на Лорда, моля ви се. Намерил на кой да се перчи и за какво най-вече. Разбира му главата от скъпи дрехи.

Ми скучно си беше, Естело, какви по-големи панаири сме гледали, хайде холан. Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 2 185
Бях готова да се закълна, като показаха въпросния Бари, че това е Клей Ейкън  tooth , даже си викам- брей кога пък го номинираха Клей за Грамми  ooooh!

# 101
  • Мнения: 2 254
Е, Венето, права си. Аз само да кажа, че все ще си намеря да се закача за нещо.  Rolling Eyes Съгласна за момента на тъга и Бари...ама, кога човек се е разлигавил (както съм аз в момента), си е смех, сори.  Laughing
 Да, и мен ме дразнят такива отчаяни дразнилежи...(черният за дрехите на Лордо)... ooooh! 

# 102
  • София
  • Мнения: 7 793
Хоп и аз тук.  Sunglasses

# 103
  • Мнения: 1 533
Много съм назад, още не съм гледала 6, 7 и 8 епизод, но чакат. Като цяло мога да кажа, че Кара се държи така, сякаш сама не може да повярва, че я дават по телевизора, твърде неестествена. Иначе има адекватни музикални коментари, за разлика от горката ми Пола.

# 104
  • Мнения: 7 837
"I feel like I saw a side of Paula I didn’t know was there. I saw evil in her eyes."  Laughing Много беше сладък този снощи.

Общи условия

Активация на акаунт