Америкън айдъл- осми сезон.

  • 19 510
  • 454
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 254
Оооо, ама чакайте , журито избира сега 8, и утре, когато пеят, пак ще се сведат до трима с гласове на публиката, така ли?
 Не, май утре журито ще си избере трима... като се замислих, то трябва да има предаване и в петък, за да има време да постъпят гласовете.... 

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 21:18 от ТинаХрис

# 346
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В официалния сайт пише, че предавания ще има тази седмица във вторник, сряда и четвъртък. Предполагам, че утре само ще пеят тези 8 човека.
Много съм доволна и днес от развоя на събитията.  Wink

# 347
  • Мнения: 994
Добре, но ако трябва да са по равно мъже на жени, защо избраха и 4 броя мъже?  newsm78 За шоу е най-вероятно, но ми е някак си жал за тях, ако вече е предопределено, че новите попълнения в 12цата ще са от женски пол.
Не съм много съгласна и с 8те избрани, ама мен кой ме пита.

# 348
  • Мнения: 2 185
Днес се разви перфектно избора на тройката. За Хорхе направо скачах от радост  Blush , иначе за Скот и Лил беше ясно- и за тях се радвам. Някои от Уайлд картите изобщо не ми допаднаха  Thinking , но пък за други съм много доволна. Залагам на Ануп, Тату-то и Татяна  Thinking .

# 349
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Съжалявам само, че на Фелиша не и дадоха втори шанс.
Харесах си я  Confused
Залагам на Ануп, за другите двама не съм сигурна още.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 16:19 от Ян Бибиян

# 350
  • Мнения: 994
И аз мисля, че Фелиша трябваше да получи карта, но явно са решили че един втори шанс й стига.

# 351
  • Мнения: 7 837
Тотално се обърках вече. В петък няма предаване по програма, кога ще изберат трима?

# 352
  • Мнения: 994
Може би днес след като си изпеят песните, журито ще каже. Защото следващата седмица трябва да започнат по нормалната схема с темите.

# 353
  • Мнения: 2 185
Може би днес след като си изпеят песните, журито ще каже. Защото следващата седмица трябва да започнат по нормалната схема с темите.

Доколкото реазбрах, точно така ще стане  Peace - днес ще разберем останалите 3-ма- журито решава.

# 354
  • Мнения: 7 837
Много бързо ще е значи, за да се вместят в един час 8 песни, та и избор.

# 355
  • Мнения: 994
Аз си мисля, че те вече почти са решили кои да са другите 3ма. Трябва само да пеят прилично довечера и няма да е никак трудно на журито да ги посочи.  Да видим дали продуцентите ще решат да пуснат пак Татяна.

# 356
  • Мнения: 7 837
Сигурно е така. Аз залагам на Вон, Татяна и Меган.

# 357
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Hmm, ще могат ли да се вместят наистина в 1 час? Ще гледаме... Laughing
Аз искам другите трима да са Ануп, Татяна и Тату-то, ама си мисля, че ще вкарат Джасмин, много си я харесват съдиите май.  Simple Smile

# 358
  • Далече
  • Мнения: 438
И аз мисля че ще върнат поне две момичета. Аз искам да върнат Меган и две от момчетата, тях ги харесвам и четиримата:)Simple Smile Дано поне не е Татяна, че колкото и да пее, не я изтрайвам.

# 359
  • Мнения: 1 116
Само да не е Татяна, че и аз не я изтрайвам.

Ануп, Вон и Меган сроред мен, макар че май ще трябва да е още някое момиче.

Общи условия

Активация на акаунт