Болки

  • 1 461
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
отивай на лекар Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди на лекар

# 17
  • Мнения: 826
За твое успокоение най-добре при първа възможност се консултирай с лекар. Peace
...Че тук много различни мнения бяха изложени, но ние не сме лекари и моя съвет е да се обърнеш към специалист Peace Успех и докато не можеш нищо да направиш, не се притеснявай, а се опитай да си спокойна yes

# 18
  • Мнения: 9 392
Тук можем само да гадаем.Ще чуеш различни мнения и препоръки,но все пак не сме лекари.В такова положение си,че не бива да чакаш до 21.01.Мисля,че все пак може да звъннеш по телефона на твоя доктор,независимо ,че е в отпуск.Ако ли не,потърси друг Peace

# 19
  • Мнения: 7
Хора много добре ми е ясно че тук няма да ми кажете какво ми е като специалисти .. исках да разбера нещо повече за болките и да разбрах.. но чак пък толкова да съм заблудена и да чакам на форума да ми помгне за такова нещо...Благодаря все пак помогнахте ми  Wink

# 20
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Надявам се вече да си намерила отговора на въпроса и да е най-благодатния възможен за състоянието ти.  Peace Наистина, дори и сред нас да има такива с медицинско образование, пак няма как да получиш точна диагноза. А твоят лекар не отговаря ли на телефона поне? Аз специално винаги, когато имах някакви съмнения звънях директно на доктора си и го питах какво да правя. Казвал ми е, че мога да го безпокоя и през нощта, ако се наложи. Е, за щастие нито веднъж не се наложи. Но един-два пъти се наложи да го безпокоя през деня.

# 21
  • Мнения: 7
Ами той има домашен телефон и не отговаря на него.. Може би е някъде извън града..но както и да е аз утре вече 100% ще ида някъде на лекар ,иначе пък днес не ме е боляло нищо..съвсееем лекичко.Интересна работа Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 392
Rossichka какво стана днес при доктора?От какво са болките?

# 23
  • Мнения: 2 237
Аз имах подобни болки в 6-и месец.паникьосах се много.Хукнах веднага към Шейново, където след обстоен преглед се установи че ми няма нищо а просто нараствайки бебето е разтегнало мускулите ми.

# 24
  • Мнения: 2 334
И аз имах такива болки в 7-я месец и се казаха контракции и пиех Магнерич.

# 25
  • Мнения: 577
Rosкаsichka какво стана ходи ли на доктор?

# 26
  • Мнения: 1 629
са като мернах апендисит се сетих, че и аз имах такива и се оказа, че бобо ме ритал не както трябва. Имах ги доста тея болки, но не им обърнах кой знае какво внимание. 

Общи условия

Активация на акаунт