помагайте за мъжко име

  • 3 920
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 427
Кристиан

# 16
  • Мнения: 80
НИКОЛАЙ
КРИСТИАН
ХРИСТИЯН
ДЕСИСЛАВ
МАКСИМ
ТЕОДОР-БОЖИДАР
БОРИС  bouquet

# 17
Светозар, Веселин, Калоян, Цветомир, Цветан, Бойко, Мирослав, Велизар, Венелин, Боримир.  Peace


 

# 18
  • Мнения: 4
moqt sin se kazva angel i tova ime mnogo mi haresva

# 19
  • Мнения: 1 041
Мартин или Валери  Peace

# 20
Росен
Светлин
Искрен
Красен
Влад
 

 

# 21
  • Мнения: 115
Моите любими мъжки имена са Константин, Михаил и Александър Peace

# 22
  • Мнения: X
За мъжки имена бих избрала едно от тези: Георги, Николай, Димитър, Владимир, Михаил, Александър. Харесвам по-традиционни имена  Peace

# 23
  • Мнения: 322
Моите любими мъжки имена са:АЛЕКСАНДЪР,ДИМИТЪР,НИКОЛА,БОЖИДАР,БЛАГОВЕСТ,РАДОЛСАВ,ЯВОР,ПАВЕЛ И МИХАИЛ Peace

# 24
  • Мнения: 2 111
Боян, Александър и Мартин са моите предложения.

# 25
  • Мнения: 574
Ще ти изредя някои имена, които харесвам и които не започват с първата буква на родителите ви.
Борис
Боян
Владислав
Емил
Калоян
Максим
Михаил
Павел /виждам, че и на теб ти харесва Peace/
Симеон
Филип
Явор
Тези имена и на мен ми харесват, кои повече, кои по-малко Peace

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 168
 Laughing Донка + Антон = Андон  Laughing преди мислех така да си кръщавам големия.
На мен ми харесват Алекс, Калоян, Виктор, Адриан, Борис, Ивайло

# 29
  • Мнения: 106
знаеш ли, детето ти ще ти подскаже как иска да се казва. не! не! не се учудвай. при мен стана точно така. след като почти 9 месеца аз очаквах катарина, 3 седмици преди да се роди гинеколожката ми каза МОМЧЕ. за мой ужас. главата ми беше празна откъм мъжки имена. изписах 5 листа с имена като добавях бащоното и фамилното /нали да си подхождат/. една приятелка ме попита и аз това й казах, което казвам на теб: то ще си подскаже. като се роди малкият, ми се обади майка ми и въторжено ме осведоми, че 2 дена по-късно е андреевден. аз гледах скептично. питах малкия човек: ти андрей ли си, кой си? не бях много настроена. ама на 30.11 започнаха да ми звънят по тел. /все още в болницата/ и да ми честитят имен ден на андрей. и така до днес, и така ще бъде. е, записах го андреас, щото на фамилията му позхожда повече. сега мисля, че звучи ок: андреас гал
така че, мисли, но не трескаво, пиши на лист /много важно!/ как ще изглежда с бащиното и фамилното име. и финално човечето сладко само ще ти подскаже. вярвай!

Общи условия

Активация на акаунт