От коя телевизия са ви по-приятни водещите?

  • 3 881
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Според мен засега най-гледаеми са Нова , вие какво мислите?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Водещите на кое?

Иначе от сутрешните блокове най-готин е един младИеж от Канал1. Всички останали ми пъпкообразуват  Close
От новинарските емисии, сякаш Дойнов е най-неутрален. Чат-пат Бранковица и партньор също са ОК.

# 2
  • Мнения: 1 233
Определено водещите на Нова са ми по-симпатични - и на новините, и на публицистичните предавания. Само сутрешният блок не ми допада.

# 3
  • Мнения: 9 171
Според мен засега най-гледаеми са Нова , вие какво мислите?

 Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
 На "Nova"  Peace
Ники Дойнов ми е любимец  Heart Eyes Flutter

# 5
  • Мнения: 3 157
от сутрешните блокове Бареков ми е най-най антипатичен,тая кошница,дето сега води с него-също,а всички останали стават и си менкам каналите според това за какво говорят основно,а не заради водещия.Лора ми харесва,но  е малко скучна като е сама.от вечерните новини харесвам Виктория по бтв и не харесвам крокодила Гена.

# 6
  • Мнения: 110
и аз съм за НОВА............по БТВ барека наистина не се трае да не говорим какво става къдравелка като опули едни очи като плазми Sick
единственно гологлавия на прогнозата за времето по БТВ е хипер як и забавен.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
От Нова телевизия. Милен Цветков ме забавлява много. Карбовски също го харесвам. Новинарските екипи са добри и т.н. Изключение прави Цветанка Ризова която води "На четири очи". Ей тая направо като я видя и сменям канала, няма такава досадна водеща...

# 8
  • Мнения: 6 713
Водещите на Канала са ми най-приятни. За мен номер едно е Надя Обретенова, такъв професионализъм, евала. Peace По Битивито едвам ги търпя... Sick

# 9
  • Мнения: 148
От Нова най-ме кефи Милен Цветков.На второ място-Мартин Карбовски.Барека от БТВ ме дразни и мен доста #Cussing out

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 337
На мен пък Бареков ми харесва...даже снощи го гледах в Градски Легенди...допада ми като журналист и е доста еродиран за мен...

Ина4е Милен4о мн ме дразни,както и Румен Луканов...
По бтв даже и водещите на новините са ми по-симпати4ни...но това си е въпрос на вкус Peace

# 11
  • Мнения: 3 459
Определено водещите на Нова са ми по-симпатични - и на новините, и на публицистичните предавания. Само сутрешният блок не ми допада.
И на мен така.

# 12
  • Мнения: 73
Наблюденията ми са ,че БТВ са в някаква криза сякаш, а Нова дърпат аудиторията.

# 13
  • София
  • Мнения: 937
Наблюденията ми са ,че БТВ са в някаква криза сякаш, а Нова дърпат аудиторията.

 Joy Joy Joy

Моите са точно обратните  newsm78.

# 14
  • Мнения: 49
Мен пък нещо не ме грабват евтините сензации, на които залага Нова с повечето си предавания и продукции...

Сякаш клоня към бтв с Боги от Часът на мама, Ани Салич, Ана Цолова (върна ли се вече  newsm78), Геро от Горчиво   Laughing

# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
От Нова ТВ

# 16
  • Мнения: 4 513
Според мен МЦ е ужасен. Милен Цветков, не месечния цикъл. Понякога го гледам единствено заради интересните теми, самият водещ о**ра всичко!
С новините също имам проблем. Виктория (Петрова ли беше?) ми е нещо твърде жизнерадостна, само дето не подскача на екрана. Обаче понеже е много хубава, всъщност е гледаема. Юксел го харесвам открай време, хубав, мъжки глас, и макар че прави често грешки, ми е симпатичен. Ани Салич вече не я харесвам. Ники Дойнов става, да. Сутрешни блокове рядко гледам, Лора Крумова ми допада по принцип. Други предавания не гледам, така че водещи не мога да коментирам. Чакам сега да видя "Стани богат". Въпреки че и Ники Кънчев вече ме дразни малко, не мога да си представя друг водещ на играта. Той просто се олицетворява вече с нея.

# 17
  • Мнения: 264
Като изключим водещите на "Тази сутрин", по-са ми симпатични водещите по BTV.

# 18
  • Мнения: 9 171
авторката да сложи анкета предлагам Peace

# 19
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
От Нова телевизия. Милен Цветков ме забавлява много. Карбовски също го харесвам. Новинарските екипи са добри и т.н. Изключение прави Цветанка Ризова която води "На четири очи". Ей тая направо като я видя и сменям канала, няма такава досадна водеща...

това все едно аз съм го писала, и аз съм голяма фенка на Милен Цветков и Мартин Карбовски, заради това, което правят и показват като цяло

новинарските екипи на Нова и БНТ ми харесват, на БиТиВи - нищо не струват, защото това, което показват и начина, по който го правят е или да създадат новина без да е необходимо или да се опитват да вменяват мнение, което е недопустимо за журналистическата работа според мен

от водещи на сутришни блокове - вече трета година всяка сутрин започвам с ТВ 7 и Сава Цеков, създава ми много настроение за деня, а не ми пълни главата с политика

# 20
  • Мнения: 226
и мен Милен Цветков и Карбовски много ме кефят и като цяло само Нова Телевизия

# 21
  • Мнения: 21
По БТВ много ми харесва Ани Цолова. Чакам я с нетърпение да се върне от майчинство. Конкурентката й от НТВ - Лорчето, пък много дразни. Една такава монотнна и скована, докарва ми на лелка. Грам емоция няма в това същество.

Новинарите по НТВ пък по ме кефят от тези в БТВ-то. Особено Ники Дойнов. Голям сладур.

Румен Луканов е голямо дърво. Антипатичен ми е.
Милен Цветков на моменти ми харесва, на моменти -не.

Ива и Боги ги симпатяги. Ива има много хубав глас, помня я още като водеща по FM+

# 22
  • Мнения: 73
Няма нужда от анкета, то се вижда кои  мнения надделяват... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 132
Няма нужда от анкета, то се вижда кои  мнения надделяват... Simple Smile
Пусни една анкета да видим. Ти да не работиш в Нова? Grinning

# 24
  • Мнения: 73
Мързи ме - бременна съм Joy Joy Joy

Не не работя в Нова, но съм медиен човек PeaceТакива ми са впечатленията като прескачам по каналите, а и нямам ли право да пусна тема?

# 25
  • Мнения: 113
Нова Тв и Канал 1. 
В Бтв има много недоразумения. Като започнем с "ерОдирания" Бареков.

# 26
  • Мнения: 5 173
Харесвам Драгомир... водещият на новините по БНТ. Ей, мн ми е симпатичен Heart Eyes Hug.
Харесвам човекът, който казва времето на мястото на Иво Андреев по БТВ. Мн сладко казва вр, мн плавно минава от тема в тема, мн е жизнерадостен Hug.
Венко от новините на БТВ.

Ужасно противен ми е Милен Цветков. Няма такова просташко държание, толкова надменно и инфантилно поведение и отношение към публиката му Sick Sick Sick Sick.
Румен... някой си от Сделка или не също ми е мн гаден.

# 27
  • Мнения: 1 059
date=1231103797]


новинарските екипи на Нова и БНТ ми харесват, на БиТиВи - нищо не струват, защото това, което показват и начина, по който го правят е или да създадат новина без да е необходимо или да се опитват да вменяват мнение, което е недопустимо за журналистическата работа според мен

от водещи на сутришни блокове - вече трета година всяка сутрин започвам с ТВ 7 и Сава Цеков, създава ми много настроение за деня, а не ми пълни главата с политика
Абсолютно съм съгласна с горенаписаното.Всички водещи от сутрешния блок на ТВ 7 са ми симпатични.Харесвам също Таня и Калина от следобедното шоу.

# 28
  • Мнения: 73
А как приемате надменността от екрана има ли място в родния ефир според вас , защото според мен е мнооооого широко разпостранена като начин на водене и поведение Thinking

# 29
  • Мнения: 2 759
                     Нова ми е милиони пъти по-гледаема. А защо - не знам. Не гледам нито едно предаване с водещ. Може би ще прогледам 'Стани богат' скоро обаче.

# 30
  • София
  • Мнения: 6 302
Държа да кажа, че сутрешния блок на Канал 1 са големи дървета.  Sick Хвани единия, удари другия.
По Нова Лора ми харесва, но в комбинация с Коритаров бяха направо трепач.  Peace
Бареков не го харесвам, ама никак.  Close
Мартин Карбовски е пич. Цветанка Ризова има потенциал като журналист, а и умеее да кани актуалните за деня хора. Има обаче какво поправи относно визията.
Ани Салич преди я харесвах, сега не. Юксел по бива, но прави грешки. Гена не ми харесва, Виктория е красива, че чак прекалено за говорителка.  #Crazy
Милен Цветков ми е прекалено просташки, може би само Румен Луканов го бие по простотия.  hahaha
Мацките от "Часът на мама" са симпатяги, макар че мноооого рядко мога да ги гледам.
Като обобщение: НОВА за мен са на 1-во място, bTV на 2-ро. Канал 1 е далеееееч назад.  Mr. Green

# 31
# 32
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
И аз гледам само Нова.И сутрешния блок,и новините са им по-добри от тези на бтв и к1,поне според мен.

# 33
  • Мнения: 2 414
Ще е добре да се сложи анкета. Peace

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Нова,но без сутрешния блок.

# 35
  • София
  • Мнения: 604
любимите ми водещи-Карбовски, Лора Крумова и Коритаров(бивш водещ там вече) са от Нова Peace

# 36
  • Мнения: 4 513
Харесвам човекът, който казва времето на мястото на Иво Андреев по БТВ.
Емо Чолаков.  Heart Eyes Винаги прави от неприятната новина - приятна. Чак да се изкефиш, че от утре почват виелици и заледявания, а температурите ще достигнат минус 40 градуса.  Grinning Страхотен тип. Мисля, че ще бъде добре да започне да отразява и газовата и финансовата кризи. Аз лично ще ги приема по-леко.  Laughing

# 37
# 38
  • Мнения: 3 504

Много ме е яд за Крум, чакам с нетърпение да го гледам по друга ТВ, много харесвах предаването и негодувах, че му смениха часа в неделя, пък сега изобщо го няма, даже не повярвах като разбрах за напускането му! Пожелавам му успех, там където продължи!

И аз гледам само Нова.И сутрешния блок,и новините са им по-добри от тези на бтв и к1,поне според мен.

Споделям мнението, в събота бях бясна, че не можах да видя в късните новини на бТВ гола на Бербо, а вчера по Нова го видях,  Hug

Харесвам човекът, който казва времето на мястото на Иво Андреев по БТВ.
Емо Чолаков.  Heart Eyes Винаги прави от неприятната новина - приятна. Чак да се изкефиш, че от утре почват виелици и заледявания, а температурите ще достигнат минус 40 градуса.  Grinning Страхотен тип. Мисля, че ще бъде добре да започне да отразява и газовата и финансовата кризи. Аз лично ще ги приема по-леко.  Laughing

Голям образ е,  и аз много го харесвам, даже снощи мисля, той казваше прогнозата, защото много се смях, като приказка го разказва Joy

Иначе, и от бТВ и от Нова си имам водещи, които харесвам, мъжът ми е фен на Карбовски и редовно го гледа, не понася Милен Цв.

# 39
  • Мнения: 588
Нова,но без сутрешния блок.
Сутрин гледам Бареков, харесва ми как води, че и много ме дразнеше онова ченге по Нова, добре че го маннаха, да земем да гледаме и сабахлента, но за сметка на това видях днеска, че Милен Цветков се държи като слабоумен, то си е изкуство да можеш да се правиш на тъп, респект.

Ама новините на Нова са бая по - добри от БТВ напоследък (1-2 години има вече)

Имаше едно момче от Нова, предаваше от центъра пред НС как се млатеха полицаите и народа, Христо Калоферов (май се казва)
ей, голям сладурин, па как сладко сладко приказваше - таман у леглото да си го вземеш да ти предава наживоооооооо
 Mr. Green

Ууу, видях новината, тоя Крум Савов беше егаси нагълчото, Спортен свят, бляк! Добре че го разчистиха, абе така като гледам Нова работи за мен ясно е, да не говорим че слънцето също изгрява за мен де...

# 40
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
харесвам ники дойнов как води.
професионално.

някой гледа ли следобед с тв7?
знаете ли как се казва...не е водеща мацката, но води модната рубрика.пукам се от хилеж с нея как кокетничи пред камерата и се лигави Laughing
чудех се къде да питам, мисля че тази тема е подходяща

# 41
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Нова,но без сутрешния блок.
Същото и аз. Peace

# 42
  • Мнения: 3 504
Ники Дойнов и аз го харесвам като водещ,  Peace малката като го чуе да каже "Здравейте" и тя отговаря "Задравейте" и си знае той какво ще каже

# 43
# 44
# 45
  • София
  • Мнения: 6
Учудих се , че никой не е споменал Галя Щърбева - според мен е много чаровна, спокойна и есествена, дори я предпочитам за водеща на Календар пред Н. Дойнов.
А в БНТ има едно-две нови мъжки явления - Андрей Захариев и Спас Кьосев. Първият ми е много сладък с една чаровна невротичност, а освен новини, води и едно от малкото добри и културни предавания за всички телевизии - "Библиотеката".  А вторият, Спас, е .... абе красавец е.  Blush И един топъл глас вади.... Simple Smile Като че ли малко напомня за един по-фин и по-млад Юксел Кадриев.

# 46
  • Мнения: 3 504
Галето, да, сладуранка е, но може би като се каже общо Нова Тв и тя е в групата

# 47
  • Мнения: 637
На мен ми е любима Лора от сутрешния блок на Нова. Много красива, мила и умна Peace Heart Eyes За разлика от МЕлен Sick Laughing

# 48
  • Мнения: 110
бтв аз лично не го трая по ред причини, от сутринта още наглия барек с самодоволната муцуна и в момента толкова стряскащатата му партньорка. после иван звездев с ужасните рецепти префърцунените изрази и с миниатюрната си кухничка правена спецялно за него и всеки с нормална височина изглежда канара. после боги и ива.....уффф толкова са досадни и развалят хубавата идея за такова предаване, богито вечно съгласната подлизурка с ива (ако спорят то е пак да си натъртят тяхното мнение), на ивчето  самия и вид ме отблъсква, всичко знае, от всичко разбира, дървен философ както се казва, и този стържещ трениран глас......... Sick следват глупавия сериял и безинтересно представените новини. ами за шоуто на слави даже не искам и да започвам Sick Sick Sick. пак 4, 5,6 часа много хард сапунки. а за това го знае всяко хлапе, део ми харесва що годе но другия има нижда от силни антидепресанти, абе общо взето предаването последно време е адски вулгарно и идиотските смешки не са смешни, даже на моменти са ме отвращавали. новините....скука, с доста пропуски и с доста смешен стил.  следват 2 часа нещо за гледане и пак следва затъмнение. 

# 49
  • Мнения: 164
На мен пък ми харесват предаванията по БТВ е почти всички а за сутрешните блокове какво да кажа най си харесвах Ани Цолова ама уви няма я за момента и тази скумрия не ми се гледа затова се задоволявам с Лора и Милен.А пък за Канал1 нямам думи голяма скука откъдето и да погледнеш.

# 50
  • Мнения: 2 386
Труден въпрос - не деля водещите на телевизии...

Направо се изприщвам от невъзпитания и арогантен Милен Цветков. Бареков ме дразни, Ники Кънчев - също. Харесвам Юксел Кадриев, Венета Райкова (за ужас на простосмъртните  Mr. Green) и Мартин Карбовски.

Общи условия

Активация на акаунт