Луд ли е или мен ме прави на луда

  • 10 701
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 161
Всъщност,госпожата,която публикува чуждите снимки изглежда много по-зле.

# 106
  • Мнения: 1 878
Всъщност,госпожата,която публикува чуждите снимки изглежда много по-зле.

Къде може да я видя тази госпожа Mr. Green

# 107
  • Мнения: 370
Много ми е странно защо във всяка тема на авторката се развива лют сканда и грозни спорове? Thinking
Тъпо е да продължаваш да пускаш нови и нови теми и всички да завършват по този начин.Мисля,че доста си настроила момичетата срещу себе си.Не можеш ли да си малко по мила,все пак искаш някой да коментира с теб проблемите ти...

  По темата ще кажа,че и у дома е така.Аз като се ядосам ,мъжлето се прави,че ме слуша и после ми вика:колко си го обичам бе,мойто лудото  Joy

# 108
  • Мнения: 2 161
Ники фин наистина е доста изнервена и агресивна,но да се твърди,че има изтерзан вид от една снимка,е смешно.Както и репликите за бедната й трапеза.Глупости.Нормална жена,в приятна къща с хубави три дечица.

# 109
  • София
  • Мнения: 62 595
На моменти и мен да ме видите, направо жива ще ме оплачете. Просто не си правя снимки. А като се ядосам става страшно. Старая се да се контролирам, но не успявам всеки път.

# 110
  • Мнения: 2 757
Грозна, убава толко, нема повече Grinning Господ едно дал друго взел, нали знаете. Убавиците да си преценят сами на тях какво им е взел, ако случайно това не е мозъка и да не могат да направят реална преценка поради което  Wink

# 111
  • Мнения: 2 757
Тук по свежа ли ти изглеждам  Sunglasses

# 112
  • София
  • Мнения: 62 595
Направо си супер!   bouquet

# 113
  • Мнения: 229
Много негативно си настроила момичетата от форума към теб. На твое място никога не бих искала съвет във форума .Всяка твоя тема завършва със скандал.За какво ти е да го правиш?Нито съвет получаваш, нито разбиране , а нападки вярвам не са ти нужни.

# 114
  • Мнения: 3 157
На същото ми направи впечатление.Сега чета поредната тема от същата авторка-еми все същото дърлене е,все някой не я бил разбрал,все някой я нападал,все другите били незнам какви си...
Много грозно и агресивно поведение,незнам на какво е признак и не искам да анализирам,че ще изляза кой знае каква,но....отвратена съм,радвам се,че не познавам такива хора.
Иначе за външния вид-изглеждаш страхотно,наистина!

# 115
  • Мнения: 2 035
Луда работа тая тема  Crazy

NikiFin, принципно пуснеш ли тема във форума е нормално да получиш различни коментари - различни хора, различни идеали, най-малкото сме толкова много жени тука  Crazy не бива да очакваш на 100%  да подкрепят теб, ами няма как да стане, тъй че не се юркай на хорското мнение и я карай по спокойно и по полека Peace
А фигурата ти е страшна, евала! bouquet

# 116
  • Мнения: 2 757
Много негативно си настроила момичетата от форума към теб. На твое място никога не бих искала съвет във форума .Всяка твоя тема завършва със скандал.За какво ти е да го правиш?Нито съвет получаваш, нито разбиране , а нападки вярвам не са ти нужни.

Мнозинството наистина са доста агресивни и определено неспособни да дадат адекватен съвет. Но аз не пиша заради тях, а заради малкото свестни, които все още се надявам че съществуват. Свикнала съм да не получавам разбиране и гаднярско и просташко отношение от малка, така че вече дори не го забелязвам. Май само несвикнали на такова отношение се впечатляват.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт