Бижута Altinbas

  • 64 355
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 508
Момичета, някоя от вас има ли представа какви са цените на тези бижута?Всеки път като мина покрай магазина се залепвам за витрината, но не се решавам да вляза .Досега не съм засякла в магазина купувач, а продавачите са петима.Чувала съм, че са по-скъпи.Интересуват ме и пръстените с диаманти, просто ориентировачна цена Peace

# 1
  • Мнения: 2 926
Зависи много от бижуто.
За диамантите е същото - зависи от каратите.
Аз понеже съм фен на марката, мога да кажа, че има както извънредно скъпи бижута, така и съвсем приемливи.
Мога да ти кажа ориентировъчно какво платихме в Алтънбаш за две брачни халки с 1 диамант на моята -
общо - 3000лв., но халките са масивни.

За две масивни халки и 1 диамант цената е крайно приемлива.

# 2
  • София
  • Мнения: 577
Цените започват от около 500 лв. Не са особено скъпи бижута. Странното е, че най-грозните и кичовски бижута са най-скъпи. Тези, които аз си харесвах, бяха с таван около 1500 лв.

# 3
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Виж www.shopaltinbas.com но както са писали и по=горе зависи от модела и карата на диамантите

# 4
  • Мнения: X
Страхотни бижута има в Алтънбаш, ако можех аз да си избера годежен пръстен с диамант би бил точно от там.  Mr. Green
Но наистина имат и доста кичозни и точно те са изложени по витрините.
Иначе аз имам обици, средно големи халки и струваха 200 лв.  Peace

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз имам пръстен от Алтънбаш, купуван е в далечната 2001, беше по-скъп от подобни пръстени в обикновени бижутерии, но не помня цена. С 11 брилянтчета е.

# 6
  • Мнения: 5 647
Ами какво да ти кажа, гледахме с мъжа ми един пръстен с диамант и беше над USD 3500. Зависи от карата.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 686
На мен бижутата на Алтънбаш ми харесват много ... обаче отношението на собственика на магазина в МОЛ - Варна беше повече от потресаващо. Отиваме с мъжът ми да си избирам годежен пръстен. Разгледах си спокойно и помолих продавачката да ми даде да пробвам няколко пръстена. Момичето беше много приятно и учтиво. Обясняваше ми за сертификатите, за бялото злато и прочие. Собственикът на магазина се обърна и е извика, на което тя му отговори че в момента има клиенти. А онзи пишман бизнесмен й каза "Какви клиенти са ти те, гледат там някакви диамантчета, да не си мислиш, че ще купят нещо" #2gunfire. При тези думи аз направо се обърнах и му казах "Ами да, нищо няма да купим". А мъжът ми пък побесня и отиде да се разправя с него, че не може да има такова отношение към клиентите и даже му обясни че е собственика на сватбата.бг и ще се погрижи да му спретне една реклама във форума към сайта.
Уффф, този беше абсолютен пълен идиот и ни скапа настроението.

# 8
  • Мнения: 21
Аз съм супер разочарована от Altinbas, никога повече не бих купила нищо от тях. Толкова некачествени бижута не съм имала.  Sad
Става въпрос за 2 пръстена и като си помисля че щях да си взимам още един, който беше доста голяма сума. Радвам че не се излъгах. Купих ги от магазина в София, ЦУМ. Толкова много ме е яд, единия се развали на същия ден (6 часа носене), другият (след 10-15 мин. на ръката ми). Това какво е ми кажете? От пазара да бяха, щяха да са по качествени.  Close Не е въпроса за парите, но сега така и си седят. Мислех да се разправям, но се отказах не ми се занимава, а и няма да има ефект. Само където на всички познати казвам - ПО ДАЛЕЧ ОТ ALTINBAS.

# 9
  • Мнения: 4 053
доволна съм от качеството,
а и цени има за всеки джоб

# 10
  • Мнения: 737
Altinbas имат доживотна гаранция на бижутата си.Не знам какво имаш предвид под развален пръстен,но никога не е имало проблем с корекцията или поправката на бижуто.
Моето мнение е че бижутата са им качествени,обслужването е перфектно,а цените са им различни и достъпни.

# 11
  • Мнения: 2 229
Аз съм супер разочарована от Altinbas, никога повече не бих купила нищо от тях. Толкова некачествени бижута не съм имала.  Sad
Става въпрос за 2 пръстена и като си помисля че щях да си взимам още един, който беше доста голяма сума. Радвам че не се излъгах. Купих ги от магазина в София, ЦУМ. Толкова много ме е яд, единия се развали на същия ден (6 часа носене), другият (след 10-15 мин. на ръката ми). Това какво е ми кажете? От пазара да бяха, щяха да са по качествени.  Close Не е въпроса за парите, но сега така и си седят. Мислех да се разправям, но се отказах не ми се занимава, а и няма да има ефект. Само където на всички познати казвам - ПО ДАЛЕЧ ОТ ALTINBAS.


Как по-точно са се развалили?
И ми е доста странно да не ти се занимава, като не става въпрос за пръстени по 10 лева...

# 12
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имам гривна с тази марка от бяло и розово злато, но ми е подарък и незнам цената. Много си я харесвам и мога да кажа, че съм доволна като качество. Не разбирам как ще ми се повреди техен накит и няма да го занеса да го поправят  newsm78
Определено, ако ми се отдаде възможност, бих си купувала и занапред от тази марка.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз ги харесвам. Цените, разбира се, са според зависи от камъка Wink Ориентировъчно мога да кажа за това, което знам със сигурност - обици бяло злато с диаманти - 6500, пръстен тип "годежен" с малко камъче/ съжалявам, не се сещам колко карата/ - 2000 лв. Тези, дето ги казвате за по 500 лв. Rolling Eyes Не знам, според мен няма как да купиш диамант за 500 лв. или поне аз не съм виждала. Може би ако е само метал, без камък...
За качеството не мога да кажа, нямам бижута от Алтънбаш.

# 14
  • Мнения: 21
Аз съм супер разочарована от Altinbas, никога повече не бих купила нищо от тях. Толкова некачествени бижута не съм имала.  Sad
Става въпрос за 2 пръстена и като си помисля че щях да си взимам още един, който беше доста голяма сума. Радвам че не се излъгах. Купих ги от магазина в София, ЦУМ. Толкова много ме е яд, единия се развали на същия ден (6 часа носене), другият (след 10-15 мин. на ръката ми). Това какво е ми кажете? От пазара да бяха, щяха да са по качествени.  Close Не е въпроса за парите, но сега така и си седят. Мислех да се разправям, но се отказах не ми се занимава, а и няма да има ефект. Само където на всички познати казвам - ПО ДАЛЕЧ ОТ ALTINBAS.


Как по-точно са се развалили?
И ми е доста странно да не ти се занимава, като не става въпрос за пръстени по 10 лева...

От 1 пръстен се отчупи част от него  Shocked , ходихме първоначално казаха, че може и така да си се носи. След това се оказа, че няма как да се оправи, а и нямат същият модел. Разкарване до магазина им няколко пъти.
2 пръстен (10-15 мин след като беше на ръката ми) падна един от камъните му. Не съм се занимавала повече с тях.
Аз ли правя нещо и на двата или просто така се е случило на мен?   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт