Сутиени без подплънки и банели?

  • 3 696
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Имам проблем с намирането на такива сутиени, лошото е, че само китайски или турски има от този вид. Има ли Бг фирми за бельо, които да шият точно такъв вид сутиени.Аз нося 80 С, но след 2-3 месеца банелите се изкривяват и започват да правят рани по тялото, /т.е. да пробиват плата/, купувам все скъпи марки - Христи.Направо се виждам в чудо, има ли хора с такъв проблем като моя и как процедират.Вярно имаше една тема за сутиените, признавам не съм я чела, но се надявам на съвет от вас съфорумки. Peace

# 1
  • Мнения: 22 407
в Метро има сутиени без подплънки и банели, в момента не се сещам за марката.
Триумф мисля че също имаха някой такива модели.
Можеш да си купуваш и спортни модели сутиени, те със сигурност са без банели.

# 2
  • Мнения: 12
Задължително ли е да са български?
Иначе Триумф  Peace Класически модели, безкрайно удобни. И аз не понасям арматура и изолации, затова за ежедневно белъо не се и замислям за други.  Peace

П.С. Размерът ми е по-малък, и въпреки това спортните модели никога не са ми оказвали достатъчно подкрепа. Добре, че гимназиалните часове по физическо отдавна не са ми на дневен ред  Flutter

# 3
  • Мнения: 3 675
Съмнявам се, че в Метро дават да се пробват, аз на сляпо не искам да купувам, защото понякога има разминаване в размера при различните марки. Heart EyesМоже и да не е бг марката, но да е на цена като българските модели, около 20-25 лева, не повече.

# 4
  • Мнения: 22 407
В Метро можеш да пробваш, няма никакъв проблем.
Потърси тогава БГ марки, макар че ако е някоя по-стара колекция на Триумф, може и за около 30-35лв да си вземеш сутиен.
Виж и в www.laredoute.fr, има цяла тема за сайта в на пазар и там има сутиени без банели.

# 5
  • Мнения: 3 675
В Пловдив има ли магазин, където да продават бельо на Триумф, аз се сещам за един до централна поща, но май го затвориха.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 110
взех си такъв в петък,на Skiny.Зелен е и беше намален на 30лв,вчера бях с него много е удобно без банели и тем подобни Simple Smile о щях да забравя + това стои много добре по гърдата Wink

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 110
В Пловдив има ли магазин, където да продават бельо на Триумф, аз се сещам за един до централна поща, но май го затвориха.
има на две места едното е към стадион Тодор Диев,другия е срещу Солото на Главната,преди две седмици бях ,но бяха пълна боза,едни ръбове едни чудесии....то си е до гърда де ама на мен нищо не ми пасна от 8 пробвани...

# 8
  • Мнения: 1 059
В Пловдив има ли магазин, където да продават бельо на Триумф, аз се сещам за един до централна поща, но май го затвориха.
има на две места едното е към стадион Тодор Диев,другия е срещу Солото на Главната,преди две седмици бях ,но бяха пълна боза,едни ръбове едни чудесии....то си е до гърда де ама на мен нищо не ми пасна от 8 пробвани...
Има и на Кап.Райчо,срещу първия търговски център,в кооперацията зад градинката(до бившото заведение Караагач).Има и на Хр.Г.Данов от страната на Енергото.Лятото ходих в първия магазин,добре е зареден,имаше модели без банели.

# 9
  • Мнения: 3 675
Този на Данов май се сещам кой е.Аз ходя в едно магазинче за бельо до бившето кино Космос /В.Юго май е улицата/, но там няма такива модели.Иначе е добре заредено, но само с банели.

# 10
  • Мнения: 410
И аз нося само мека чаша, 85д, ХРИСТИ,
решението на проблема е отстраняване на банелите - правя го с всички новозакупени сутиени, не мога да си представя да издържа 30мин. с това желязо, впито в мен.
  Peace

# 11
  • Мнения: 3 675
То и аз махам банелите, като започнат да ме убиват, но не е същото, сутиенът не стои плътно по гърдите и се размества, постоянно трябва да го намествам.

Общи условия

Активация на акаунт