А колекцията ви червила?

  • 3 085
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Не видях такава тема,моля модераторите да ме поправят ако се дублирам.

Аз съм луда на тема червила и гланцове и имам доста,по късно ще ги постна със снимка.А ваште какви са?Гланцове или червила предпочитате?На коя марка?

# 1
  • Мнения: 22 427
Ползвам основно 5червила, останалите даже не знам и къде точно се намират. Имам и 1гланц, но не ми харесва определено - твърде мазно, а се изтрива твърде бързо. ))

# 2
  • Мнения: 743
От доста години не съм използвала черила. Купувам все гланцове, като се стремя да не трупам излишни, които не използвам. В момента съм с 2 гланца - леко розовеещ и червен. И едно балсамче.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Е, тук със сигурност ще има рекорди  Simple Smile
Иначе аз си купувам от време - на време червила, които много рядко ползвам. Гланцове имам на Мейбълин - праскова, този на Евелин - щипещия, имам и на Голдън Роуз някакъв, който така и не ползвам, защото е много лепкав и лъскав. Последно си купих един, но не му помня марката - безцветен е. Червила - Лореал, Манхатън, Севънтийн, поръчвала съм си от Ейвън и Орифлейм...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 817
А как избирате марката на червилото? По какви критерии, какво точно търсите в едно червило??
Аз съм жертва на рекламата и купувам Герлен, защото опаковката ми допада изключително много и ми прилича на бижу.

А иначе по темата - имам две - едно яркочервено и един розов глос за лятото.

# 5
  • Мнения: 1 629
Нищо не търпя на устата да ми лепне Confused все ми полепва коса и е много досадно. Имам няколко де, но рядко си ги слагам!

# 6
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Колекция нямам ползвам един гланц и едно червило  Cuerlain Kiss Kiss,които подновявам...

п.с.
etomira ,аз също съм жертва на опаковката,но като цяло харесвам декоративната козметика на Guerlain и всичко,което ползвам е на тази фирма с малки изключения...

# 7
  • Мнения: 5 647
Червила не ползвам. Не ми отиват. От време на време слагам гланц /имам доста/.

# 8
  • Мнения: 282
аз съм винаги с грим, но червило така и не слагам, никакво не ми остива, защото имам плътни, но не добре очертани устни и като си сложа съм като маймунско дупе. Имам 1-2 на Буржоа, те са с много лек цвят

# 9
  • Мнения: 22 427
А как избирате марката на червилото? По какви критерии, какво точно търсите в едно червило??
Аз съм жертва на рекламата и купувам Герлен, защото опаковката ми допада изключително много и ми прилича на бижу.


За марката, първо уточнявам какво точно търся - дали ще е плътно червило, с блясък и т.н. и тогава гледам какво ще ми предложат. ))
Имам Лореал (имат чудесни червила с перлен блясък, серията със златист флакон), Ланком (страхотен, плътен розов цвят), ИСЛ (златният флакон, червило и блясък, които се въртят с четчица) - това до сега е най-трайното червило което съм имала. Преди години си бях купувала и едно на известна дизайнерка, също много трайно, но така и не мога да се сетя името. (

# 10
  • Мнения: 3 675
Имам само 2 червила, едното в къщи, а другото в дамската чанта.Купувам си на Орифлейм и съм доволна.

# 11
  • Мнения: 289
Имам няколко, но повече си стоят в несесера с гримове, рядко ги използвам, сега зимата слагам по- често: имам на Герлен Kiss Kiss, на Шанел Rouge Allure, но е прекалено ярко червено и не го слагам, имам на  Ланком 2-3 цвята и едно на Диор едно по-светло. Това са. Май скоро няма да купувам.

# 12
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Последно си взех 2 от новите на Макс Фактор и един гланц, пак на Макс фактор. За мен червилото е защита против напукани устни, особено през зимата. Имам и други, но гледам да не трупам много, защото се застояват и така после ги изхвърлям. По принцип обичам плътните и матови за зимата, а гланцовете и телесните с блясък за лятото.

# 13
  • Мнения: 0
Много съм зле откъм червила, имам само едно дълготрайно на Макс Фактор, което си взех заради идеята, но за сметка на това съм пълна с всякакви гланцове и балсами за устни. Те никога не са ми излишни и си държа във всяка чанта по няколко, за да не ги прехвърлям всеки път. Много ми харесва някои с червило, но аз съм отвикнала и не се възприемам вече.

# 14
  • Мнения: 5 622
Две червила на Клиник, едно на Ести Лодер и мнооого гланцове- на Ланком и на Викториа'с сикрет (последните са ми фаворити. Постигам и цвят и "сочност" именно с тях  Heart Eyes )

Общи условия

Активация на акаунт