Любов и секс

  • 11 148
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 64
Любов-дьлготрайно щастие!
Секс-ОРГАЗЬМ- няколко секунди един пьт 2-ри 3-ти и пак цял живот не се равнява на щастието наречено ЛюБОВ!Изводи сами направете!  love001

много добре казано

# 151
  • Мнения: 2 448
Човек има нужда и от двете!!! Ако нямаш човек до себе си, когото да обичаш- какво без секс ли да стоим! Всички знаем, че не може.

А ако човека, когото обичаш не е до теб, а е далеч за много дълго време какво правиш като не можеш без секс?
Правиш го с някой, към когото не изпитваш нищо, въпреки, че сърцето ти е при друг?
Аз не бих могла.
Секс само като секс, единствено, ако в сърцето няма никой.

# 152
  • Мнения: 118
И все пак при истинската любов и сексът е по-страхотен.

# 153
  • Мнения: 2 478


А ако човека, когото обичаш не е до теб, а е далеч за много дълго време какво правиш като не можеш без секс?
Правиш го с някой, към когото не изпитваш нищо, въпреки, че сърцето ти е при друг?
Аз не бих могла.


И аз не мога.За мен секса се отъждествява с любовта.
Може и да е наивно,но друга форма на секса не знам.

# 154
  • София
  • Мнения: 1 541


А ако човека, когото обичаш не е до теб, а е далеч за много дълго време какво правиш като не можеш без секс?
Правиш го с някой, към когото не изпитваш нищо, въпреки, че сърцето ти е при друг?
Аз не бих могла.


И аз не мога.За мен секса се отъждествява с любовта.
Може и да е наивно,но друга форма на секса не знам.
Не сте единствени и аз съм така - няма ли любов тялото ми не иска секс  Heart Eyes .Поне за сега е така де  Mr. Green .За в бъдеще живот и здраве ще видим  Peace.

# 155
  • Мнения: 836
Снощи гледах по тивито за едно изследване по тази тук тема.
Авторът твърдеше, че при избора на сексуален партньор решаващ глас има носът ни. След като "подушим" гените на потенциалния любовник, ние подсъзнателно разшифроваме кода му. Колкото ДНК-то му е по-различно от нашето, толкова по-силно сме привлечени - това бил механизмът за осигуряване на генетично разнообразие и по-здраво поколение.
Толкова за "животинските инстинкти" и секса.

При любовта е друго. Тя гъделичка други сетива и съм убедена, че може да ни връхлети, дори и да сме със запушен нос и завързани очи.  Laughing
Оперира с разума ни, колкото и неразумни да изглеждаме понякога, под властта й Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт