фолиева киселина

  • 11 327
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Привет момичета, днес си купих фолиева киселина 400мкг, но е на GNC. Някой пил ли я е?

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Мария, какво означава съкращението GNC?

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Сега видях в интернет, това е фолиева киселина на американска фирма.
Тази не съм я пила, аз съзнателно подкрепям родното производство и си купувам от една българска фирма на блистер 90 таблетки.

Важното е да е 0.4, това е дневната доза, и на твоята пише така. За качеството не знам. В упътването видях, че пише 1-2 таблетки дневно, а знам, че се пие само по една от 0.4 мг. Ако имаш гинеколог, допитай се за всеки случай.

# 3
  • Мнения: 568
Здравей, Мария! Виждам, че явно много си се надъхала покрай бебепавенето, щом за всяко въпросче, което възникне покрай него пускаш нова тема във форума. Препоръчвам ти да прочетеш старите теми и тогава да зададеш въпрос - или в тях или в седмичната.

Относно фолиевата киселина на GNC - току що потърсих в Гугъл информация и ми излечзе линк към стара тема за фолиевата киселина във Форум Бг Мама http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222785.60 Там Багнето (една от нашите съфорумки, вече бременна) споделя, че приема точно тази марка.

Успех в бебеправенето и ако имаш още някакви въпроси, заповядай в седмичната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361018.0  Flutter

# 4
  • Мнения: 32
 Embarassed съжалявам новичка съм още и не съм много наясно с правилата на форума

# 5
  • София
  • Мнения: 5 549
Аз съм я пила. Няма голямо значение каква марка ще избереш. Късмет!

# 6
  • Мнения: 2 270
Аз съм я пила. Няма голямо значение каква марка ще избереш. Късмет!
Аз също съм я пила Peace

# 7
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
е късмет и от мен

# 8
  • Мнения: 32
Бооооже, момичета как ви се радвам, дано и аз скоро да имам добра новина Hug

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Дано, Мария, дано!
А дотогава ще се подкрепяме тук в най-прекрасния съществуващ форум!

# 10
Момичета,отскоро пия фолиева киселина и май получавам киселини и неприятни усещания в стомаха от нея!На всичко отгоря започнах да получавам и газове! SickНякой имал ли е подобни оплаквания,или при мен е от самата бременност?

# 11
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Да ти кажа не е от фолиевата киселина, най-вероятно е от бременността.

# 12
  • Мнения: 975
И според мен е от бременноста това неразположение.

# 13
  • Мнения: 297
При първата си бременност пих Фолиева киселина, но не помня каква беше точно. Сега съм бременна за втори път, а докторът, при който ще ходя на консултации ми препоръча да не пия. Това много ме учуди. Ти сигурна ли си, че трябва да се пие, каква ти е информацията за фолиевата киселина?

# 14
  • Мнения: 975
Разбира се ,че трябва да се пие ФК.Освен ако имаш непоносимост към нея,което се случва много рядко.Но е препоръчително дневна доза от 0.400мг за да предпазиш бебето от увреждания на гръбнака или мозъка. ..Прочети сама http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=732

Общи условия

Активация на акаунт