Готови каши - безмлечни, без захар?

  • 559
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 915
Ще ходим най-вероятно на почивка във Велинград за 4-5 нощувки. Та по тази причина се издирват 2-3 вида безмлечни готови каши, без захар. Може с фруктоза.

Май някой бе споменал за оризова каша на Нестле - без захар. Това е единият вариант, подскажете ми още 2-3 вида, та да видим дали ще ги открия по магазинчетата, а и дали момата ще ги Ареса.  Mr. Green Може да има и с глутен, че му идва и на него редът за въвеждане.

# 1
  • Мнения: 2 489
Ами на Хумана, одеве взех някаква, май с ябълки. Няма захар и глутен и е безмлечна.

# 2
  • Мнения: 590
Ами на Хумана, одеве взех някаква, май с ябълки. Няма захар и глутен и е безмлечна.

И дори капризната Елица я хареса Simple Smile Ама в Пловдив нещо не я намирам.

# 3
  • Мнения: 2 489
От Билла я купих - Пловдив. За другаде наистина не знам. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 243
Хумана имат и безмлечен грис. По спомени е безглутенов, но все пак си провери. Върти ми се в главата, че беше царевичен.

Фризокрем - царевична (имат и още 2 вида безмлечни, но не ги помня - след първата царевична повече такива не взех - сладки много, стават на бучки, нема нужда)

Слънчо - Зърнин М, пшеничена

Блевит - оризова с бифидус, зърнена и още няколко, които не помня.

# 5
  • Мнения: 4 915
 Hug Blush
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 6 243
Ох, сетих се за още една на Хумана - Sommer пише на нея, с мандарини и ябълки. Много я харесахме. Но е на по-висока цена - някъде към 6 лв. беше.

Помисли дали да не й вземеш за почивката направо една млечна на Хип - с адаптирано са, а има като за вашата възраст, така ще си спестиш изцеждането. На вкус са добри, ние ги ядем с удоволствие, а цената е относително прилична за вноста каша - аз ги купувам на 4,70 - 4,80. Това срещу 2 и нещо за Слънчо ми се вижда съвсем прилично.

# 7
  • Мнения: 423
Аз се сещам за още една: на Bebi, царевичната - само тя отговаряше на изискванията ми тогава - безмлечна е, без захар и без плодове. Росито много я харесваше, по едно време само нея ядеше, не признаваше нищо друго Grinning

# 8
  • Мнения: 4 915
Мерси.   bouquet
Цитат
.....една млечна на Хип - с адаптирано са, а има като за вашата възраст, така ще си спестиш изцеждането.

Аз явно съм в дълбоко заблуждение.  newsm78  Crazy Мислех, че безмлечните могат да се правят само с вода. Пак неорентирана съм останала.  Laughing

Цитат
Хумана - Sommer пише на нея, с мандарини и ябълки.
Видях я и тази, но заради мандарините се поколебах.

# 9
  • Мнения: 6 243
Цитат
Хумана - Sommer пише на нея, с мандарини и ябълки.
Видях я и тази, но заради мандарините се поколебах.
Не помня от колко месеца пише,че е, защото ние вече бяхме на годинка, като я пуснаха. Но ако отговаря на календарните ви месеци и нямате особени причини за пазене - обременености и пр.,мисля, че можеш да се пробваш. Доколкото знам, слагат се екстракти от тия плодове, които са получени след преработка, тъй че да са приемливи за посочената възраст. Иначе кашата е хубава и моята щерка я яде с голямо удоволствие. Както и брат й, за съжаление.

# 10
  • Мнения: 4 915
Сигурно е за след 8 месеца, ще проверя.

Последен въпрос  Embarassed - само Хипските каши ли са с адаптирано мляко? Другите с какво ги правят - с обикновено сухо ли?

# 11
  • Мнения: 6 243
Аз съм купувала само от Хип-ските, на тях специално пише, че са с адаптирано. По обясненията на една собственичка на магазин, която е проверена и установена като компетентна, с адаптирано са само три марки млечни каши. Аз все ги забравям кои са, но МАЙ другите две бяха Хумана и Блевит. Да не те подведа - ако не е написано изрично на кутията, бъди 100 % сигурна, че млякото е пълномаслено неадаптирано. Като на кашите Слънчо, например.

# 12
  • Мнения: 4 915
Незаменима си!  Heart Eyes Wink

Общи условия

Активация на акаунт