нощем се буди много често

  • 2 078
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте и Честита нова година на всички,нека ви донесе много здраве,щастие и успех.И сега по моя въпрос,може да ви е писнало от такива теми,но получавам ``тикове`` вече  Crazy от няколко дни моят юнак се буди на 1-2 часа прз ноща,давам вода,мляко когато си го поиска,дайте ми моля ви идеи и съвет от какво може да е,да не забравя овлажнявам въздуха в стаята,да расте му зъб,но му расте от 1 мес. т.е не е обичайното събуждане от зъбките......та кажете вие.Благодаря предварително и честит празник на именяците днес   bouquet

# 1
  • Мнения: 9 973
а колко ти еголям юнака?
И моето се буди всяка нощ по 4-5 пъти

# 2
  • Мнения: 144
на година и седем месеца

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
Да не би да се е уплашил от нещо?
Моят син също спи неспокойно,ако се е стреснал или уплашил от нещо.
Зъбките въобще не ги броя.....

# 4
  • Мнения: 144
Ми......не мисля,не е показвал с нищо,но знае ли човек

# 5
  • Мнения: 2 960
На тази възраст започват да се "събуждат"детските страхове-страх от тъмното ,от нещо преживяно...Може и да са зъби newsm78 или пък нещо го боли,нещо го притеснява...
Има ли някаква промяна -някакви новости около детето -нови хора ,да си тръгнала на работа и то да се събужда от пиртеснение да не станеш сутринта и да тръгнеш на работа -без да те види.....и такива много варианти.????

# 6
  • Мнения: 2 374
На тази възраст започват да се "събуждат"детските страхове-страх от тъмното ,от нещо преживяно..


Според мен е много рано за тези "Детски страхове",на тази възраст децата не преживяват кой знае колко,че да изпитват страхове.Според мен е просто период,дъщеря ми също понягога се буди по много пъти през нощта,но това отминава.

# 7
  • BG
  • Мнения: 1 900

На тази възраст започват да се "събуждат"детските страхове-страх от тъмното ,от нещо преживяно..


Според мен е много рано за тези "Детски страхове",на тази възраст децата не преживяват кой знае колко,че да изпитват страхове.Според мен е просто период,дъщеря ми също понягога се буди по много пъти през нощта,но това отминава.
Да наистина е рано.

# 8
  • Мнения: 132
здравейте и честита нова година.
не сте само вие.дъщеря ми е на 1,2год.и от 4 месеца(тяя беше на 11мес.)започна да се буди по няколко пъти на нощ.според мен това е някъкв период през които те запояват да осъзнават че стават самостоятелни личности, запояват да преживяват всички натрупани през деня впечатления и го изразяват чрез сънищта които може би ги "стряскат".незнам дали съм могла да се изразя правилно,но това е моето мнение и това което съм забелязала у дъщеря си.тя поне се буди по често когато денят и е бил по емоционален-повече нови за нея неща.
опитвай се да си поспиваш заедно с него-винаги когато и той спи.аз така правя,защото не се издържа.

# 9
  • Мнения: 2 960
напротив-детските страхове се зараждат някъде след 8-ми месец на бебето.Те се променят ,като в началото е "страхът от раздяла",после друго и така...но никак не е радон на 1г и половина.Как да не преживяват-всичко им е интересно ,впечетляват се и т.н.Но да не натоварвам темата на авторката...ето тук повече за това.
http://www.eadvise.info/?page=show_art&id=56&art_id=121
а иначе всичко отминава-има и периоди,ще се оправят нещата Peace  bouquet

# 10
  • Мнения: 144
Родителите ми ни бяха на гости за празниците и една нощ спа при тях,при обичайното събуждане видял че ме няма и можете да си представите,след това не искаше да ходи при майка ми,но за периода кагато бяха тук си спеше нормално за него

# 11
  • Мнения: 2 374
напротив-детските страхове се зараждат някъде след 8-ми месец на бебето.Те се променят ,като в началото е "страхът от раздяла",после друго и така...но никак не е радон на 1г и половина.Как да не преживяват-всичко им е интересно ,впечетляват се и т.н.Но да не натоварвам темата на авторката...ето тук повече за това.
http://www.eadvise.info/?page=show_art&id=56&art_id=121
а иначе всичко отминава-има и периоди,ще се оправят нещата Peace  bouquet
Тук може малко да поспорим,но ми се навлиза толкова навътре.Една статия не ми говори нищо,бебе на 8 месеца едва е осъзнало къде се намира,камоли да има някакви страхове,да възможно е да плаче за мама,но бързо след това забравя,радва се отново когато я види и така.Мисля,че е силно казано да се нарече страх.
И все оак това си е мое мнение не споря нито пък обвързвам някого с позицията и мнението си.

# 12
  • Мнения: 2 960
Биа' ,наистина може и да е така ,то малкото създание е толкова сложно ,че едва ли някоя теория би могла напълно да обясни случващото се.Едно е теория,едно е на практика-пък и всяко дете си е индивидуално.Така ,че о.к  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 374
Биа' ,наистина може и да е така ,то малкото създание е толкова сложно ,че едва ли някоя теория би могла напълно да обясни случващото се.Едно е теория,едно е на практика-пък и всяко дете си е индивидуално.Така ,че о.к  bouquet
Да и именно заради това казах,че за мен една статия не означава нищо.  bouquet

# 14
  • Мнения: 603
Моята дъщеря винаги се е будела през ноща. Един път повече, друг път по - малко - но това е откакто се е родила.
Тя не обича да спи на много топло и ако в стаята и е топло - тя се върти, отвива се ,изплаква, може да се събуди и а започне да плаче. Просто има някакъв дразнител, който и нарушава съня.
Опитай се да разбереш какво я дразни и да елиминираш този дразнител.
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт