ЖК в Окръжна болница София

  • 5 250
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
ЗДравйте  bouquet искам да ви попитам някой от вас ходил ли е на ЖК в Окръжна болница при доктор Жекова или друг лекар и колко е платил за услугата и след това за раждане.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 549
В Окръжна болница няма ЖК. Д-р Жекова преглежда своите пациентки веднъж месечно в болницата, но това не се води ЖК. Пациентките й ходят на ЖК при д-р Елица Иванова в 17-та поликлиника на театър София.
Цената за избор на екип в Окръжна болница е 500 лева независимо от това дали раждаш секцио или нормално. Аз лично не съм платила нито лев на д-р Жекова - тя не поиска нищо. Купих й подаръци.
Иначе докато бях бременна всеки месец ме преглеждаше, но никога не ми е взимала пари.

# 2
  • Мнения: 622
Раждах при Жекова, не ми е водила ЖК, платих 500лв. за избор на екип- нормално раждане. Много съм доволна от нея, въпреки че някои я смятат за груба и дръпната, видяхме се няколко дни преди да родя, държа се много мило и предразполагащо. По време на раждането ми доста я изнервих, тъй като не знаех кога точно да напъвам  Embarassed, но накрая ми каза, че съм се държала много добре и ме прегърна. През целия ми престой всеки ден идваше да ме вижда, много се радваше на бебечто ми, на мен също. Единствените пари, които мъжа ми е дал освен тези за избор на екип са били 50лв., за да бъда сама в стая. На изписването й подарихме букет и торта. Все се каня да отидем тримата с мъжа ми и детето, за да я поздравим, но не ни остава време. С две думи- не мога да се оплача от д- р Жекова.  Peace

# 3
  • Мнения: 9 814
Д-р Жекова, както и 90% от гинеколозите в Окръжна болница са наистина страхотни специалисти.
Само че, двама-трима от тях водят ЖК.
Лично аз ти предлагам да се запишеш проформа на ЖК в кварталната поликлиника и да ходиш на платен прием при някой от специалистите от болницата.
Освен д-р Жекова ти препоръчвам и д-р Ели Дачева.

# 4
  • Мнения: 622
Останах доволна и от един млад доктор, за съжаление помня само фамилията му- Баев. Той също беше много внимателен.  Peace (само дето не ме заши като хората, но това е друга тема)

# 5
  • Мнения: 2 374
Аз съм ходила вднъж при нея за запис на тоновете,мила е,гласът и малко те плаши,но като цяло е много любезна,беше ме пратила Елица Иванова от 17 поликлиника,караше ме да раждам при нея,но така и не знам защо не го направих.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 549
Аз съм ходила вднъж при нея за запис на тоновете,мила е,гласът и малко те плаши,но като цяло е много любезна,беше ме пратила Елица Иванова от 17 поликлиника,караше ме да раждам при нея,но така и не знам защо не го направих.

Не да раждаш при нея, а да ти води женската консултация. Елица Иванова не изражда в момента. Не си я разбрала.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз май ще се откажа от МД и ще се насоча към Окръжна.За сега ходя на  ЖК в 25ДКЦ Младост 3,но мисля 2-3 месеца преди термина да отида при д-р Жекова на преглед.
Малко глупав въпрос ,но задължително ли е избор на екип ако отида да раждам в Окръжна болница?
За стаята разбрах,че да си сам е 50лв.ако още е актуална цената,с упойката как стои въпроса?

# 8
  • Мнения: 1 152
Споделям, че цената за избор на екип вече е 550 лв. като в цената влиза и упойка /ако искате такава/ и не те настаняват в т.нар. ВИП стая, ако няма места /места има за връзкарите/.

Извън темата - условията са повече от ужасни....

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Споделям, че цената за избор на екип вече е 550 лв. и не те настаняват в т.нар. ВИП стая, ако няма места /места има за връзкарите/
А можеш ли да отидеш там да раждаш без да платиш за избор на екип

# 10
  • Мнения: 1 152
Да, можеш. Как мислиш раждат циганките там???

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Да, можеш. Как мислиш раждат циганките там???
Е не съм циганка,но съм на принципа,че ако съм доволна ще се отплатя,а не да ми се "извиват' ръцете предварително

# 12
  • Мнения: 1 152
Избор на екип се избира преди да си доволна/недоволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Абе има време до тогава,но за сега съм решила да не плащам за избор на екип.Ще видим.
Разбирам,че си си платила за избор,а остана ли доволна?

# 14
  • Мнения: 1 152
Разбирам,че си си платила за избор,а остана ли доволна?

Не.

Общи условия

Активация на акаунт