Къде в ПЛОВДИВ???-4

  • 154 228
  • 1 490
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Мамчета, къде се намира новия Тон Бонбон
Зад Дома на Модата и Красотата Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 173
Благодаря Hug, търсила съм и преди, но така и не видях този лъв Thinking а в промоциите го няма

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 18:36 от Шушулче

# 47
  • Мнения: 959
Я и аз тук да не изпусна нещо Grinning

# 48
  • Мнения: 1 380
Момичета, моля пак за помощ. Тъй като не намирам космонавтче за двегодишно дете ... искам да ви питам дали и къде сте виждали хубави шушлякови комплекти ... гащиризон и яке ... за възраст година и половина-две за момченце.

Благодаря.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Момичета,търся килимче за танци-нещо такова
http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=11254

Това е за PlayStation.
Ако ти трябва детско такова килимче, видях в Детска Планета в началото на Гладстон. Не погледнах цената обаче.

# 50
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Момичета, моля пак за помощ. Тъй като не намирам космонавтче за двегодишно дете ... искам да ви питам дали и къде сте виждали хубави шушлякови комплекти ... гащиризон и яке ... за възраст година и половина-две за момченце.

Благодаря.
във Вис Виталис гледах че има.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
И аз при вас  Hug

# 52
  • Мнения: 351
В кой магазин за обувки има реална разпродажба? Споделете ако знаете Praynig

# 53
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
В кой магазин за обувки има реална разпродажба? Споделете ако знаете Praynig
И мен ме интересува. А къде мога да намеря супер евтини момичешки топли ботушки? Трябват ми за почти еднократна употреба.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 55
но мн.добри цени вчера видях разпродажба на обувки.... след Понеделник пазара посока кафе Старинно, един ъглов магазин..... имаше детски,  дамски и мъжки..... явно затварят магазина и разпродажбата си е значителна... н-р страхотни ест. велурени момичешки ботушки, с бродерийка-черни и кафяви до 35 номер цена 20 лв... и други добри оферти имаше, но просто не разполагах с време .....

# 55
  • София
  • Мнения: 2 854
Момичета, моля пак за помощ. Тъй като не намирам космонавтче за двегодишно дете ... искам да ви питам дали и къде сте виждали хубави шушлякови комплекти ... гащиризон и яке ... за възраст година и половина-две за момченце.

Благодаря.
Защо не видиш в магазина на Кимекс на Сточна гара, до Рилон центъра. Виждала съм от две части там, но дали все още имат не зная. Оттам каквото съм купила, не съм сгрешила.

# 56
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Момичета, моля пак за помощ. Тъй като не намирам космонавтче за двегодишно дете ... искам да ви питам дали и къде сте виждали хубави шушлякови комплекти ... гащиризон и яке ... за възраст година и половина-две за момченце.

Благодаря.
Защо не видиш в магазина на Кимекс на Сточна гара, до Рилон центъра. Виждала съм от две части там, но дали все още имат не зная. Оттам каквото съм купила, не съм сгрешила.

къде точно се намира магазин Кимекс

# 57
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
къде точно се намира магазин Кимекс

В уличката зад будката на паркинга до Рилона, от лявата страна, горе-долу срещу автомивката.

# 58
  • Мнения: 1 380
mamasvetla, благодаря ... не се бях сетила за там. Виждала съм комплекти тип анцуг и не знаех че има и такива шушлякови.
Още утре ще ида.

# 59
  • Мнения: 351
но мн.добри цени вчера видях разпродажба на обувки.... след Понеделник пазара посока кафе Старинно, един ъглов магазин..... имаше детски,  дамски и мъжки..... явно затварят магазина и разпродажбата си е значителна... н-р страхотни ест. велурени момичешки ботушки, с бродерийка-черни и кафяви до 35 номер цена 20 лв... и други добри оферти имаше, но просто не разполагах с време .....
ей, онзи ден минахме от там с колата и не спряхме smile3555

Общи условия

Активация на акаунт