съвет относно раждането

  • 918
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте момичета аз съм от Варна и предстои да родя на 20.02 ми е термина. И аз като всички се чудя къде и как. Мога ли да помоля някоя мам да ми даде съвет за добър лекар в АГ. Също така искам да попитам възможно ли е да си избереш лекар който да те изроди без да ползваш ВИП етажа /за съжаление немога да си го позволя/. И последния ми тъп въпрос е колко парички искат лекарите за тази услуга Embarassed

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ами аз нищо не съм плащала.В Сливен раждах и за нищо не са ми поискали пари.А лекар винаги можеш да си избереш.Аз си бях моята лекарка,която ми следи бременността.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Прегледай тази тема. Лично аз бих препоръчала д-р Г. Георгиев. При него родих преди повече от 2 години обаче и не знам сега точно как стоят нещата. Тогава не беше необходимо да си на ВИП етажа за да си избереш екип.

# 3
  • Мнения: 255
благодаря за отговорите Hug Ако някой може да ми каже мнение за д-р Николов и д-р Георгиев АГ, как протича раждането избор , заплащане и всичко останало нека ми пише л.с за да не правим реклама или анти реклама.Благодаря ви много Hug   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 335
Аз раждах в АГ Варна при др.Капка Иванова,останах много доволна.
Никакьв не е проблема да си избереш лекар,а да не си на ВИП-а,аз сьщо бях така(с избор на лекар,но не вьв ВИП)

# 5
  • Мнения: 2 960
Аз раждах при д-р Мичев.-страшно съм доволна!!!
Да -можеш  да си избереш екип и да не раждаш на Вип-а.
Парички-има си официален ценоразпис на болницата-за нормално и секцио раждане  с избор на екип.Трябва да го погледнеш на място.
Ако не избираш специално екип/лекар нищо не се заплаща.

# 6
  • Мнения: 60
Раждах нормално и си платих да дойде моята акушерка. Лекар не ми беше нужен за нормално раждане, който се падна на смяна. Платих си и за ВИП. И не съжалявам. Но това е в Бургас. Имах много трудно и с много усложнения раждане , от което едвам излезнахме и двамата живи и здрави от болницата чак след 15 дена, но адски много благодая на страхотните доктори в болницата които спасиха мен и моето бебе. Нито веднъж не ми отказаха помощ и не поискаха лев. Винаги когато отивах да си го вида дори в ковиоза ми се казваше информация и ми се помагаше да намеря добро и правилно решение за дето си , винаги беше под наблюдение и винаги следено състоянието му. Страхотен екип от доктори , които веднага разбраха ,че има проблем и ми помогнаха.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Темата ти е за Здравния справочник. Peace

Общи условия

Активация на акаунт