Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Синът ми преболедува пневмония, сега е с бронхит. Моля ви, препоръчайте ми добър хомеопат във Варна, за да спрем всички тия антибиотици.

# 1
Oбърни се към Афродита-тя е на "ти" с хомеопатите! Sunglasses

# 2
Мога да питам, но за алготерапефт.

# 3
ей тази лекарка ми е препоръчана от Афроддита- д-р Хаджиева
ул Сава Доброплодни 7
тел 0888 221888
кабинетът е близо до Централна поща

# 4
Цитат на: Туфи
Oбърни се към Афродита-тя е на "ти" с хомеопатите! Sunglasses

Еее, Туфи деее, не ми изземвай функциите Wink  Sign Exclamation

# 5
Цитат на: Павлина
ей тази лекарка ми е препоръчана от Афроддита- д-р Хаджиева
ул Сава Доброплодни 7
тел 0888 221888
кабинетът е близо до Централна поща

Мога да добавя стационарен телефон също: 618217  Laughing

# 6
И аз водя децата си на хомеопат,но той работи само с продуктите на "Боарон",интересува ме има ли класически хомеопат в Бургас,те и без това тук са рядкост,но за всеки случай-някой ако знае нещо....?!?!

# 7
  • sofia
Д-р Костова. Аз лично съм  се съветвала с нея по нет-а и имам неиното ICQ 162180840

# 8
Zdraveite, az moga da Vi preporacham d-r Sokolova. Kabinetat e na Nikola Mihailovski 1, tova e visok mnogoetajen blok, nai lesno mojete da go namerite ako tragnete ot krastovishteto na VINSa v posoka kam Dvoreca na sporta. Tova e parviat visok blok, ot kam glavnata ulica ima goliama chervena reklamna tabela s imeto i telefonite, kabinetat e ot diasno na vhoda. Doktorkata priema i v sabota, moje da vi se naloji da chakate dosta, ako ne si ugovorite predvaritelno chas. Telefon 608986. Jelaia Vi ozdraviavane. Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт