защо закъсняват майчинските за декември?

  • 1 156
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
някой има ли идея?

# 1
  • Мнения: 3 157
как така закъсняват?Не е ли още много рано за тях?Аз си получавам майчинството за един месец на края на следващия-напр.майчинството за ноември го получих на 23.12.,а това за декември го чакам края на януари.

# 2
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Сигурна ли си че на са ти го превели в края на декември.На много от майките декември е преведено 2 пъти майчинство-в началото на месеца/ноемврийското/и преди празниците пак.

# 3
  • Мнения: 1 044
Възможно е да има забавяне заради почивните дни. Туко що една майка се похвали, че днес е получила превод.

# 4
  • Мнения: 1 149
При нас ги дават след 15ти

# 5
  • Мнения: 9
определено закъсняват. и не просто закъсняват, ами за декември изобщо не съм го получила. всеки месец си получавам майчинсикте между 5 и 13 да кажем, последните месеци а годината взеха да ги забавят с повече от седмица, а през декември въобще не получих. досега през януари имам само един превод - т.е. няма компенсация за липсата на декемврийски превод... кого да питам защо и какво става?...

# 6
  • Мнения: 1 014
В бюрото, където си подала документите. Не може да пропускат месец, ако има някаква причина, за да не ти ги пуснат, са длъжни да те уведомят с писмо.

Общи условия

Активация на акаунт