Злопаметни ли сте ... ?

  • 3 614
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Така и така сме тръгнали да си сваляме ореолите в няколко поредни теми , та да ви попитам и това ...
Помните ли дълго , ако някой ви прецака / или направи опит / , ако ви излъже или засегне ...  Confused
Аз съм си злопаметна 100 % , освен , че съм Скорпион  Simple Smile Лошото е , че веднъж отпиша ли някой , който ме е засегнал , той става персона нон - грата завинаги ... Не съм човек на втория шанс , нито обичам да слушам обяснения , защо се е стигнало до там ...

Мъжът ми преди малко пак ми каза , че съм била безкомпромисна  Simple Smile това всъщност е възпитаният начин да ми каже , че съм злобна вероятно ...
За етървата се сдърпахме , ама хайде пишете вие , аз по - нататък ще се включа пак .

# 1
  • Мнения: 1 432
Няма да се обяснявам! Злопаметна съм !!! Twisted Evil

# 2
# 3
  • Мнения: 984
Злопаметно е да помниш само лошото отношение от даден човек. Има хора около мен, които, бидейски егоисти са постъпвали според интереса си и добре, и зле с мен. Помня и двете. Значи съм паметна. Mr. Green
Обаче има хора, които вечно се държат тъпо, обидно и грубо, тормозят, опищяват орталъка, когато "жертвата" се опита да се защити. Не с9тава дума за поведението им само спрямо мен. Говоря за поведения насочени и към трети лица и деца. Е, към такива съм изключително злопаметна и не ме боли да си го призная.
И въпреки това, опитвам се да се държа като огледало: те - така и аз така или каквото повикало, такова се обадило. Смятам, че така е справедливо.

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз ще кажа не,не съм.Но кой ще ми повярва?

# 5
  • Мнения: 3 634
Да, но установих, че това натоварва психически и емоционално само мен.  Sick Опитвам се да бъда безразлична сега към тези, които ме провокират.

# 6
  • Мнения: 92
И Да и Не, зависи от дадената ситуация!!!

# 7
  • Мнения: 4 668
Да, но установих, че това натоварва психически и емоционално само мен.  Sick Опитвам се да бъда безразлична сега към тези, които ме провокират.
Да , това е идеален вариант , но аз не мога да го постигна ...

# 8
  • Мнения: 4 300
Не особено. Ако някой ме нарани не го преследвам с люти отмъщения, но пък и нещата между нас не са никога същите, колкото и да се опитва отсрещната страна да ги замаже.

# 9
  • Мнения: 71
По принцип не съм - или поне с времето забравям и прощавам.

Има само 1 човек, на който съм му казал, че 4 неща никога няма да му простя - майка ми.
1. В 6-ти клас ми залепи шамар от който ушите ми се разпищяха за .... 6-ца по руски - не съм била казала, че са ме изпитали. А аз всеки ден се връщах с подобни оцени - не е като да кажеш, че е нещо фрапиращо. ( не че се хваля де  hahaha )
2. Шамар пред сума ти народ, задето са ме скъсали на изпит - аз хормонясал тийн по това време  Sunglasses
3. Задето накарала докторите да скрият от мен, че дъщеря ми е със спукан бял дроб при раждането - чак на сутринта научих. И не ми излизайте с думите - ама тя за хубаво - да можеш ти да си починеш - тя е МОЯ дъщеря, не нейна.
4.Задето ме предаде, в момент, когато най- много имах нужда от майка - поне веднъж в живота си.

Дано един ден не прочета нещо подобно и от моята дъщеря. Ще се постарая....

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Да, да. Яко злопаметна съм. Прощавам, но не забравям.  newsm75 newsm75

# 11
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236

3. Задето накарала докторите да скрият от мен, че дъщеря ми е със спукан бял дроб при раждането


Какви са тия доктори, бе!
 smile3515

# 12
  • Мнения: 8
категорично ДА  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 897
Да, злопаметна съм, но не см отмъстителна.
Вътрешно дълго се терзая, заради хората нанесли ми вреди, но не кроя планове за отмъщение. Просто си страдам.

# 14
  • Мнения: 4 668
О , аз не отмъщавам ... просто този човек спира да съществува за мен ...
А случаят с етървата е , че се изказа нещо , което много ме засегна , точно от нейните уста , а няма и месец след това се оказа , че трябвало да им дадем пари назаем  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт