Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 ян. 2009, 17:52 ч.

Детските градини във Варна затварят портите

• 683
  • 9
  •   1
Отговори
Сега взех дъщеря си от градината и ми казаха, че утре няма да работят за неопределено време. Става въпрос за ДГ Пролет в Трошево. Причината е спирането на газта. Ужас!!!!
http://moreto.net/novini.php?n=32653

# 1
Ужасно неприятно.
Има ли кой да я гледа?

# 2
Да има аз съм си в къщи, но се чудя хората, който работят, какво ще правят в тази ситуация, това е просто ужасно.

# 3
предполагам и на други места ще се случи Rolling Eyes

# 4
Ние сме в ОДЗ №8 във Възраждане. И нас ни изненадаха днес неприятно. Учителките също са обезпокоени, излизат принудително в отпуск, а тези, които нямат - в неплатен. Дъщеря ми ще я гледат бабите следващите 2 дни, но за после не знам...Това е много нелепа ситуация.

# 5
  • Deutschland/HE
здравейте,
ето тази новина намерих:
http://news.varna24.bg/72030.html

това са училищата и градините, които са към ТЕЦ

# 6
Zdraveite i 32 gradina utre nqma da raboti ooooh!

# 7
  • Варна
Официално съобщение на Варнагаз към абонатите:

УВАЖАЕМИ КЛИЕНТИ,

Както вече знаете от „Булгаргаз” ЕАД, на 06 януари, вторник, 2009 година, в 3.25 часа, без предварително предупреждение, на украино-румънската граница беше спряно подаването на природен газ за България, Турция, Гърция и Македония.

В изпълнение на разпореждане на оператора на газопреносната мрежа - „Булгартрансгаз” ЕАД, на основание чл.11, ал.1, т.5 от Наредба №12/10.06.2004г. за дейността на операторите на газопреносната и газоразпределителните мрежи, ви уведомяваме, че поради преустановяване на газоподаването за Република България, се налага временно ограничаване, с възможно предстоящо прекъсване на снабдяването с природен газ, съгласно разпоредбите на Наредба №10/09.06.2004г. (Наредба №10/09.06.2004г. за реда за въвеждане на ограничителен режим, временно прекъсване или ограничаване на производството или снабдяването с електрическа енергия, топлинна енергия и природен газ).

„Овергаз” осигурява равнопоставеност на потребителите по категории – първо се изключват големите промишлени потребители, а последни - здравните заведения, детските градини, училищата и заведенията за социални услуги, както и битовите ни потребители.

Имаме и специална молба към хората, които използват синьо гориво в домовете си:

Когато не сте вкъщи, изключвайте или намалявайте отоплението – вие знаете, че когато се приберете, бързо можете да затоплите помещенията си. Добре е да се приготвите за евентуално напълно спиране на газоснабдяването, като подсигурите инсталацията си срещу замръзване.

Поемаме ангажимент да ви уведомим незабавно, в случай на промяна в създалата се ситуация и се надяваме на скорошно решение на проблема

# 8
  • Sofia
Много е неприятно. Аз също се притеснявам дали утре ще е топло в нашата градина след като е намалено топлоподаването.

# 9
"първо се изключват големите промишлени потребители, а последни - здравните заведения, детските градини, училищата и заведенията за социални услуги, както и битовите ни потребители".
Както винаги си противоречат! От утре изключват някой градини и училища, а ние днес цял ден седим на студено, защото парното го изклюиха още сутринта. Явно са решили да започнат отзад напред.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт