Вашите сенки

  • 20 313
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 167
Руби Роз, Севънтийн и разни други неизвестни.. Laughing

# 31
  • Мнения: 3 675
Понеже тук става въпрос за Руби Роуз може ли да кажете къде ги произвеждат, аз например за Импала съм чувала, че са български, така ли е наистина?

# 32
  • Мнения: 1 629


ей ги и моите. ама те са стари като света, а новите те си личат - най-долните Mr. Green не са барнати Flutter

# 33
  • Мнения: 3 413
Понеже тук става въпрос за Руби Роуз може ли да кажете къде ги произвеждат, аз например за Импала съм чувала, че са български, така ли е наистина?
Гледах на една опаковка на Руби Роуз ,ама не разбрах от коя държава.. newsm78

# 34
  • Мнения: 3 675
Аз възнамерявам да си взема сенките поп глам на орифлейм - лилавите

http://bp2.blogger.com/_Erx69IlLIqY/SF6xpn5cPfI/AAAAAAAAEi8/HFrP … xE4/s1600-h/5.jpg

# 35
  • Мнения: 6
Привет и аз да се включа в темата сенки аз съм дистрибутор на орифлейм и ползвам тяхни продукти и сенките им също и съм доволна от тяхни серии и от това как покриват окото.ако има желаещ от варна за поръчки приемам и ги изпълнявам .Моля да ми пишете на лични каталозите им се разглеждат на сайта новия ще е поставен на 26 в понеделник.

# 36
  • Мнения: 1 416
Купих си едни сенки за очи Debora, гледах ги в магазина, пробвах ги на ръката...Сториха ми се хубави като цветове и консистенция и ги купих, тъй като смятах, че както стоят на ръката, така ще стоят и на клепачите. Но за мое учудване и неприятна изненада се оказа като си ги сложих, че стоят на очите много брокатено за сметка на наситеността на  цвета им. Т.е. като ги сложих беше станало само брокатени блестящи частички и едвааам забележим  измит цвят Tired Освен това не могат да се нанесат гладко, а стоят на петна някакси. Просто досега такъв проблем не съм имала, а съм ползвала различни видове сенки, че и някои доста по-евтини от тези. Това са сенките  http://4.bp.blogspot.com/_K-Xz3c9hTQc/Sr0RwrzGkOI/AAAAAAAAAe4/sF … N1994.JPG+dba.jpg , но не в тези цветове точно. Ето още една снимка  http://beautycosmetic.biz/images/deborahtrieyeshadows.jpg , мойте са цвят Gold fever. Моля ви ако някоя има същия вид сенки да каже дали и при нея е така или нещо аз не ги нанасям правилно Praynig               

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ето и моята колекция сенки:

# 38
  • Мнения: 0
Понеже тук става въпрос за Руби Роуз може ли да кажете къде ги произвеждат, аз например за Импала съм чувала, че са български, така ли е наистина?

На Импала продуктите са германски.

# 39
  • UK
  • Мнения: 1 918
, но не бих казала, че са кой знае какво.

Имам едни много хубавки и стари на Covergirl, едни на Maybelline, които  съм си взимала от Щатите и после никога повече не ги видях, имам и едни на Sisley, Които са много покривни, но цветът е доста лек, като за основа:


Тези на Chanel са доста добри:

Също едни стари матови лилави сенки на Римел, но не ми харесват много, трябва да се поставят след много хубава основа, защото иначе веднага се събират в клепача, иначе се нанасят добре.

Имам и една палитра с хубави пастелни цветове, за лек грим или за основа.

# 40
  • Мнения: X
Моите са Буржоа, любими са ми тези тройните...Макс фактор, Манхатън...Май това са. Едно време имах и Руби Роуз. Май досега не съм попадала на такива, дето да не се събират по клепача...

# 41
  • Пътят е всичко
  • Мнения: 2
Май досега не съм попадала на такива, дето да не се събират по клепача...

В такъв случай помага базата за сенки  Peace

# 42
  • Мнения: X
Аз миналата седмица бях в Бонжур, отидох за четка, но момичето там явно искайки да си свърши добре работата направо не ме остави, показа ми новите неща от seventeen имаше едни нови кафяви към черни сенки със ситен брокат в тях, смесени с едни малки кутийки сенки(нещо светло беше -бяло сребристо пак мисля имаше брокат) невероятна комбинация на който му ходят, аз си взех такива кафеви и едно златисто, което не блести прекалено за да го ползвам с малко кафяво за през деня, и много ми харесват.Без база не са много наситени, но за прз деня са идеални.Другото, което много ме впечатли, но нямах толкова много пари беше комбинация м/у зелено - това, което сега е модерно, и някакво тъмно цикламено(не е точно цикламено ама не знам как да го обясня, може би тъмно вишнево) не помня третия цвят какъв беше(нещо светло за под веждите). Който ползва seventeen може да се разходи да ги види. От прехвалените им гланцове обаче не съм доволна.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Аз имам 2 тройки техни сенки - зелени и лилаво-розови.  Peace От гланцовете имам от серията Ует Липс и ми харесват.

# 44
  • Мнения: 520
Доколкото знам,Голдън роуз е турска козметика.На мен перлените сенки доста ми омръзнаха и сега ми се иска да си взема пастелни,но да не бъдат сухи и да се ронят,но в никакъв случай и много мазни.Искам да стоят гладко на клепача,но и да не се събират.Може ли да ми препоръчате марка?Смятате ли,че Буржоа отговарят на тези критерии?

Общи условия

Активация на акаунт