Дилема за матраци ТЕД!

  • 27 290
  • 62
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Помогнете, моля... Кой от двата да избера и чувствителна ли е разликата помежду им?
10Х

Да поясня, става дума за:
1. Фаворит S 7
2. Антистрес 7

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 09:38 от Шани

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Мисля, че изработката им е еднаква, различен е единствено външният дизайн, което не оправдава ценовата разлика! newsm78

# 2
  • Мнения: 2 803
Гласувах за първия и съм много доволна от него. За втория модел нямам отзиви.

# 3
  • Мнения: 2 631
Ооох,
да кажа само, че преди по-малко от 3 години купихме два матрака Тед - един за сина ни и един за нас - различни по вид, но не помня, какви точно.

Наскоро размествахме мебели и установихме, че и двата матрака са силно повредени и то откъм дървената им рамка отдолу, а не откъм пружини, дунапрен и пр.
На сина ни матрака прилича просто на мекица. Вярно, че е скачал върху него, но все пак 3 г. не са минали...
Матракът на спалнята ни също е разкривен по дървената рамка и иска усилване.

Дано съм била полезна!
 Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 290
Вторият матрак е с по-хубава дамаска. Аз имам първия и ужасно се хлъзгат чаршафите.

# 5
  • Мнения: 2 068
нашият е антистрес и съм доволна
Лошото е че откакто го купихме и двамата с мъжа ми не можем да спим да друго легло  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 173
Ооох,
да кажа само, че преди по-малко от 3 години купихме два матрака Тед - един за сина ни и един за нас - различни по вид, но не помня, какви точно.

Наскоро размествахме мебели и установихме, че и двата матрака са силно повредени и то откъм дървената им рамка отдолу, а не откъм пружини, дунапрен и пр.
На сина ни матрака прилича просто на мекица. Вярно, че е скачал върху него, но все пак 3 г. не са минали...
Матракът на спалнята ни също е разкривен по дървената рамка и иска усилване.

Дано съм била полезна!
 Rolling Eyes

Ние, пък, имаме 2 матрака - спалня и тек и половина от 6 години и  не са мръднали. Скачам си редовно по тях, а не съм дете, отдавна, поне на възраст не съм Blush.
Но! Ние сме с отделна скара, а не разчитаме само на рамката на самия матрак. Peace
За модел не гласувам, защото нямам наблюдение какви са, а и нашитев не помня какви са Thinking

# 7
  • Хасково
  • Мнения: 726
Гласувах за първия и съм много доволна от него. За втория модел нямам отзиви.
ползваме първия модел, нямам забележки

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля, че изработката им е еднаква, различен е единствено външният дизайн, което не оправдава ценовата разлика! newsm78

ето това мисля и аз.
Атистрес-а е с някаква си атнистрес дамаска  Shocked (каквото и да означава това).
И е малко по-дебел, де... 25см. е
Затова се чудя, заслужава ли си ценовата разлика?
Ама като чета:
нашият е антистрес и съм доволна
Лошото е че откакто го купихме и двамата с мъжа ми не можем да спим да друго легло  Mr. Green
и пак се замислям  Thinking

# 9
  • Варна
  • Мнения: 307
Искам само да споделя че когато избирахме матрак и ние държахме да е с отделно пакетирани пружини.Тогава сновях между два магазина,единия на Тед,другия на Нани за да сравня двата такива модела матрак.Чудех се защо има 200 лв разлика,на Тед беше тогава 650лв за 180/200 а на Нани 450лв някъде.Избрахме на Нани,Аруба е модела.НЕ го ползваме още,че не сме се преместили в новото жилище,но е страхотно усещането като го пробваме отвреме на време.
http://nani-burgas.com/matrak.php?matrak=aruba
http://nanny-bg.com/-има цени,размери,дебелина
Незнам колко е дебелината,но сякаш беше малко над 20
Ето го http://media.snimka.bg/0064/006383382-big.jpg

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
уф, Гейза...
Айде сега нови чуденки ми вкара.
Някак се навих за ТЕД. А ти сега, Нани, та Нани  Thinking
Направо не знам на кой матрак да заложа  ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 068
трябва да го пробваш

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 617

Някак се навих за ТЕД. А ти сега, Нани, та Нани  Thinking
Направо не знам на кой матрак да заложа  ooooh!
Шани, основният въпрос е твърд или мек матрак предпочиташ. Матрак задължително се пробва!!! После идва цената и гаранцията и какво точно покрива тя. От ценовия клас на ТЕД са Лайф, ние си взехме този, мноого съм доволна, хем го водят мек, за мен си е доста твърд. Аз държах и да е с индивидуално опаковани пружини(твърд, да не омеква като латекса)+слой пяна отгоре за допълнителен комфорт и с поне 21см дебелина. Чудех се и за едни испански Дон Алмохадон, но нямат шоурум като хората и ги отсвирих.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ааааа, Сиренце, айде и ти да ми мътиш мислите се яви  Joy
кажи сега, къде могат да се пробват тези Лайф матраци?

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
ааааа, Сиренце, айде и ти да ми мътиш мислите се яви  Joy
кажи сега, къде могат да се пробват тези Лайф матраци?
Шоурумът се намира в Студенстки град на ул. "8-ми декември" 1, това е точно на новото блокче пред ОМВ на кръстовището след УНСС към Лесото. Иди да пробваш, няма да съжаляваш. Аз лично пробвах и ТЕД и НАНИ и Магнифлекс, не останах очарована...

И все пак ето  линк, да се ориентираш за видове матраци, цени и т.н. Има и телефон, че малко им беше загубено работното време...

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 15:06 от Сиренце

Общи условия

Активация на акаунт