Какво ви е мнението за хората с голямо самочувствие?

  • 21 499
  • 219
  •   1
Отговори
# 75
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Вие да не си мислите, че ви сравнявам с кокошки, напротив, не ви сравнявам.

По-правилно би-било: "не НИ сравнявам".
Петелът е един.
С униформа.

# 76
  • Мнения: 2 401
Аууу, ама вълка един скромен аватар си е шибнал, драго ми става като го гледам..

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
Andariel воала Цък
По темата - Уважавам хората, които обективно оценяват себе си сред другите и не се надскачат в желанието си да бъдат забелязани.

Благодарско! Златна си! (Сега остава и да си я сложа)



Вълкът е прав за кокошките. Затова по-добре да оставим необходимото количество неграмотни, че да има веселба.
Между другото, ако всички учителки бяха грамотни щеше да е супер, ама на, и новото поколение учители пишат "някоЙ хора".

# 78
  • Мнения: 2 070
Шест страници, три умни постинга на Реза и нищо за Лиска, срамота, а темата е за самочувствието

# 79
  • Мнения: 2 161
Ами подтискат ме такива хора.Самата аз съм със самочувствие минимум и след контакт с такива персони,цяла вечер дъвча възглавницата и я обливам със сълзи или там каквото ми се намери.

# 80
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Като мен или като цитираните?
Ох, пардон.  Blush Не като теб, като цитираните. Седне ли някоя дама да ти обяснява как всички я свалят и си припадат, май самочувствието го няма. Странно е, че тъкмо наистина красиви дами нямат самочувствие. Както и наистина умните люде. И истинските създатели на прекрасни, ценни и важни за човечеството неща. И т.н.
Но така е устроен светът. Важно е не какъв си, а каква патаклама вдигаш около себе си. Пикасо например. (Знам, че някои ще се ужасени от примера ми).
Добре де. Бритни Спиърс например. Или онова там, какво беше, на хотелите Хилтън. Laughing И много такива медийни звезди - стари и по-нови. Салвадор Дали. Хенри Милър. Добре, млъквам.
("Малкият принц"). Не се сдържах.  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 24 467
По- скоро си имат самочувствие истински стойностните хора, чувстват се добре в  кожата си, само дето то не е дразнещо, тъй като поведението им не цели непременно да се харесат и да впечатлят.

# 82
  • Мнения: 2 448
Уважавам хората, които обективно оценяват себе си сред другите и не се надскачат в желанието си да бъдат забелязани.

Точно изразява моето мнение.
И не е необходимо да имаш много акъл, а най вече как го използваш.  Wink

# 83
  • Мнения: 4 585
Добре де. Бритни Спиърс например. Или онова там, какво беше, на хотелите Хилтън. Laughing И много такива медийни звезди - стари и по-нови. Салвадор Дали. Хенри Милър. Добре, млъквам.
("Малкият принц"). Не се сдържах.  Mr. Green
Бил Гейтс

# 84
  • Мнения: X
Плашат ме. Както и тези с прекалено ниско самочувствие.

# 85
всеки трябва да има самочувствие прекалените неща ме дразнят

# 86
  • Мнения: 8
... обикновено будят смях , защото по принцип се представят за такива , каквито биха искали да бъдат  smile3560

# 87
  • Мнения: 7 474
Да имаш самочувствие е хубаво, повдига ми се от демонстрацията на голямо такова. Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 24
Хората и в частност жените се дразнят не от степента на покритие на нечие самочувствие, а просто от демонстрацията на такова. Ще ви дам за пример себе си - областите, в които имам голямо самочувствие и го демонстрирам (мускули, пари, интелект) са на 100% покрити (ох, обичам го тоя израз "на 100% покрито самочувствие", пардон за лиричното отколонение), но уви, дразня....ако бях някой въздухар, да речем с 14,22% реално покритие на самочувствието си, но го демонстрирах по същия арогантен и просташки начин, щях да дразня пак толкова...Схванахте ли, или съм твърде умен за да ме разберете?

# 89
  • Мнения: 2 401
Прав си, дееба.. (пардон обърках форумите)

Общи условия

Активация на акаунт